Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler

5 posters
YazarMesaj
Celebhol

Celebhol

Erkek Mesaj Sayısı : 69
Geldiği mekan : Konoha ve Rivendell'in ortasındaki yer
Meslek : Çile çekmek(Tasavvufi Öğrenci Anlayışı)
Hobileri : Şiir,resim,kitap,Orta Dünya,kötü espriler XD

Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Empty
MesajKonu: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:34 pm

Bölüm 1 Jincuurukilerin Buluşması

Özet

Son yıllarda Akatsuki adlı örgütün çıkardığı çatışmalar artık büyük bir savaşın habercisi olarak görülüyordu.5.Hokage Tsunade'nin ölümü bazı shinobi köylerini endişelendirmiş bazılarını ise heycanlandırmıştı.Kazekage Sabaku no Gaara ve Raikage Killerbee 6.Hokage'yi hemen tanımış ve birlikte politik ilişkiler başlamıştı fakat diğer büyük ülkelerin köyleri ve küçük ülkeler bu konuda ya kararsız kalmış ya da akatsukiyle asıl savaşanın kendisi olduğu ve bunun için neredeyse hayatını kaybedip büyük bir fedakarlık sonucu yeniden hayata döndüğünü söyleyen Kabuto'nun bedeninde hayat bulmuş Orochimaru'ya kulak vermişlerdi.
Akatsukiye katılmak isteyen küçük köyler Pein-Sama'nın harabe bir ülkeden bir süper güç yarattığına tanık olmuşlardı.Bazı küçük ülkeler ise olaya hiç karışmak istememişlerdi ama bir taraf seçmek zorunda olduklarını hissederek Beyaz Yılan Orocohimaru'yu desteklemişlerdi.Diğer büyük ülkeler ise bir Orochimaru bir Konoha ittifakına yönelmişlerdi.Bütün bu gelişmelere rağmen Konoha ittifakı artık bir ticaret merkezi olan ve ünlü Naruto Köprüsü'nün bulunduğu ülkeyle bir takım anlaşmalar imzalamışlardı.

Şu an üç kage Suna köyünün korumalı duvarları arkasında bir toplantı yapıyorlardı.Kazekage,Raikage ve Hokage'nin katıldığı toplantı her ayda bir sırayla üç köyden birinde yapılıyordu.
Toplantıdan çıkan Hokage diğer kagelerle vedalaştı ve arkadaşı Naruto'ya doğru yürümeye başladı.Anbu bazen onun bu kadar rahat ve korumasız davranmasına hayret ediyordu sadece arkadaşlarıyla seyahat ediyor ve yanına koruma istemiyordu.Shikamaru,Naruto'ya ''İstersen git Gaara ve Killerbee ile konuş ben seni Chouji ve Neji'yle beklerim'' dedi.Koşarken yüzüne bir gülümseme yayılan Naruto,arkadaşı Hokage'ye ''Merak etme hemen gelirim burda ramen yapan bir yer yok'' dedi.Naruto,Gaara ve Killerbee'nin yanına vardığında bir an üçü de birbirlerine garip garip baktı çünkü en güçlü ve son üç Jinchuuruki bir araya geldi.Bir anlığına olan sessizlikten sonra Gaara'nın yüzünde gülümsemeye benzer bir hareket oldu ve ''Naruto,yaklaşık altı aydır görüşmüyoruz'' dedi.Killerbee ''Üçümüz en son biraraya geleli yaklaşık bir yıl oluyor'' diye devam etti.
Naruto''Boşverin şimdi bunları gidip biraz birşeyler yiyelim sizi beklerken açlıktan öldüm!'' diye bağırdı.
Killerbee''Aslında ben de acıktım sıkıcı bir sürü şey konuşuldu bir sürü saat boşa gitti.''dedi.
Naruto yemek yemeye giderlerken ''Shikamaru'ya ramen satan yer yok dedim ama bu yemek yemeyeceğim anlamına gelmez''diye düşündü.
Çölün acı baharatlı yemeklerini yerken kimse ağzını açmadı.Halk etraflarına toplanmış bu garip topluluğa bakıyordu çünkü artık kimse Gaara'dan korkmuyordu ama gene de yaklaşmayacak kadar çekiniyorlardı.
En sonunda yemeğini bitirip usturuplu bir geğirik koyuveren Naruto
''Ramen kadar iyi değil ama idare eder''dedi.
Killerbee''Önüne altın kazlar koysalar bile,Naruto doymaz gene,ramen ister yine de''diye minik bir şarkı uyduruverdi.Ağabeyi ve Naruto onu Akatsuki'nin elinden kurtarırlarken ağabeyi Kisame tarafından öldürüldüğünden beri daha az rap yapar olmuştu ki artık genelde sadece keyifli olduğunda yapıyordu.
Gaara''Artık sadece üçümüz kaldık''dedi.
Naruto''Bu sayı ikiye düşmeyecek''dedi
''Yemeğimizi yediğimize göre neşeli şeylerden konuşalım''dedi Killerbee
''Aramızdan bir kage olmayan sadece sensin Naruto hala Kage olmayı düşünüyor musun?''diye ekledi.
''Sözümden dönmeyeceğim bir gün Hokage olacağım!''diye bağırdı Naruto.Herkesin onlara garip garip bakması Gaara'ya bile eğlenceli geldi.
''Kim bilirdi bir gün böyle şeyler hissedebileceğim''diye mırıldandı.
''Aslına bakarsanız buraya sadece yemek yemek için çağırmadım sizi''dedi Naruto.Gaara'nın aksine Naruto son yıllarda biraz ciddileşmişti.Önce Sasuke'nin ihaneti Jiraiya'nın ölümü üstüne bir de Tsunade'nin ölümü derken Naruto büyümek zorunda kalmıştı.
''Başka ne için çağırdın?''diye sordu Killerbee.
''Bir fikrim var ama çok fazla şey istiyor,sadece...''
''İnsanüstü varlıkların yapabileceği bir şey''diye tamamladı Gaara.
Naruto'nun bakışları üstüne''Evet.Hokage de bahsetti fikrinden ama emin misin çok tehlikeli,yenilmemiz halinde dünyada özgür insan kalmaz''dedi.
''Eğer yakalanırsak bu kadar uğraş çıkar boşa''dedi Killerbee.
''Ama eğer başarırsak Akatsuki'yi yeneriz''dedi Naruto.
''Daha araştırmaya nerden başlayacağımızı bilmiyoruz''dedi Gaara.
''Toadların bölgesine giderim orada baş toada sorarım.''
''Oraya bir kez daha gidebilir misin?''dedi Killerbee.
''Neden olmasın bir kere gittim hatta sizi de yanımda götürebilrim sanırım buna birşey demezler hepimiz dünyayı kurtarmayı amaçlıyoruz''dedi Naruto.
''Aslında sonuçta başka çıkar yolu göremiyorum.Pein'e tanrı demeleri boşuna değil daha doğrusu Madara'ya''dedi Gaara.
''Pein'le Madara'nın aynı kişi olduğuna hala inanamıyorum''dedi Killerbee.
''Aslında tam olarak aynı kişi değiller.Pein Madara'nın içindeki diğer ruh''dedi Naruto
''Evet o Uchiha klanı gerçekten lanetli bir klan.Madara'nın kontrol edemediği için Pein'in içine kapadığı sadece Uchihalar'ın lanetli canavarının kanının gücü,gerçek canavarın gücü ne kadardır?''dedi Gaara.
''Evet ama yanlışlıkla kendi ruhunun bir kısmını da kapadı o bedene yani kendi kendini başka bir bedene mühürledi''dedi Killerbee eğlenerek.
''Sonuçta bu onun yararına oldu iki bedeni arasında ruh geçişi yapabiliyor ya da bir bedende ikisinin gücünü kullanabiliyor.Bu neden o gün Sasuke'yi ararken ona vuramadığımı açıklıyor.Ruhu diğer bedene geçince kendi bedenini bir cisim gibi geçici olarak başka bir boyuta yolluyor''dedi Naruto.
''Peki Pein'in kendi ruhu var mı hala?''dedi Gaara.
''Elbette yoksa canavar kanı bedenin kontrolünü ele geçirirdi.Bu yüzden Madara onun ruhunu bedeninde bıraktı''dedi Naruto.
''Peki neden Madara canavarın kanını kendi içinde tutmadı?''diye sordu Killerbeee.
''Aslına bakarsan tuttu.Sadece canavarın kara chakrası onun bedeninde olunca yavaş yavaş onu ele geçiriyor ama Pein'in Rinnegan'ı bir şekilde canavarı bastırıyor''dedi Gaara.
Naruto esneyerek ''Bu kadar konuşma bana yeter ben Shikamaru'nun yanına gitsem iyi olur.Sabah bu konuyu konuşuruz''dedi.
''Bu gece kaldığınızı bilmiyordum.Bilsem yer hazırlatırdım size''dedi Gaara.
''Aslında ben de bilmiyordum ama teklifime sıcak baktığınıza göre''dedi Naruto sırıtarak.
''Tamam o zaman ben de bu gece burada kalıyım o zaman''dedi Killerbee.
''Aslında dikkat etmeliyiz üçümüz bulunduğumuz bir yeri tehlikeye atıyoruz''diye köyü hakkında endişelerini dile getirdi Gaara.
''Tamam zaten yarın sabah toadlara gideceğiz''dedi Naruto.
Üç jinchuuruki vedalaştıktan sonra ''Yarın öğlen anca buluşuruz''diye düşündü Killerbee sırıtarak.
Naruto ise o sırada Shikamaru ve diğerlerinin homurdanmalarını dinliyordu.
Gaara'ya gelince o kulenin birinin tepesinde oturmuş köyünü izliyor ve Kagelerin toplantısında Shikamaru'nun bahsettiği Naruto'nun toadlardan duyduğu Düşmüş Melek Krallığını düşünüyordu.

Fazla mı uçtum ne Question Biraz fazla oldu gibi inşallah beğenirsiniz lol!

En son Celebhol tarafından Paz Ekim 03, 2010 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 1:47 am

şimdi yanlış anlamadıysam hokage shikamaru olmuş fakat bu dialoglar ve hikaye her ne kadarda güzel bile olsa naruto hokage olsaydı daha renkli olurdu :] ama tebrikler yani genede iyi :D
Celebhol

Celebhol

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:47 pm

Sağol ama unutma Hokagelere ne olacağı hiç belli olmaz Laughing
Celebhol

Celebhol

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:26 pm

Bölüm 2:Yaşsız Kral

''Naruto-Chan!''diye bağırdı Naruto'nun eski kurbağa hocası.''Hoşgeldin,görüşmeyeli uzun zaman oldu.Diğer iki jinchuurukinin de yanında olduğunu görüyorum.''diye devam etti.
''Merhaba üstad,fazla zamanımız yok güneş batmak üzere.''dedi Naruto.
''Baş Toad sizi beklyior,geleceğinizi biliyordu.Bütün sorularınız cevaplanıcak.''dedi üstad kurbağa ''Ama istersen önce yemek yiyelim.''
Naruto'nun aklı eski anılarına gitti ve anında''Hayıt,hayır.''diye cevap verdi.yola koyulan grup çok geçmeden Baş Toad'ın yanına vardı.
Naruto grubun önüne çoktı ve Baş Toad'ı selamladı.Baş Toad,
''Buraya neden geldiğinizi biliyorum zaten bu yüzden izin verdim.Amacınız karanlık bir tünel gibi,sonunda ışık olduğunu biliyorsunuz ama henüz onu görmediniz.Akatsuki artık bizim dünyamızı bile tehdit eder bir hale geldi.Onun yokedilmesi için büyük bir savaşın çıkması gerekecek.''dedi.
''Evet her neyse.Bize daha önce Tsunade'nin bana bahsetmiş olduğu Düşmüş Melek Krallığı'nın tam olarak ne olduğunu söyler misin?''dedi Naruto.''Ve nerde bulunduğunu?''diye ekledi Gaara.
Baş Toad bir süre dikkatlice gruba baktı.Sanki onların bu iş için yeterli olup olmayacağını ölçer gibi.Naruto'yu ilk gördüğünden beri altı yıl geçmişti.Ona kendisinin dünyaya çok uzun süre barış getirebilecek ya da onu yokedebilecek tek kişi olduğunu söyleyince yüzünün aldığı o üzgün hali ardından gülümseyip''Dünya yokolursa Hokage olamam.''dediğini hatırlıyordu.Naruto o zamandan beri çok değişmişti.
Şimdi saçı biraz daha kabarık,boyu çok daha uzundu.Gözleri hala aynı canlı maviliğe sahipti.İçinde hala o çocuksuluk olsa da etrafına kesin bir güç ve liderlik yayılıyordu artık.Babası Yondaime'den bile daha güçlüydü.
Naruto'nun arkasında,sağda Deidera'ya yenilgisinden sonra çok çalışmış ve yeni jutsular geliştirmiş olan Gaara duruyordu.Diğer tarafta ise her yanında yanık izi olan siyahi Kİllerbee vardı.Her zamanki gibi güneş gözlüğü gözündeydi.
O da ağabeyinin ölümünün ardından çok çalışmıştı.
''Bu çocuk,''diye düşündü Baş Toad''Bütün çevresine ilham kaynağı odu.Çoğunun hayatını değiştirdi.Dünyayı da değiştireceğine inanıyorum.Normalde çoktan Hokage olmuş olurdu ama danışmanımı Konoha'ya gödermekle iyi ettim çünkü işlerin buraya geleceğini biliyordum.Hokage olsaydı Konoha'yı bırakıp gidemezdi.Shikamaru adlı çocuk şu anlık onun yerine bakar.''
''Naruto,Gaara,Killerbee''diye teker teker adlarıyla hitap etti''Bu söylediklerim bu salondan dışarı çıkmamalı,en yakınlarınızın bile haberi olmamalı.''dedi.
''Çok uzun zaman önce daha şimdiki ülkeler kurulmamışken,dünyada iki büyük krallık vardı.Kısaca bir tarafta iyiler diğer tarafta kötüler toplanmıştı.Çok uzun süre bu iki krallık çarpıştı.En sonunda iyilerin kralı Yaşsız Kral savaşı kazandı.Uzun süre boyunca dünya huzur içinde kaldı fakat zamanla Yaşsız Kral hakimiyetini çok sevmeye başladı.Uzun ama çok uzun süre tahtta kaldı.Kaç kere çocuğu oldu ama tahtı bırakmadı ve bütün çocukları öldü gitti.En sonunda halk huzursuzlanmaya başladı ve küçük küçük isyanlar çıkmaya başladı.Durumdan rahatsız olan Yaşsız Kral isyanları çıkaranları öldürttü.Bir kaç suikast girişimi oldu ama suikastçılar hep son anda kralı vurmaya korkup kaçtı çünkü kral etrafına artık öyle bir dehşet yayıyordu ki çoğu zaman tek başınaydı.
Kral daha fazla güçlenip mutlak güç haline gelmek için bir iblisle anlaşma yaptı ama onu kandırıp öldürdü ve gücünü aldı.İblis ölürken krala lanet etti ve bunun sonucunda kral tamamen bir canavara dönüştü.İStediği güce sahip olan ama bir yaratık bedeni içine hapsolan kral yakıp yıkmaya başladı.
Bu yıkımın halka verdiği zararı umursamayan ama sonunda kendilerine de geleceğini anlayan,Yaşsız Kral'ın yıktığı krallığın sürgündeki sekiz veziri doğanın vahşi ruhu dokuz kuyruklu tilkiyle bir anlaşma yaptılar ve Yaşsız Kral'a saldırdılar.
Tilki sonsuz chakrasına rağmen çok az dayanabildi ama bu sırada sekiz vezir kralı mühürledi ve başka bir boyuta yolladı.Böylece Melek Krallığı olarak adlandırılan krallık yıkıldı.''
Ağzı açık kalan Naruto,Gaara'nın ''Efendim peki sekiz vezire ne oldu*''dediğini duydu.
''Onlar zamanla diğer kuyrukluları oluşturdular.Şimdi bütün kuyruklular Yaşsız KRal'ın can düşmanları.''
''Evet genç Naruto ben kuyrukluların yaratılmasını sağladım,hepsi benim küçük taklitlerim,doğanın vahşiliğinin taklitleri...''diye içinden Kyuubi'nin sesi geldi.
''Tobi,Yaşsız Kral'ı tekrar çağırmaya mı çalışıyor ve biz bunu engellemek için kralla dövüşüp onu öldürmeliyiz!''diye bağırdı Naruto.
''Aslında daha kötüsünü yapmaya çalışıyor.Anlasanıza Tobi yeni Yaşsız Kral,neden hiç yaşlanmıyor sanıyorsun?''dedi ve''Eskisinin mührünü kuyruklu canavarları kullanarak açacak ve onunla bir vücut olucak ama eğer daha önce Yaşsız Kral'ın kanı onu kontrulü altına alırsa tamamen onun olucak.''diye devam etti Baş Toad.
''Bu neden kara chakrayı Pein'e aktardığını biraz daha açıklıyor.''dedi Gaara.
''Peki neden Kyuubi'ye ihtiyaç duyuyor,o kralla sadece savaşmış onu mühürlememişki.''dedi Killerbee.
''Çünkü mühürlerken Kyuubi'nin chakrasını kullandılar.''
''Bunların Uchiha kanıyla alakalı olduğunu düşünmüştüm bir de!''dedi Gaara.
''Uchiha kanıyla alakalı mı bilmem ama o ailede Yaşsız Kral'ın kanını taşıyan biri varmış.Belki atalarından biridir.''dedi Baş Toad.
''Aman Tanrım!Bizim önce kralı sonra Tobi'yi mi öldürmemiz gerekiyor!?''diye haykırdı Naruto.

Shocked Yazdıklarıma ben bile şaşırdım.
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 2:57 pm

bence kral bu kadar güçlüyse onu öldürmeleri imkansız kapak
Celebhol

Celebhol

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 4:50 pm

Devam ediyim mi acaba yazmaya?Bunu okuyanlar yorum yapsın
noraktar

noraktar

Erkek Mesaj Sayısı : 212
Geldiği mekan : Valinor
Meslek : öğrenci
Hobileri : World of Warcraft

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 5:12 pm

Devam et bence güzel gidiyor.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 5:47 pm

Sadece ilk bölüm'ün yarısını filan okudum, Ama diye bilirim ki şu ana kadar sitede gördüğüm fanfic'ler arasında en iyi girişe sahipsin...

Gerisini okumamın sebebi kötü olması değil. Fanfic okumayı sevmemden dolayı
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:11 am

Mutlaka yaz bence ama konuşmaları ayırırsan daha güzel olur böyle okunması çok zor.
Celebhol

Celebhol

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:36 pm

Bölüm 3:Kum Ülkesinde

''Beni izleyin,'' diye seslendi Gaara,Shukaku gittiğinden beri daha hızlı hareket eder olmuştu ve şimdi bu bölgeleri en iyi o bildiği için diğerlerine o rehberlik ediyordu.
''Gittiğimiz yeri daha önce hiç kendin gördün mü?''dedi Killerbee.
''Hayır sadece duydum ama endişelenmene gerek yok Baş Toad'ın dedikleriyle bile bulabilirim ne de olsa burası benim ülkem,''diye cevap verdi Gaara.
''O halde Tobi ve Kral için de endişelenmemiz gerekmez,''diye şaka yaptı Naruto.
''Keşke öyle olsa,''dedi Gaara.

Toadların yanından geldiklerinden beri yol almadıkları zamanlarda hep Kral'ı nasıl yeneceklerini konuşuyorlardı.Gerçi Baş Toad onlara Kum Ülkesi'nde gizli bir bölge olduğunu ve oraya giderlerse gereken gücü bulabileceklerinden bahsetmişti ama bunun ne olduğu konusunda daha fazla bilgi edinememişlerdi.Bu yüzden o anki güç durumlarına göre plan yapıyorlardı,tabi buna plan yapmak denebilirse.Hiçbir zaman bir sonuca varamıyorlardı.Ayrıyetten o günden beri Naruto biraz tuhaf davranıyordu,kendisine uymayan bir şekilde çoğu zaman dalıp gidiyordu.
''Bakın,'' bağırdı Gaara.Bunun üstüne başını kaldıran Naruto ileride bir ışık gördü ama ne renk olduğunu seçemedi.Beyaz gibi görünmesine rağmen diğer renklere de benziyordu.
''Çabuk olun,''dedi Naruto ''Niye bilmiyorum ama içimde kötü bir his var.Oraya bir an önce ulaşmalıyız.''

Işığa yeterince yaklaştıklarında Naruto onun hem beyaz olduğunu hem de olmadığını farketti.Bütün renklerden bir araya gelmişti ve nabız gibi attıkça her seferinde bir sürü renk göze çarpıyordu.
''Bu iyiye işaret olmasa gerek,'' diye düşündü Naruto ardından ''Hadi daha hızlı.'' diye bağırdı.
Üçü de ışığın kaynağına ulaştıklarında bunun bir çukurdan geldiğini gördüler.Çukur içinden gelen ışığa rağmen karanlık ve dipsiz görünüyordu.Sanki dünyanın bütün zıtlıklarını içeriyormuş ve bu yüzden içinde sonsuz bir kavga devam ediyormuş gibiydi.
''Bu lanetli şey de nedir böyle,'' dedi Killerbee.''Fark ettiniz mi içinden ürpertici sesler geliyor.''
Killerbee'yi duyduktan sonra kulak veren Naruto neden bu kadar huzursuz olduğunu anladı.Çukurun içinden bir takım fısıltılar geliyordu,hepsi de kötülük içeren fısıltılar.
Naruto bütün bunları düşünürken eski toad hocası omzunda summonlandı.
''Selam çocuklar,''dedi.
''Sana da selam toad sensei,'' dedi Naruto ''Neden buraya gelmemiz söylendi.Ne yapacağımızı anlamadım.'' diye devam etti.
''Nasıl desem,yani şey o çukurun içine girmeniz gerek,'' dedi toad.
''Ne yapmamız gerek!'' diye bağırdı Naruto.''Bunu nasıl yapacağız sadece yanında durmak bile insanın tüylerini ürpertiyor.Ayrıca neden girmeliyiz,orada ne bulacağız?''
''Burası Kral'ın yaratığa dönüştüğü yer.Dönüşümü tamamlanıp ne hale geldiğini farkedince o delilikle yere vurdu ve bu çukur oluştu.Bu dünyadaki karşıtlıkları ve onların ne kadar gelip geçici olduğunu anlatıyor.Dünyadaki bütün iyilik ve kötülükler bir özden geliyor,hepsi bir özden yaratılmış sadece işlevsel olarak farklılar.Bu yüzden taraf değiştirebilmek çok kolay bir şey.Kendinizi denetlemeyi öğrenmeniz gerek ki öteki adıma geçebilesiniz.'' dedi toad.
''Benim buna ihtiyacım yok,'' dedi Naruto ''Verdiğim sözden geri dönmem,asla arkadaşlarıma,ülkeme ya da bana güvenenlere ihanet etmeyeceğim.''
''Anlamıyorsun bunu yapman gerek.Kendi içinde dengen varsa zaten buradan hiç bir şey olmadan çıkarsın.''''Peki öyle değilse,'' dedi Killerbee.

''O zaman ya onu bulursun ya da ölürsün ve Tüm Renklerin Işığı'na sen de katılırsın.'' dedi Gaara.
''Sen nerden biliyorsun?'' dedi Naruto.''Küçükken dayım bana bir hikaye anlatırdı.İnsanların gittiği ve çok azının döndüğü bir yer varmış.Orada büyük bir kötülük yatarmış, o kötülük insanın kendi içindeki kötülükmüş.Çoğu kişi o kötülüğü görünce çıldırıp ölürmüş ve dönenler büyük bir değişim geçirirmiş.Bu değişim ne iyi ne kötüymüş o yüzden bu yere...''
''Farkındalık Çukuru denir,'' diye tamamladı toad.''Buraya giren kişi kendinin farkına varır ki bu kişiye çok şey kazandırır.'' dedi toad.
''Fakat hala anlamıyorum, neden buraya girmeliyiz?'' dedi Naruto.
''Kendinizi bilmezseniz kendinizi tam anlamıyla geliştiremezsiniz.Ne kadar eğitim alırsan al hepsi yarım kalır.'' dedi toad.
''O zaman ben varım,'' dedi Naruto.''Siz ne diyorsunuz?''
''Ben de varım,'' dedi Gaara.
''Tabiki ben de,'' dedi Killerbee.
Tam bu sırada yanlarında büyük bir patlama oldu ve dumanların arasından Kisame,yeni bir akatsuki üyesi ve zetsu belirdi.
''Kahretsin gene bu piç kuruları.Abimin intikamını alacağım şerefsiz köpek!'' diye bağırdı Killerbee ve Kisame'ye doğru atıldı.Daha kisame ağır kılıcını çekemeden Killerbee önünde belirdi ve kılıçlarını ona doğru savurdu fakat yeni üye karşısına bir taş duvar çıkararak onu engellemeye çalıştı.Yine de Kisame'nin kolunda ve bacağında birer küçük kesik belirdi.
Karşı saldırıyı beklemeyen Killerbee hemen geri çekildi.
''Açıkçası bu kadar çabuk saldırmalarını beklemiyorduk,'' dedi Zetsu.
''Evet beklemiyorduk,'' diye kendi kendine konuşmaya devam etti.
''Konuşmayı kes ve saldır!'' dedi Kisame.
''Sen bana emir veremezsin,'' dedi Zetsu.
Bu konuşmalar olurken Naruto birtakım el mühürleri yaptı ve üstlerine büyük bir hortum yolladı.Aynı anda Gaara da büyük bir kum kütlesi ortaya çıkarıp mızraklar haline getirdi ve onu hortuma yolladı.Hortumla birleşen mızraklar her yöne fırladı.Üç jinchuurukiyi Gaara'nın yaptığı bir duvar koruyordu.Naruto,Killerbee'ye duvara biraz chakra aktarmasını istedi ve hortumu daha da hızlandırdı.Gaara'nın mızrakları daha fazla hıza dayanamadı paramparça oldu ve bir sürü kum tanesi haline geldi.Böylece mermi gibi hızlanmış olan kum tanecikleri heryere dağıldı.Onları koruyan duvar zor dayanıyordu.
Bu saldırının ardından Gaara kum duvarı yıktı ve etrafa baktılar.Yer sanki gökten düşmüş gibi paramparçaydı.Üç akatsuki üyesi karşı tarafta durmuş paramparça duvarın ardından onlara bakıyordu.Birden Zetsu kayboldu ve arkalarında belirdi.
Hemen harekete geçen Naruto bir sürü klon yarattı ve aynı anda zetsuya kesici binlerce rüzgar dalgası yolladılar.Gene ortadan kaybolan Zetsu Kisame'nin yanında belirdi ve ''Bu çocuk bayağı büyümüş,'' diye bağırdı.
Naruto ''Sanırım bu kavgayı bitirmek için size yeni tekniğimi göstermem gerek,'' dedi ve birtakım el mühürleri yapmaya başladı.
Kisame,Naruto'ya saldırıp kılıcını ona savurdu.Gaara kumuyla onu engelledi ama Naruto'nun chakrasının bir kısmı gene de emildi.Tekniği başarısız olan Naruto küfretti.
Bu anlık boşlukta el mühürleri yapan Killerbee yedi kılıcını havaya fırlattı.Kılıçları havada öylece asılı kaldı.Elinde kalan tek kılıcı havaya kaldıran Killerbee'nin havadaki yedi kılcına yıldırımlar düştü ve onlarda elektriği Killerbee'ye iletti.İyice chakra yüklenen Killerbee,Kisame'ye saldırdı ve kılıcını ona savurdu.
Kisame ''Salak benim kılcım bütün chakranı emicek,''dedi ve saldırıyı karşıladı.Bir anlığına Kisame,Killerbee'nin chakrasını emmiş gibi göründü ama Killerbee vücudunu aşırı chakrayla yüklediği için Kisame'nin kılıcı onu tutamadı.Bu miktar onun için bile fazlaydı.Açık veren Kisame geri çekildi ve artık chakra ememeyen kılıcına baktı ve ''Anlaşılan hep birlikte saldırmamız gerekiyor,'' dedi.Arkasından Naruto'nun sesi ''Elbette öyle fakat gene de ölüceksiniz.'' dedi.
Hızla arkalarını dönen üç akatsuki üyesi karşılarında Naruto'yu buldular.
''Şimdi size yeni tekniğimi gösterme vakti,'' dedi Naruto ve yüzlerce el mühürü yaptı.Normalde o kadar süre yetmezdi ama babasının Konoha'nın Sarı Şimşeği lakabını almasını sağlayan tekniği şimdi de el mühürlerini hızlandırmak için kullanmıştı.Etrafında sudan oluşmuş kırmızı chakrayla kaplı dokuz kuyruk belirdi.Kuyrukların etrafında buzdan dikenler vardı.Bu kuyruklara dokunan biri yakıcı bir soğukluğa kapılırdı.Ardından sage moduna geçen Naruto üç akatsuki üyesinin arasına ışınlandı ve kuyruklarını savurdu.Kaçacak zamanları kalmayan üyelerden Kisame ve yeni üye kuyruklar tarafından sarıldı.İkisi de anında öldü ve buzdan dikenlerin delmesi sonucu kanları bedenlerinden dışarı aktı.Dışarı akan kanlar anında dondu sonra alev alıp iki bedeni kül etti.
Bu değişik tekniği hayranlıkla izleyen Gaara kendine geldi ve Zetsu'ya saldırdı.Kumdan yüzlerce mızrak fırlattı,havaya zıplayan Zetsu saldırıdan kaçtı.Etraftaki bütün kumu tamamen ufalayan Gaara onu iyice incelmiş bir hale getirdi, böylece çok daha hızlı ve kıvrak bir kuma sahip oldu.
Gaara diğerlerine uzaklaşmalarını söyledi Ardından Zetsu'nun etrafında bir kilometrekarelik alandaki kumlar bir anda dev bir girdap haline geldi.İki saniye içinde girdap durdu.Kuma dokunup içinde Zetsu'nun yerini tespit eden Gaara onun vücudunun her yerine kum doldurarak Zetsu'yu patlattı.Girdabın ortasından havaya biraz kum ve kan saçıldı.
Etrafına bakan Naruto ''Bazen bu savaş işinden nefret ediyorum.Hayatta kalmak için çok vahşileştik,'' dedi.

Evet eleştirilerinizi bekliyorum herkes yazsın sarıçocuk
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 10:55 pm

Vay bee savaş sahnesi harikaydı kesinlikle devam et Wink
Celebhol

Celebhol

MesajKonu: Geri: Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler   Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 5:45 pm

Daha çok fikir var ama kimse yorum yapmıyor Sad

Akatsuki,Düşmüş Melek Krallığı ve Jincuurukiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fun with Akatsuki
» ..::Akatsuki Secrets::..
» AKATSUKI Fan Club
» =AKATSUKI CAMMUNITY (TR) ClAn=