Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)

+8
~Akatsuki~
sasuke94
masumcadı
sakuraxino
-AnkO-
yondaime94
_X_Madara_X_
kakarotto
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Çiçekli Hikayelerimden En Sevdikleriniz
 Konoha'nın Çiçekleri
 Uchiha'nın Çiçekleri
 Kyuubi'nin Çiçekleri
Sonuçları Gör
YazarMesaj
kakarotto

kakarotto

Erkek Mesaj Sayısı : 228
Geldiği mekan : Planet Vegeta
Meslek : Saiyajin Warrior
Hobileri : Savaşmak

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Empty
MesajKonu: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 2:29 pm

Sakura alelacele konoha hastanesine gelmesi için Naruto’ya mesaj yollamıştır. Birden telaşa kapılan Naruto olağanca hızıyla hastaneye koşmuştu. Hızlıca kapıyı açtı ve içeri baktı. İçeride Sakura ve Hinata duruyordu. Naruto heyecan içinde sorar ‘’ Bu kadar önemli olan şey nedir Sakura-chan ? ‘’ O arada sinirden dumanları tüten Sakura ‘’ Daha ne olucak Hinata’ya bunu yapmaya utanmadın mı sen ?’’ diye bağırdı. Hiçbir şey anlamamış olan Naruto ‘’ Buraya daha yeni geldim Sakura-chan. Hiçbir şey yapmadım ki...’’ diye cevapladı. Bu cevap ile iyice sinirlenen Sakura, Naruto’nun suratına yumruğu yapıştırdığı gibi onu 2.80 yere uzatır. Hala bu olanlara anlam veremeyen Naruto , Sakura’ya sorar ‘’ Ne yaptım ki ona ? ‘’. Sakura ise kızgın bir şekilde ‘’ Hinata bu gün mide bulantısı şikayeti ile buraya geldi.Yaptığımız muayenelerden sonra hamile olduğunu anladık. Yapılan DNA testinde çocuğun babasının, sen olduğun görünüyor.’’ diyerek olaya açıklık kavuşturdu. Bu sözleri duyan Naruto’nun bir anda saçları diken diken oldu ‘’ Ha ha ha ha hamile mi ?’’.

Bu sözlerden sonra suskun kalan üçlü derin düşüncelere daldı. Sakura, onların bu işin içinden nasıl çıkacağını düşünüyordu. Hinata’nın düşündüğü şey ise olanları babasının duymasından sonra olacaklardı. Çünkü babasının güvenini ve onurun sarsmak istemiyordu. Naruto ise bu çocuğun ne ara olduğunu düşünüyordu. ‘’ Hinata benden nasıl... Yanından bile doğru düzgün geçtiğim yok ki. Eeee o zaman bu çocuğun kendi kendine olacak halide yok ... Lanet olsun , zaten böyle aksiliklerde nedense hep beni buluyor ‘’ . En sonunda uzun süren sessizliği Sakura bozdu. ‘’ Bu işin tek çıkarı var, evlenmelisiniz. ‘’ Bu durum Hinata için kesinlikle sevindirici olurdu. Ama Naruto biraz tereddütte idi. ‘’ Of şimdi de evlenmem gerekiyor . Aslında Hinata’da fena kız değil hani. Hatta güzel bile. Evet evet, evleniriz canım. Onu ortada bırakacak halimiz yok. Delikanlılık ölmedi daha ...’’. Böylece Sakura’nın yanından ayrılan Naruto ve Hinata hastanenin önündeki oturaklara oturdular. Naruto Hinata’ya ‘’ Ne zaman olduğu konusunda bir fikrin var mı ? ‘’ diye sordu. Utanmaktan Naruto’nun yüzüne bakamayan Hinata ‘’ Bende hatırlamıyorum. Sanırım yıl başı partisinde’’ diye cevapladı. O anda Naruto’nun jetonu düşmüştü. Öyle ya en son o gece Hinata’yı görmüştü. Ama hala hiçbir şey hatırlamıyordu. En iyisi, o gece partide olan birine sormaktı. ‘’ Şimdik kimseye de bunu soramam ki! Bu konoha milleti çok dedikoducu... Anlatmaya gelmez , bu sır bir yayılırsa mahvoluruz. Ama dur. En iyisi bizim shikamaru’ya sorayım. Nede olsa en yakın arkadaşım sayılır. Hem o dedikodu yapmaya üşenecek kadar tembel biridir. ‘’ Böylece Hinata’yı evine bırakan Naruto , hemencik shikamaru’nun yanına gider. Patavatsız bir şekilde direk sorar ‘’ Yıl başı partisinden Hinata ile beni en son ne zaman gördün?’’. Shikamaru ise ‘’ Bir düşünelim , evet hatırlıyorum! En son Hinata ile sen çok içmiştin. Hinata midem bulanıyo diyerek lavaboya gitmişti.Sende , bu kızın kafası iyidir şimdi düşüp bir tarafını kırmasın, diye peşinden gitmiştin. Ve o gece sizi daha görmedim’’ der. Bunları duyan Naruto, yavaş yavaş yapbozun parçalarını bir araya getirir gibi oluyordu. Bu arada bir şeylerin ters gittiğini hemen anlayan Shikamaru Naruto’ya ‘’ Bir sorunun varsa bana anlatabilirsin dostum . ‘’ diyerek ağzını yokladı. Naruto anlatmaya başlar ‘’ Daha ne olsun ? Hinata benden hamile imiş.’’. ‘’Peki ne yapmayı düşünüyorsun ?’’ diye sordu Shikamaru. Naruto’da ‘’Mecbur evlenecez, başka çare yok.’’ diye cevaplar. Shikamaru ise umutsuz bir şekilde ‘’ O biraz zor dostum. Bilmiyormusun? Hyuugalar klan dışı evlilik yapmıyorlar. Ama sen genede ailesine bir sor istyersen .’’ diye açıklama yaptı.Ve böylece Naruto’da hyuuga yoluna doğru koyuldu.

O arada Hinata ve Neji yaptıkları antrenmandan dolayı yorulmuş oturuyorlardı. Naruto geldi ve yine patavatsız bir şekilde Hizashi’ye ‘’ Kızınla evlenmek istiyorum’’ dedi.Buna Hizashi’nin cevabı açık ve net oldu ‘’ Kızım Neji ile evlenecek ‘’. Bu arada hararetle suyunu dikleyen Neji,bu sözleri duyunca, içtiği sular nefes borusuna kaçtı. Uzunca süren bir öksürükten sonra hemen çıkıştı ‘’ Ama amca , o benim kuzenim. Onunla nasıl evlenirim ?’’. Bunun üzerine Hizashi, kararlarını sorgulamaması konusunda Neji’yi azarladı.

Naruto’da bir gariban gibi oradan ayrılmak zorunda kaldı.Belli bir zaman sonra evlenme vakti gelmişti. Meymur Neji’ye sorar ‘’ Sen, Hinata adı bu bayanla evlenmek istiyormusun ? ‘’ Neji ise yüzünü buruşturarak ‘’Evet ‘’ cevabını verdi. ‘’ Sen, Neji adlı bu beyler evlenmek istiyormusun ?‘’ Kısa bir süre sessiz kalan Hinata sonunda, Hizashi’ye bakarak ‘’ Hayır, çünkü bir erkekle evlenemem’’ der ve o anda Naruto’ya dönüşü verir. Ve devam eder ‘’ Hizashi sensei, biz Hinata’yla gidiyoz . Tamamı görüşürüz .‘’der . Ve daha sonra bir gölge klonu gibi Puf diyerekten patlar.

Ve aradan birkaç gün geçer. Ramencide Sakura ve Shikamaru sohbet etmektedir. Shikamaru ‘’ Onlara bu oyunu oynamakla iyimi ettik bilmiyorum .Sence Naruto Hinata’nın hamile olmadığını anlayacak mı ?’’ diye sorar. Sakura’da ‘’ Naruto gibi kalın kafalı birinin bunu anlayacağını zannetmem. Hem anlasa bile ne olacakki . Adama iyilik bile yaptık. Hinata gibi bir kızla evlenmesine vesile olduk. ‘’diyerek karşılık verir. ‘’Ama Naruto bu aldatmacanın hesabını sormak isteyecektir’’. Bunada Sakura’nın cevabı hazırdır ‘’ Rahat ol. Naruto , Hizashi-sensei’in korkusundan birkaç sene buralarda gelemez ...’’

En son kakarotto tarafından Paz Ekim 05, 2008 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
http://dragonballfantr.yetkinforum.com/portal.htm
_X_Madara_X_

_X_Madara_X_

Erkek Mesaj Sayısı : 152
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci(??meslek mi??)
Hobileri : Naruto izlemek, basket oynamak, futbol

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 12:19 pm

sonu çok müthiş ya lol!
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 2:19 pm

komedi amaçlı bir hikaye idi umarım beğenmişsinizdir.
yondaime94

yondaime94

Erkek Mesaj Sayısı : 283
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : müzik,pc oyunları,naruto'yu seyretmek

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:40 pm

devam etcekmisin
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:48 pm

bilmem belki devam ettiririm.
-AnkO-

-AnkO-

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Shinobi
Hobileri : Doujin okumak(sasunaru^^), anime izlemek, gitar çalmak ve cosplay seyretmek(fdp, otaku rengo ve koi)

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 8:27 pm

harika olmuş lol!
sakura yla shikamaru baya acımasızlar ama naruto ya kalsa
bu iş olmazdı. iyi yapmışlar Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) 834186
sakuraxino

sakuraxino

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Geldiği mekan : konoha
Meslek : müzisyen
Hobileri : genellikle cansıkıntısından patlamak

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 9:04 pm

çok güzel lol! devamı gelir umarım bu arada hinata ve neji mi bööğğk hiç yakışmıyolar küzen küzenle evlenirmi yavv Question
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 9:35 am

sırayla aşkları böyle devam ederim.
masumcadı

masumcadı

Kadın Mesaj Sayısı : 178
Hobileri : resim çizmek , manga ve kitap okumak , anime izlemek

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 2:36 pm

looool koptum yah
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:06 pm

devamını getirmeyecektim ama beğenilmesi üzerine devam etmeye karar verdim. Bu bölümdeki karakterler nedeni ile komik olmasada duygusal temalarından hoşlanacağınıza eminim.

Uchia'nın Çiçekleri ( Çift Bölümde Her Şey )

Sakura derin düşüncelere dalmış , hokage merkez binasının çatısından gök yüzüne doğru bakmaktadır. Naruto’ya oynadığı bu oyun, her ne kadar amacı iyi olsa da ona vicdan azabı vermekteydi. Ve düşünmeden edemiyordu ‘’ Ya Naruto benim yüzümden sevmediği biriyle evlenmek zorunda kaldıysa...’’. Bu düşünceler bile onun acı çekmesine yetiyor da artıyordu bile. En sonunda her şey daha geç olmadan, Naruto’yu bulup yaptığı şeyi anlatmaya karar verdi. Böylece her şeyden haberi olan Tsunade’den bir günlüğüne izin alarak konoha’dan ayrıldı. Onlara yetişebilmek için olağanca hızı ile ilerliyordu. Aniden birinin onu takip ettiğini fark etti. Bir an durdu. Kendisini takip eden kişinin tam arkasında olduğunu anladı. Kunai’sini hızla çekerek arkasına doğru savurdu. Fakat orada kimse yoktu. Arkasındaki şeyin bir tavşan yada kedi olabileceğini düşündü.Bu yüzden yoluna devam etmek için önünü döndüğü sırada, durduramayacağı kadar hızlı bir yumruk yüzünde patladı. Ve bir anda her şey kararı verdi.

İnanılmaz bir baş ağrısı Sakura’yı kendine getirmişti. Etrafına bakındığında karalık bir odada olduğunu fark etti. Ama hiçbir şey görünmüyordu. Dahası elleri bağlanmıştı. Bir an yaklaşan birinin ayak seslerini duymaya başlamıştı. Elinde mum ışığı olan biri ona doğru ilerlemekteydi. Yüzünü seçemiyordu, çünkü ortam çok karanlıktı ve aldığı darbe yüzünde objeleri bulanık görüyordu. En sonunda kendisinin bir metre yakınına kadar gelen bu kişiyi hatırlamaya başladı. Bu, daha öncede kendisi ile savaştığı maskeli akatsuki elemanı idi (Adı lazım değil baş harfi ‘’T ’’). Sakura sersemlemiş bir ruh hali ile ‘’ Benden ne istiyorsun ? ‘’ diye sordu. Tobi ise her zaman ki espritüel yaklaşımı ile ‘’ Senin medikal yeteneklerine ihtiyacım var , Şeker kız ‘’ dedi. Sakura öldürüleceğini bile bile onun bu isteğini reddetti. Buna sadece gülen Tobi, Sakura’yı kolundan kaldırdı. Uzunca bir koridorda ilerliyorlardı. En sonunda bir odanın girişine vardılar. Kapıyı açtı ve içeride bulunan kişiyi işaret ederek ‘’ Sana muhtaç olan ben değilim ,o ...’’ Sakura’nın eli ayağı titremeye başlamıştı. Çünkü içeride Sasuke vardı. Tobi yine Sakura’yı çekiştirerek odaya getirir. O arada Tobi arkası dönük olan Sasuke’ye ‘’ Sonunda tüm evrende, sana yardım edecek tek medikalcıyı getirdim.’’ der. Sasuke ağır bir ses ifadesi ile ‘’ Haruno Sakura’’ der. Tobi yine espritüel yaklaşımı ile ‘’ Tebrikler. Tek sefer de tahmin etmeyi başardın. Onun, yapılacak olan bu operasyonda sana zarar vermeyecek tek kişi oluğuna
inanıyorum.’’ der. Sasuke bir anda sinirlenmeye başlamıştır ‘’ Bunu daha öncede tartışmıştık. Bu operasyon olmayacak. İtachi’nin gözlerini istemiyorum.’’ diyerek Tobi’ye bağırır.

Tobi ise bu durumda ciddileşerek ‘’ O zaman bu kıza ihtiyacımız yok. Doğrusu böyle şeker bir kızın ölmesi yüreğimi burkacak’’ dedi ve kunayi’yi çıkardı. Tam kunai’yi Sakura’nın boğazına yaklaştırırken, Sasuke’den ‘’dur’’ cevabı gelir ve devam eder ‘’ Öldürme, o bana lazım !!! ’’. Bunu duyan Tobi güler ve ‘’ Hımm anlıyorum’’ der. Sonra kolunu tutuğu Sakura’yı odanın ortasına doğru iterek oradan çıkar. Sasuke’de ayağa kalkarak, çıkardığı kılıcı ile Sakura’nın ellerini
çözdü. Tekrar yerine geçerek gözlerini kapadı. Ayakta duran Sakura ‘’ Beni
neden kurtardın ?’’ diyerek sorar. ‘’ Sana açıklama yapmak zorunda değilim ‘’
der Sasuke. Sakura dayanamaz ve tekrar sorar ‘’ Peki neden bir başkası değil de ben? ’’ Buna Sasuke’nin cevabı gayet açıktır ‘’ Çünkü senin benden hoşlandığını biliyor ‘’. Sakura şok olmuş bir halde ‘’ Sende biliyordun ‘’ der. Sasuke tebessüm eder ‘’Hemde en başından beri ... Bunu anlamamak için aptal olmak gerekli. Ve o, senin bu yönünden nasıl yararlanacağını iyi biliyor.‘’ Bu arada gözleri dolan Sakura bağırarak ‘’ Senin gibi bir pislikten hoşlanan kim!!! o da sende yanılmışsınız. O zamanki çocuksu duygularımdı onlar ...’’ diye haykırır. Ama Sasuke , Sakura’nın kendinden hala hoşlandığını adı gibi biliyordu.

Aradan yarım saat kadar geçmişti. Tobi tekrar odaya döner. Sakura bir köşede başını eğerek oturmaktaydı . Sasuke ise her zaman ki yerinde oturuyordu. Tobi ‘’ Artık sana lazım değilse, ondan kurtulalım.’’ der. Sasuke Tobi’ye dönerek ‘’ Tavsiye etmem.Uchiha’nın devamını getirecek birini öldürmek istemezsin herhalde ‘’diye söylenir. Tobi ise gülerek ‘’ Sasuke ... Yalan söylemeyi hiç beceremeyeceksin. Ona dokunmadığına adım gibi eminim.’’ der. Sasuke ayağa kalkar ve ‘’ Ya o, ya hiç’’ der. Fakat Tobi merak etmektedir ‘’ Onun yaşamasını neden bu kadar istiyorsun ?’ diye sorar. Sasuke ise kendinden hiç beklenmeyen bir hareket yapar ve Sakura’yı kavrayarak öper ... Daha sonra Tobi’ye dönerek ‘’ Onu seviyorum, yetmez mi ?’’ der.
masumcadı

masumcadı

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 5:39 pm

way bea bizim sasukemi bu xD
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:26 pm

looool yuhhh meger sasuke ne askına duskun biri imiş (senin hikayende) insan ilk tobiyi öldürür ondan sonra ne istiosan onu yap bole ani hareket olmadı looool bi de sakura kotu karakter olarak cıkıomus Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) 681154
-AnkO-

-AnkO-

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Shinobi
Hobileri : Doujin okumak(sasunaru^^), anime izlemek, gitar çalmak ve cosplay seyretmek(fdp, otaku rengo ve koi)

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:33 pm

sasuke den bunu hiç beklemezdim valla ekranda "yok artık" diyerek okudum bunu Suspect
iyi,iyi sasuke de bi gelişme var sevdim santa
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 9:00 pm

hikayenin devamını görmeden paçaları sıvamayın derim affraid
sasuke94

sasuke94

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 8:34 pm

hmm merak ettim şimdi rendeer
~Akatsuki~

~Akatsuki~

Erkek Mesaj Sayısı : 520
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : Ninpou

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 8:41 pm

2. bölümü beğenmedim. Hiç güzel bir bölüm olmamış bana göre. Çünkü ne idüğü belirsiz bir olay. İlk olarak Naruto&Hinata vede bir şakayı konu alan olay şu an ciddileşerek değişik bir yöne kaymış.
http://www.narutoturk.com
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:30 pm

Ama o konoha'nın çiçekleriydi. Bu konu ise Uchiha'nın çiçekleri. bağlantıları olsada konuları farklıdır. Zaten farkındaysanız bölüm bir bölüm iki diye gitmiyor.Bir nevi OVA tarzında yaptım diyebilirim. Konohanın çiçeklerinde naru ile hina'yı işledim. Bundada Sasu ile saku'yu işliyorum. Neyse o bölümün devamı

Uchiha'nın Çiçekleri - Devamı

Bir gülme krizi almıştır Tobi’yi. Sasuke’den hiç beklemediği bir tepki görmüştü çünkü. Gülmekten yerlere yatmıştır. Sakura ise kendinden geçmiş, adeta tereyağı gibi erimişti. Sasuke bir Tobi’ye bakar, bir Sakura’ya.Bir Tobi’ye, bir Sakura’ya. En sonunda sinirlenmeye başlar ve ‘’ Allah belanızı versin’’ diyerek odanın kapısını çarparak ayrıldır. Dışarıya çıkar ve hava almak ister. Temiz havayı içine çeker. Az önce yaptığı şeye hala inanası gelmiyordu. Aslında Sakura’ya karşı bir his beslememekteydi. Ama Sakura’nın kendisi yüzünden öldürülmesini istemiyordur. Sakura’nın, daha önce ölümlerine sebep olduğu karin, suigetsu ve jugo ile aynı kaderi paylaşmasını istemiyordu. Öte yandan az önce yaptıkları yüzünden Sakura’nın pek umutlanmasınıda istememekteydi. Tobi biraz toparlanmış olarak, gülme ile karışık ‘’ Hey Sasuke, açıkçası bunu yapacağın hiç aklıma gelmemişti. Yaptığın şey benim işime bile yaradı. Bu sayede o, senin ameliyatına girmeyi seve seve kabul etti...’’ . Sasuke’de ‘’ İtachi’nin gözlerini beni öldürsen bile almam’’ der. Tobi ciddi bir ses tonu ile ‘’ Bu operasyon olsun yada olmasın , o kızı öldüreceğim. Gözleri alırsan en azından bana karşı koyma şansın olacak ‘’ diyerek tekrar gülmeye başlar. Sasuke’de kızgın bir halde ‘’ Seni ’+é’^+R%%+/&%+ çocuğu ‘’ diyerek küfreder. Ona şu anki haliyle karşı koyamayacağını bilmektedir. Çünkü Sasuke’nin görme duyusu büyük ölçüde bozulmuştur. ‘’ Ulan İtachi, öldükten sonra bile başıma iş açmayı becerebiliyorsun ‘’ diye lanet okur abisine .

En sonunda istemeyerekte olsa bu göz nakli operasyonunu kabul eder. Ve ameliyat başlamıştır. Sakura özenle Sasuke’nin körelmiş gözlerini söker. Onun yerine Tobi’den almış olduğu İtachi’nin gözlerini medikal jutsu ile Sasuke’nin gözlerine takviye etti. Aslında zor bir ameliyattır bu. Gözlere çok narin davranması gereklidir. Yoksa en ufak bir hatada gözlerin kör olmasına sebep olabilirdi. Ama canından çok sevdiği Sasuke’sinin gözlerine zarar verebilir miydi acaba ? Bu yüzden mümkün olduğu kadar iyi bir şekilde ameliyatı tamamlamayı başardı. Kan ter içinde ameliyat odasından çıkar ve Tobi’ye onun iyi olduğunu söyler. Aradan bir gün kadar geçmiştir. Sasuke hala daha Tobi’nin ne zaman harekete geçeceğini düşünür. O arada Sakura içeri gelerek, Sasuke’ ye durumunu sorar ve ondan ‘’ Her zamanki gibi’’ cevabını alır. O da gülümseyerek kısa sürede iyileşebileceğini söyler.

Bir anda Tobi odaya gelir. Sasuke ‘’ İşte harekete geçti’’ diye söylendi içinden. Ama hala gözleri sargılıdır ve hiçbir şey görememektedir. Tobi içeriye gelir ve Sakura’ya Sasuke’nin son durumunu sorar ve iyi olduğunu öğrenir. Sonunda ise ‘’ Tebrikler Şeker kız. Sana güvenmekle hata etmediğimi biliyordum. Ve sıra bende. Verdiğim sözü tutuyorum. Gidebilirsin...’’ der. Sakura ise ‘’ Gerçekten mi ? ‘’ diye sorar. Buna Tobi’nin cevabı şu olur ‘’ Gayet tabi. Bir akatsuki olsam da onurlu biriyimdir. Ve sözlerimi her daim tutarım. Sasuke’yi de yanında götürmediğin sürece gönül rahatlığı ile buradan ayrılabilirsin.’’. Bu sözleri duyan Sasuke hiddetle atılır ‘’ Seni aşşalık pislik. Bana yalan söyledin. O gözleri almam için beni kandırdın’’ der. Tobi ise ‘’ Sende Sakura konusunda bana yalan söylemiştin. Böylece ödeşmiş olduk değimli ?’’der. Bunu duyan Sakura ‘’ Ne yalanından bahsediyor, Sasuke-kun? ‘’ diye sorar. Sasuke ona doğru dönerek ‘’dışarıda konuşalım’’ dedi. Böylece Sakura’nın koluna girerek dışarı çıkmayı başardı. En sonunda içindekileri dökmeye başlar Sasuke ‘’ Bu konuşmadan sonra belki de benden nefret edeceksin. Ama bunları sana söylemek zorundayım. (Bu arada yavaş yavaş Sakura’nın gözleri dolmaya başlamıştır) Aslında sana karşı hiç bir şey hissetmiyorum. O söylediğim sözler sadece Tobi’nin seni öldürmesini engellemek içindi. İşte Tobi’nin bahsettiği yalanda buydu.Biliyorum, aşkına karşılık vermek isterdim. Ama senin, benimle bir geleceğin olması imkansız. Her şey için çok üzgünüm. Umarım ömrünün geri kalanında seni mutlu edebilecek birini bulursun’’ der. Göz yaşlarına boğulan Sakura daha fazla dayanamaz ve yere yığılır. Halbuki Sasuke’nin ‘onu seviyorum, yetmezmi ?’’ dediği anda ne çok sevinmişti Ama şimdi ise tüm dünyası yıkılmıştı. En sonunda Naruto’ya yaptıklarının cezasını çektiğini düşündü. Ve Sasuke’ye dönerek ‘’ Peki o öpücükte mi yalandı ? ‘’ diye sorar. Sasuke bunu cevaplayamaz. Aniden Tobi Sasuke’nin yanında belirir. Ve birer gölge klonu gibi puflayarak kaybolurlar. Sakura ise dakikalarca olduğu yerden kalkamaz. Tam manası ile yıkılmıştır çünkü. Daha sonra nazikçe yaklaşan iki el Sakura’yı omuzlarından kavrayarak kaldırır. Sakura arkasını döndüğünde bu kişinin Naruto olduğunu görür. Ve ona sarılarak hüngür hüngür ağlar. Bu arada olanları az buçuk anlayan Naruto ise ‘’ Hayat her zaman merhametli olmuyor Sakura – chan. Gel bizim eve gidelim. Hem biraz dinlenirsin’’ der ve ilerlemeye
başlarlar.

O arada Sasuke’nin yanındaki Tobi yüksekçe bir yerden Sakura’nın gidişini izlemektedir ‘’ Onun gibi birini kaçırmakla büyük hata ediyorsun bence’’ der. Sasuke ise ‘’ Onu benimle bir geleceği olmayacaktı’’diyerek arkasını döner. Tobi ise ‘’ Bir gün ona dönmeyi düşünüyormusun ? ‘’ diye sorar . Sasuke ise gayet ciddi bir şekilde ‘’ Hepinizi aynı mezara gömdüğüm zaman ona döneceğim’’ der. Yine her zamanki espritüel yaklaşım ile Tobi söyle der ; ‘’ O zaman birbirinize, ahirette ancak kavuşursunuz...’’

En son kakarotto tarafından Perş. Ekim 02, 2008 12:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
masumcadı

masumcadı

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 10:00 pm

güzel onun dışında yorum yok Neutral
~Akatsuki~

~Akatsuki~

Erkek Mesaj Sayısı : 520
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : Ninpou

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 10:22 pm

kakarotto demiş ki:
Ama o konoha'nın çiçekleriydi. Bu konu ise Uchiha'nın çiçekleri. bağlantıları olsada konuları farklıdır. Zaten farkındaysanız bölüm bir bölüm iki diye gitmiyor.Bir nevi OVA tarzında yaptım diyebilirim. Konohanın çiçeklerinde naru ile hina'yı işledim. Bundada Sasu ile saku'yu işliyorum. Neyse o bölümün devamı

Anladım, ayrı ayrı bakarsak bende beğendim. Yani oradan oraya geçiş olayı saçmalaştırdığı için beğenmemiştim.
http://www.narutoturk.com
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 9:37 am

~Akatsuki~ demiş ki:
kakarotto demiş ki:

Anladım, ayrı ayrı bakarsak bende beğendim. Yani oradan oraya geçiş olayı saçmalaştırdığı için beğenmemiştim.

Demek istediğini anlıyorum. Yani komik bir hikayeden , duygusal bir hikayeye geçiş olunca acayipine gitmiş olmalı. Ama içinde sasuke gibi somurtkan bir adam olan bir hikayeyi komik yapmak bence imkansız gibi bir şey. Bu yüzden iki faklı hikaye oldu. Böylece komik hikaye seven konohanın çiçeklerini, duygusal seven uchihannın çiçeklerini okur. Bu arada beğendinize sevindim.
dark36

dark36

Erkek Mesaj Sayısı : 52
Geldiği mekan : Dark Citadel
Meslek : Web Tasarım+Grafik anim zıvır bla
Hobileri : Müzik/Pc/

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:02 pm

heahah güzelmiş ama sakuraya da yazık ya heryerde ağlıyo bişi değil hinata ile arasını bozacak narutonun:lol!:
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:44 pm

işin içinde kakarotto varken böyle bir şey yapamaz. Hem onlarda acıyacaktır ona lol!
MondeM

MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 3:06 pm

Uchiha Çiçeklerini daha okumadım ama Konoha'nınkine koptum..
Shikamaru ve Sakura'ya da burdan bi alkış..xD
Hinata nasıl kabul etmiş onu anlayamadım -.-
Devam etmesi güzel olmuş
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 3:46 pm

MondeM demiş ki:
Uchiha Çiçeklerini daha okumadım ama Konoha'nınkine koptum..
Shikamaru ve Sakura'ya da burdan bi alkış..xD
Hinata nasıl kabul etmiş onu anlayamadım -.-
Devam etmesi güzel olmuş

yanlız devamı biraz farklıdır şimdiden söyleyim. Uchiha'nın çiçekleri daha duygusal içeriklidir.
sasuke94

sasuke94

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 4:25 pm

sonu ilginç ama guzelmis Twisted Evil

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-