Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)

+8
~Akatsuki~
sasuke94
masumcadı
sakuraxino
-AnkO-
yondaime94
_X_Madara_X_
kakarotto
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Çiçekli Hikayelerimden En Sevdikleriniz
 Konoha'nın Çiçekleri
 Uchiha'nın Çiçekleri
 Kyuubi'nin Çiçekleri
Sonuçları Gör
YazarMesaj
sakuraxino

sakuraxino

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Geldiği mekan : konoha
Meslek : müzisyen
Hobileri : genellikle cansıkıntısından patlamak

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 7:08 pm

sasusaku kavramını her ne kadar çok sevsemde ayrıldıklarına sevindim hem ayrıca bu ne " onu seviyorum yetmezmi?! " kardeşim sasuke böyle bir şey yapacak bir karaktere sahip olsa sakura onu severmiydi hem karşısında tecrübeli bir ninja var yalan söylediğini anlamazmı? kos koca madara ya bunun gibi bir yalan söylenirmi? sasuke bunları akıl edemezmi? ne olursunuz karakter özelliklerinin dışına çıkan ilişkileri pek sevmiyorum bide biii saniye ahiret mi?????? bu islam dinine ait bir sözcük bildiğim kadarıyla joponlar budhizm dinine ait ama yanlışta olabilir ama yinede bu yazdıklarımın dışında güzel bir sonraki bölüm ilk yazdığın gibi olur umarım Neutral
kakarotto

kakarotto

Erkek Mesaj Sayısı : 228
Geldiği mekan : Planet Vegeta
Meslek : Saiyajin Warrior
Hobileri : Savaşmak

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 7:37 pm

Bir çok kişi sasuke'nin karizmasını çizdirdiğimi söylüyor. Ben sasuke'nin her zaman, somurtkan , ilgisiz, güç delisi biri olmasından yana değilim. Her halde o da annesinin karnından terminatör olarak çıkmadı. Ne var yani bir kez öpse veya seviyorum dese , onun yapısına uygun olmazmı. Bu sitede kaç tane sasusaku hikayesi var bilimiyorum. Yani burada kaç kişi sasuke ile sakura'nın bir gün kavuşmalarını bekler durur.Ama hikayelerde bile olayları bu dereceye getirebilen kimse yok galiba. Ahiret konusuna gelince, herkezin bildiği gibi bu bir mecaz anlamdır. Ben olayları japon usülü anlatamam. Ben bilğimi türkçe anlatım tarzı ile olayları anlatmaya çalıştım. Biliyorum önce komik bir bölüm, sonra duygusal olunca karıştı. Fakat içinde sasukenin olduğu bir öyküyü komedi tarzında anlatmak işileri tamamen arap saçına çevirir. Ama yinede eleştiriler için herkeze teşekkürler.
http://dragonballfantr.yetkinforum.com/portal.htm
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 8:42 pm

kakarotto demiş ki:
devamını getirmeyecektim ama beğenilmesi üzerine devam etmeye karar verdim. Bu bölümdeki karakterler nedeni ile komik olmasada duygusal temalarından hoşlanacağınıza eminim.

Uchia'nın Çiçekleri ( Çift Bölümde Her Şey )

Sakura derin düşüncelere dalmış , hokage merkez binasının çatısından gök yüzüne doğru bakmaktadır. Naruto’ya oynadığı bu oyun, her ne kadar amacı iyi olsa da ona vicdan azabı vermekteydi. Ve düşünmeden edemiyordu ‘’ Ya Naruto benim yüzümden sevmediği biriyle evlenmek zorunda kaldıysa...’’. Bu düşünceler bile onun acı çekmesine yetiyor da artıyordu bile. En sonunda her şey daha geç olmadan, Naruto’yu bulup yaptığı şeyi anlatmaya karar verdi. Böylece her şeyden haberi olan Tsunade’den bir günlüğüne izin alarak konoha’dan ayrıldı. Onlara yetişebilmek için olağanca hızı ile ilerliyordu. Aniden birinin onu takip ettiğini fark etti. Bir an durdu. Kendisini takip eden kişinin tam arkasında olduğunu anladı. Kunai’sini hızla çekerek arkasına doğru savurdu. Fakat orada kimse yoktu. Arkasındaki şeyin bir tavşan yada kedi olabileceğini düşündü.Bu yüzden yoluna devam etmek için önünü döndüğü sırada, durduramayacağı kadar hızlı bir yumruk yüzünde patladı. Ve bir anda her şey kararı verdi.

İnanılmaz bir baş ağrısı Sakura’yı kendine getirmişti. Etrafına bakındığında karalık bir odada olduğunu fark etti. Ama hiçbir şey görünmüyordu. Dahası elleri bağlanmıştı. Bir an yaklaşan birinin ayak seslerini duymaya başlamıştı. Elinde mum ışığı olan biri ona doğru ilerlemekteydi. Yüzünü seçemiyordu, çünkü ortam çok karanlıktı ve aldığı darbe yüzünde objeleri bulanık görüyordu. En sonunda kendisinin bir metre yakınına kadar gelen bu kişiyi hatırlamaya başladı. Bu, daha öncede kendisi ile savaştığı maskeli akatsuki elemanı idi (Adı lazım değil baş harfi ‘’T ’’). Sakura sersemlemiş bir ruh hali ile ‘’ Benden ne istiyorsun ? ‘’ diye sordu. Tobi ise her zaman ki espritüel yaklaşımı ile ‘’ Senin medikal yeteneklerine ihtiyacım var , Şeker kız ‘’ dedi. Sakura öldürüleceğini bile bile onun bu isteğini reddetti. Buna sadece gülen Tobi, Sakura’yı kolundan kaldırdı. Uzunca bir koridorda ilerliyorlardı. En sonunda bir odanın girişine vardılar. Kapıyı açtı ve içeride bulunan kişiyi işaret ederek ‘’ Sana muhtaç olan ben değilim ,o ...’’ Sakura’nın eli ayağı titremeye başlamıştı. Çünkü içeride Sasuke vardı. Tobi yine Sakura’yı çekiştirerek odaya getirir. O arada Tobi arkası dönük olan Sasuke’ye ‘’ Sonunda tüm evrende, sana yardım edecek tek medikalcıyı getirdim.’’ der. Sasuke ağır bir ses ifadesi ile ‘’ Haruno Sakura’’ der. Tobi yine espritüel yaklaşımı ile ‘’ Tebrikler. Tek sefer de tahmin etmeyi başardın. Onun, yapılacak olan bu operasyonda sana zarar vermeyecek tek kişi oluğuna
inanıyorum.’’ der. Sasuke bir anda sinirlenmeye başlamıştır ‘’ Bunu daha öncede tartışmıştık. Bu operasyon olmayacak. İtachi’nin gözlerini istemiyorum.’’ diyerek Tobi’ye bağırır.

Tobi ise bu durumda ciddileşerek ‘’ O zaman bu kıza ihtiyacımız yok. Doğrusu böyle şeker bir kızın ölmesi yüreğimi burkacak’’ dedi ve kunayi’yi çıkardı. Tam kunai’yi Sakura’nın boğazına yaklaştırırken, Sasuke’den ‘’dur’’ cevabı gelir ve devam eder ‘’ Öldürme, o bana lazım !!! ’’. Bunu duyan Tobi güler ve ‘’ Hımm anlıyorum’’ der. Sonra kolunu tutuğu Sakura’yı odanın ortasına doğru iterek oradan çıkar. Sasuke’de ayağa kalkarak, çıkardığı kılıcı ile Sakura’nın ellerini
çözdü. Tekrar yerine geçerek gözlerini kapadı. Ayakta duran Sakura ‘’ Beni
neden kurtardın ?’’ diyerek sorar. ‘’ Sana açıklama yapmak zorunda değilim ‘’
der Sasuke. Sakura dayanamaz ve tekrar sorar ‘’ Peki neden bir başkası değil de ben? ’’ Buna Sasuke’nin cevabı gayet açıktır ‘’ Çünkü senin benden hoşlandığını biliyor ‘’. Sakura şok olmuş bir halde ‘’ Sende biliyordun ‘’ der. Sasuke tebessüm eder ‘’Hemde en başından beri ... Bunu anlamamak için aptal olmak gerekli. Ve o, senin bu yönünden nasıl yararlanacağını iyi biliyor.‘’ Bu arada gözleri dolan Sakura bağırarak ‘’ Senin gibi bir pislikten hoşlanan kim!!! o da sende yanılmışsınız. O zamanki çocuksu duygularımdı onlar ...’’ diye haykırır. Ama Sasuke , Sakura’nın kendinden hala hoşlandığını adı gibi biliyordu.

Aradan yarım saat kadar geçmişti. Tobi tekrar odaya döner. Sakura bir köşede başını eğerek oturmaktaydı . Sasuke ise her zaman ki yerinde oturuyordu. Tobi ‘’ Artık sana lazım değilse, ondan kurtulalım.’’ der. Sasuke Tobi’ye dönerek ‘’ Tavsiye etmem.Uchiha’nın devamını getirecek birini öldürmek istemezsin herhalde ‘’diye söylenir. Tobi ise gülerek ‘’ Sasuke ... Yalan söylemeyi hiç beceremeyeceksin. Ona dokunmadığına adım gibi eminim.’’ der. Sasuke ayağa kalkar ve ‘’ Ya o, ya hiç’’ der. Fakat Tobi merak etmektedir ‘’ Onun yaşamasını neden bu kadar istiyorsun ?’ diye sorar. Sasuke ise kendinden hiç beklenmeyen bir hareket yapar ve Sakura’yı kavrayarak öper ... Daha sonra Tobi’ye dönerek ‘’ Onu seviyorum, yetmez mi ?’’ der.
ya işte sasuke-sakura ruhu budur tebrik ediyorum mükemmel bir çiiiftttttt cheers cheers harika bir fanfic olmuş bayıldım ^^
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Kyuubi'nin Çiçekleri ( Çok bölümde herşey )   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:38 pm

Kyuubi'nin Çiçekleri ( Çok bölümde herşey )

İtachi Naruto’nun kolunu sıkıca kavramıştı. Onu cehenneme benzeyen bir çukura doğru sürüklüyordu. Naruto ise elinden bir türlü kurtulamadığı itachi’ye yalvar yakar bir hal olmuştu ‘’ Abi yapma abi. Gözünü seviyim beni götürme. Sana bir şey yapmadım olanların tüm sorumlusu Sasuke idi. Bir sana karşı bir suç işlediysek affet. Ben daha çok gencim. Karım var çoluğum çocuğum var. Kulun kölen olayım beni cehenneme atma abi. ‘’ . İtachi ise ‘’ Artık çok geç’’ diyerek Naruto’yu ağzından ateşler çıkan çukura iter. Tam çukura düşmek üzere iken bir anda kan ter içinde uyanır. Gördüğü rüyadan o kadar etkilenmişti ki , adeta nefes nefese kalmıştı. Bir an Hinata’ya baktı. Mışıl mışıl uyumaktaydı. Onu görünce biraz olsun rahatladı ve yaklaşarak onu anlından öptü.

Ama hala rüya’nın etkisindeydi. ‘’ Söyle bir çıkıp hava alayım bari ‘’ diyerek yataktan kalktı ve evin dışına çıkarak soluklandı. Yandan da düşünüyordu. ‘’ Offff bu kaçıncı oluyor. Önce gayipten sesler duymaya başlıyorum , şimdide İtachi gibi lanet bir adamın rüyalarımda işine ? Hem de hiç acımadan beni cehenneme atıyordu. Yok yok acayip korkmaya başladım. Acaba İtachi öteki taraftan mesaj mı yoluyor bana ? Yakında ölecek miyim ne ? Ulan bir de gerçekten burada olsa da beni cehenneme götürmeye çalışsa ne yapardım acaba? ’’. İşte tam o anda sırtına bir el dokununca korkudan üç buçuk atan Naruto ‘’ Aaaaaaaa ‘’ diye bağırır. Fakat arkasının döndüğünde bu kişinin Hinata olduğunu anladı. Ama Naruto’nun bağırmasından korkan Hinata bembeyaz oluştu. Ve oracığa yıkılı verdi. Naruto onu ancak iki saatte ayıltabilmişti. Kendine gelen Hinata ‘’Naruto – kun nerdeyse korkudan ölücektim.’’der. Naruto ise içinden ‘’ Sen gene iyi, ben her gece ölüyorum ‘’ diye geçirdi. Sonra ona yaklaşarak ‘’ Hepsi geçti bir tanem ‘’ dedi.

Birkaç saat sonra hava aydınlanmaya başlamıştı. ‘’ Ben biraz antrenman yapmaya gidiyorum’’ diyerek evden ayrıldı Naruto. Neyse bayağı ilerledikten sonra bir mağara’nın girişine vardı. Derken mağara’nın içinden biri ona yaklaşıverdi. Bu killer bee idi. Ve Naruto’ya seslendi ‘’ Hey moruk, kaç gündür seni bekliyorum. Hani beraber kaset dolduracaktık ? ‘’ Naruto ise ‘’ Ne kaseti, ben senden içimdeki canavarı kontrol etmeyi öğretmen için geldim. Kasette nereden çıktı şimdik ?’’ . Killer bee biraz kafasını kaşıdı ve daha sonra ‘’ Hımm doğru. Şu mesele. Bunu sana öğretirim. Ama sende bana yeni albümümü bitirmek için yardım edeceksin ‘’ diye teklif sundu. Naruto’da mecburiyetten bu teklifi kabul etti. Böylece ikili çalışmaya başladı. Öncelikli olarak killer bee anlatmaya başladı ‘’ Bir kere içindeki yaratığa fazla yüz vermeyeceksin. Mesela bak bana ... benim canavarla ne güzel geçinip gidiyoz. Sende öyle olmalısın. Bu yüzden işe ,onunla bir ortak gibi davranarak başlayacaksın. Şimdik canavarla irtibat kur ve dost olmak istediğini söyle’’. Naruto ise oflayarak ‘’ Ben fiziki olarak çalışacağımızı zannediyordum. Hem senin için söylemesi kolay bendeki dokuz kuyruklu... Sen sekiz kuyrukluyu kolayca zaptedebiliyorsun ...’’. Bunları duyan killer bee atlatır ‘’ Lanet olsun dostum. Biliyordum sen ırkçısın. Senin 9 kuyruklun, beninkinden bir kuyruk fazla diye beni küçük görüyorsun. Ne yani 8 kuyrukluların bu dünyada yaşamaya hakları yok mu he, bunumu ima etmeye çalışıyorsun ...’’ Siniri tepesine çıkan Naruto ‘’ Sadece 9 kuyrukluyu kontrol etmek daha zor olduğu için bunu söyledim’’ diyerek tepki gösterdi. Bu arada yavaşça arkasından kuyruk çıkarıyordu. Kiler bee o anda ciddileşerek ‘’ Ders 1 ; Sinirlenerek onun seni kontrol etmesine izin vermeyeceksin. Eğer bir an kontrolü elinden kaçırırsan. benim gibi akatsuki’nin hedefi olursun ‘’ Bunu duyan Naruto’nun kuyruğu kaybolur ve şaşkınlıkla sorar ‘’ Akatsuki sana da geldimi ? ‘’. Killer bee ise kendinden emin bir şekilde ‘’ Ne zannediyorsun dostum. Akatsuki benden iyisini mi bulacaktı? Yanlış hatırlamıyorsam 5 sene önce beni ziyaret etmişlerdi . Hele aralarında biri vardı tam bir süzme. Sözde kellemi almaya gelmişti. Dur bakiyim hatırlayacam. Hah Uç hamam klanından mı ne geliyormuş.’’ Naruto ise heyecanla ‘’ Uchiha olmasın sakın’’ diye sordu. Kiler bee’de ‘’ Evet evet öyle bir şey. Neyse adam benim yerime Hachibi’nin ( 8 kuyruklu’nun) kuyruğunu aldı gitti. Yani söylemeyim söylemeyim diyorum ama ömrümde onun kadar budalasına da hiç rastlamamıştım. Aldığı şeyin kuyruk olduğunu öğrendiği zaman ki yüz ifadesini görmek isterdim. Şimdi fıldır fıldır her yerde beni arasın dursun enayi .‘’ diye kahkaha atmayı başardı. Naruto ise onun Sasuke olduğunu düşünüyordu. ‘’Büyük bir ihtimalle yakın zamanda karşıma çıkabilir’’ diye düşünüyordu. O arada Killer bee ‘’ Dostum ben bir-iki şişe viski alıp geliyorum. Bu arada dediğim gibi onunla irtibat kur ve gücünü sana vermesini iste ‘’ diyerek mağara’nın içine doğru ilerlemeye başladı.

Daha sonra beş saat kadar çalıştılar ve Naruto eve gitmek üzere Killer Bee’nin yanından ayrıldı. Eve vardığında Hinata’ya seslendi. Cevap gelmeyince eve gidip baktı. Hinata hiçbir yerde yoktu. En sonunda masanın üzerindeki notu fark etti.Notta şöyle yazıyordu .’’ Kızı geri istiyorsan Konoha’da bekle ‘’
sakuraxino

sakuraxino

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 7:05 pm

sayende gülme krizi geçirdim saol looool işte bu yaa
masumcadı

masumcadı

Kadın Mesaj Sayısı : 178
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : resim çizmek , manga ve kitap okumak , anime izlemek

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 8:08 pm

dewammm... heheh
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 1:25 pm

hikayenin havasını bozmadan devam ettirmek çok zor oluyor ...
Celebhol

Celebhol

Erkek Mesaj Sayısı : 69
Geldiği mekan : Konoha ve Rivendell'in ortasındaki yer
Meslek : Çile çekmek(Tasavvufi Öğrenci Anlayışı)
Hobileri : Şiir,resim,kitap,Orta Dünya,kötü espriler XD

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 4:00 pm

İşler ciddiye binince dalga geçemiyor insan Laughing
-AnkO-

-AnkO-

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Shinobi
Hobileri : Doujin okumak(sasunaru^^), anime izlemek, gitar çalmak ve cosplay seyretmek(fdp, otaku rengo ve koi)

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:30 pm

bu ne yaa gülme krizine tutuldum kaldım looool
bi dahaki bölüm ne zamana (seni zora sokmayayım ama öyle komik ve güzel hikayeleri okudukça okuyasım geliyo) Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 899518
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:56 pm

Bir sonraki bölümü yarına yetiştiririm. Bol komedix tarzında ... lol!
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 11:04 am

Kyuubi'nin çiçekleri -Devamı

Notu okuyan Naruto yumruğunu hızlıca masaya vurdu. Bu not onun için tek bir anlama geliyordu. Hinata kaçırılmıştı. Ayağa kalkarak çevreyi kolaçan etmeye çalıştı. Belki bir iz yada bir ip ucu bulabileceği umudu ile her taşın altına bakmıştı. Ama hiçbir şey yoktu. Öyleyse Hinata’yı kaçıranlar kesinlikle profesyonel kişiler olmalıydı.

Ne yapacağını bilmeden ordan oraya koşturmaktan vazgeçti. Orada kendisine yardım edecek ne Sakura vardı, ne Shikamaru... Bir an Killer Bee aklına geldi. Öyle ya ondan yardım istemeyecekti de kimden isteyecekti ? Apar topar hazırlanıp Killer bee’nin yanına gitti. Bu arada her zamanki yerinde olan Killer bee, viskisini yudumluyordu. Fakat daha yanından yeni ayrılan Naruto’nun berbat halde döndüğünü görünce hemen kötü bir şeyler olduğunu anlamıştı. Ve ona sordu. ‘’ Hayrola tilkicik? Ne bu halin ? ‘’. Naruto üzgün bir halde ‘’ Karımı kaçırdılar. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yardımına ihtiyacım var’’ dedi. Killer bee işin ciddiyetini anlamıştı ve ‘’ Peki kimin yaptığı konusunda bir fikrin var mı yada ne biliyim bir ip ucu gibi bir şey ? ‘’ diye sordu. Naruto derin bir of çekek ‘’ Hiçbir şey yok. Sadece onu geri alabilmem için Konoha’da beklememi söyleyen bir not var .’’ diye durumu açıkladı. Bunları duyan Killer bee ‘’ Eğer öyleyese bu garanti akatsuki’nin işidir. Yada o arkadaşın zannettiğin çocuk vardıya. Adı Soslu kek ‘miydi neydi ? Oda olabilir ... ‘’ diyerek Naruto’yu daha da heyecana soktu . Fakat sinirle atılan Naruto ‘’ Adı Sasukeeeee. Hem o öyle bir şey yapmaz. Benimle dövüşmek isteseydi, kesin karşıma çıkardı. Hem şimdi bunlar önemli değil. Konoha’ya nasıl giricez ? Onu düşünmeliyiz ...’’ diye bağırdı. Killer Bee ‘’ Neden konoha’ya giremiyoruz ki ? ‘’ diye sordu. Naruto ise ‘’ Neden olacak ? Ben Konoha’dan izinsiz çıktığım için kaçak sayılırım. Eğer yakalanırsak beni hapise, senide abine yollarlar. ‘’ Bunu duyan Killer bee ‘’ Dert ettiğin şey buysa, gece yarısı girer bir yerlerde saklanırız.’’diye karşılık verdi. Naruto başını eğdi ve umutsuzlukla ‘’ İmkanı yok. Konoha’yı çevreleyen bir bariyer vardır. Konoha duvarlarını aştığımız anda yakayı ele veririz.’’dedi. Ama Killer Bee’de fikir bitermiydi ? En sonunda can alıcı fikrini söyledi. ‘’ Öyleyse tek bir çare kalıyor. Kanalizasyondan gireceğiz ‘’

Nitekim de Killer bee’nin dediği gibi oldu. Konoha kanalizasyonlarının rutubetli tünellerinde Naruto önde, Killer bee arkada ilerlemeye başladılar. Bir an Killer bee ‘’ Lanet olsun ‘’ diyerek durdu. Bunu duyan Naruto içinden ‘’ Eyvah ! Kesin bir tuzağı harekete geçirdi galiba ‘’ diye düşündü. Daha sonra Killer bee’ye dönerek, kısık bir sesle ‘’ Ne oldu ?’’ diye sordu. Killer bee ise Naruto’ya bakarak ‘’ B*ka bastım galiba ’’ dedi. Bu söz üzerine iyice gerilmeye başlayan Naruto kendi kendine ‘’ Sakin ol koçum, sinirlenme’’ diyerek devam etmeye başladı. En sonunda oradan çıkarak konoha’nın içine sağ salim giriş yaptılar . Sıra nerede saklanacaklarına gelmişti. Naruto saklanabilecekleri en emin yer olarak gördüğü eski evine gitmeye karar verdi. Evin girişine vardılar ve Naruto usulca kapının kilidini çevirmeye başladı. İçeri girdi ve ışığı yaktı. O anda Hinata’da dahil tüm konoha milletinin orada toplandığını gördü. Ve başladılar ‘’ İyi ki doğdun Naruto’’. Naruto ise öylece kala kalmıştı. Ve yavaş yavaş her şeyi anlamaya başlamıştı. Tsunade her şeyi anlatmaya başladı. Naruto’yu doğum günü vesilesiyle affetmişti. Ama Hizashi’nin korkusundan gelemeyeceğini bildiği için , ona böyle bir oyun oynamaya gelmişti. Bu arada Killer bee’de hemen atladı ‘’ Hey dostum. Partilere bayılırım. Dj nerede ? Naruto bundan hiç bahsetmemişti.’’dedi. Aslında Killer bee partiye gelmiş olduğu için bayağı keyifliydi. Ama Naruto için aynı şey söylenemezdi. İkinci kez bir eşek şakasına kurban gittiği için hayli sinirliydi ve kyuubi’yi salmamak için kendini zor tutuyordu. Hinata’ya dönerek ‘’ Sana evde gösteririm’’ hesabı kafasını sallamaya başladı. Sonra zorlada olsa sırıtarak ‘’ Hahaha beni kandırmayı başardınız . Çok mutlu oldum nedense ‘’ diyerek pastasını kesti ve ilk parçayı Hinata’nın yüzüne, geri kalan büyük parçayı da Tsunade’nin suratına yapıştırdı. Ve ‘’şimdi rahatladım’’ diyerek Killer bee ile Enka sanatçısı Subby sensei’nin yanına gittiler.
masumcadı

masumcadı

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 2:23 pm

tüh bosa gitti güzelim pasta Neutral nese güzel bölümdü. ellerine sağlık queen
sakuraxino

sakuraxino

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 6:50 pm

looool süperrrr heheh
kakarotto

kakarotto

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 9:57 am

Buraya kadar gelebildik. Sizce bundan sonra tamam mı ? devam mı ?
masumcadı

masumcadı

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:18 pm

dewam lol!
-AnkO-

-AnkO-

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Shinobi
Hobileri : Doujin okumak(sasunaru^^), anime izlemek, gitar çalmak ve cosplay seyretmek(fdp, otaku rengo ve koi)

MesajKonu: Geri: Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)   Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:20 pm

kesinlikle katılıyoRUm, DEVAMM Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey) - Sayfa 2 834186

Konoha'nın çiçekleri (Tek bölümde herşey)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-