Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto'nun Ölümü

4 posters
YazarMesaj
10_naruto_10

10_naruto_10

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : ankara
Meslek : yok
Hobileri : futbol anime manga

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:11 pm

BÖLÜM1:İntikam

Sasuke amacını kısmen gerçekleştirmişti.Konoha manen göçmüştü.Eğer askeri olarak çökertmeyi başarabilirse Konoha yok olacaktı.Köyün Hokage'si olan Uzumaki Naruto ne yapacağını bilemiyordu.Sasuke Sadece 3 kişi kalan ve artık kendisine ayak bağı olacağını düşündüğü Akatsuki Teşkilatını yok etti.Sadece Madara'yı sağ bırakarak onu Taka'nın bir parçası yaptı.Aslında çakra kaynağı olan Hoshigaki Kisame'yi de grubuna katmak istiyordu ancak Kisame Shikimaru Kiba ve Hinata'dan oluşan gruba yenilerek hayatını kaybetti. Ancak ölmeden önce Samaheda'sı ile Hinata'yı öldürdü.Sasuke 1 hafta içinde Konoha'ya saldırmak istiyordu.Bu Konohalı bir ajan tarafından Konoha'ya bildirildi.Naruto ya muhteşem bir askeri birlik toplayarak köyü savuncaktı, ya da 1 hafta içinde Sasuke'yi geri döndürmeliydi.Bugüne kadar sayısız defa Sasuke'yi köye döndürmeyi denemiş ve başarısız olmuştu.Bunun yanında süresi 1 hafta idi.Bunun yerine askeri birlik toplamayı tercih etti.Eski bir arkadaşı ve Kazekage olan gaara'dan yardım istedi ancak Gaara iç isyanları bastırmakla meşgül olduğu için yardım edemedi.Başka çare yoktu.Sasuke'yi döndürmeyi denemeye karar verdi.

Sasuke ise bir tek medical ninja eksikliğini yaşıyordu.Kabuto ile konuştu ve Kabuto kabul etti.Artık hiç bir sorun kalmamıştı.Hemen yola koyulmayı istedi ancak Madara:
-"Sasuke.Taka daha yeni savaştan çıktı.biraz dinlenerek savaşa giderse Taka'nın galibiyeti kesin olur.Kendinde dedin bir hafta sonra savaşa girmeliyiz."Sasuke:
-"Naruto beni döndürmeye çalışacaktır.Kazekage Gaara'nın köyüne gönderdiğimiz casuslar isyan çıkarmayı başarabildi.Askeri olarak yardım isteyebileceği kimse kalmadı.Tek şansı beni geri döndürmek.Böyle bir ihtimalin olmasını istemiyorum.Hemen saldıralım."Madara:
-"Naruto seni şu ana dek hiç geri döndüremedi bu son seferde yapması neredeyse imkansız.Çünkü sen Konoha'yı yok etmeyi aklına koymuşsun.Seni artık istediği zaman geri döndüremeyeceğini biliyor."Sasuke:
-"Belkide haklısındır.Taka'nın bir hafta dinlenmesi iyi olabilir.Sonuçta bir hafta içinde Naruto beni döndüremez.Savaşarak güçsüz düşürmeyi deneyecektir ancak benim Naruto'dan oldukça güçlü olduğum belli.Madara:
-Emin değilim
-Ne demeye çalışıyorsun?!
-Sen İtachi'yi İtachi istediği için öldürebildin ancak Naruto 6 Pein'i birden tek başına yendi.Senin ben hariç Tüm akatsuki'yi katletmendeki tek sebepte benim.Hepsini sen savaşmadan önce öldürmeyecek şekilde güçsüz düşürdüm.Danzou'yu hakkınla yenmiş olabilirsin ancak şunu bil ki Pein Danzou'dan çok daha güçlü.
-Naruto'nun benden güçlü olduğunumu söylemeye çalııyorsun.
-Evet.
-Sonuçta beni geri döndürmeye çalışırken öyle yada böyle benle savaşıcak.Bende sana bu sözleri yutturacağım.
10_naruto_10

10_naruto_10

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Geri: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 4:15 pm

Bölüm 2:Geri Dön

Hokage Uzumaki Naruto tek çarenin Sasuke'yi geri döndürmek olduğunu anlayınca köyden ayrılmak ister.Yanına Kisame'yi öldüren Kiba ile Shikimaru ve Medical ninja olarak Sakura'yı yanına alır.Gitmeden önce Kakashi'ye haber verir ancak Kakashi:
-Hokage olmak hafife alınacak bir şey değil.Bir Hokage köyünü istediği zaman terk edemez.Bunun yeri ve zamanı vardır.Şu an savaş içindeyiz.Bu köyü terketmenin zamanı değil.
-Köyü terk etmesem ne olacak sanki.Sasuke casusumuzun dediğine göre 1 hafta içinde Konoha'ya saldıracak.Kendimizi savunamayız.En muhtemel çözüm yolu bu.
-Askeri olarak güç toplamak daha muhtemel bir çözüm değil mi Naruto. Bugüne kadar Sasuke'yi bir çok kez geri döndürmeyi denedin ancak başarılı olamadın.Senin dediğine göre 1 haftamız var.Yıllardır döndüremediğin kişiyi 1 haftada mı Konoha'ya döndüreceksin.Konoha kendini savuncak yeterli güçte olmayabilir ancak başka köylerden yardım isteyebilirsin.Örneğin Kazekage Gaara'dan yardım isteyebilirsin.
-Denemediğimi mi sanıyorsun?Kazekage Gaara'nın köyünde isyan çıkmış.Onu bastırmakla uğraştığı için yardım edemeyeceğin söyledi.Bunun yanında ben Hokage'yim.Artık bana öğrencin gibi davranma.
-Naruto.Mantıksız davranıyorsun.Eğer köyün Hokagesiz kaldığı öğrenilirse Akatsuki dışında bize düşman köylerde saldıracaklardır.
-Hokage olmak için bir çok aday var.Eğer Hokage olmam son şansımızı kısıtlıyorsa bundan böyle Hokage değilim.Kakashi, seni Hokage ilan ediyorum.

Kiba artık koku alma duyusunu oldukça geliştirmişti.Bir ninja köpekten 3 kat daha iyi koku alabiliyordu.kendisinden 60 km uzaklıktaki varlıkların kokusunu alabiliyordu.Naruto'nun ise bunda haberi yoktu.Kiba'nın burnuna Sasuke'nin kokusu geldi.Naruto:
-Harika!Ne tarafta.
-Saat 4 yönü 54 km uzaklıkta
-Kiba!Bu ciddi bir görev.Şaka yapmanın alemi yok.Süremiz 1 hafta unutma.
-Şaka yapmıyorum.Artık kendimden 60 km uzaktakilerin kokusunu alabiliyorum.Dur biraz Akatsuki'ye üye alan sadece Uchiha Madara adlı kişinin kokusu var.Akatsuki'den başka koku yok.Bunun yanında şu Kirin denen kızın kokusuda yok.
-Bu harika.Demek medical ninjaları hayatını yitirdi.
-Öyle gözüküyor.Ancak şu Orochimaru'nun Medical Ninja'sı Kabuto Sasuke'nin tarafına geçmiş gözüküyor.
-Kahretsin
-Heydur biraz Sasuke'nin kokusu uzaklaşıyor.Şu anda bizden uzaklaşıyor.
-Hemen takip edelim.
-Bizim çok uzağımızda eğer kaçarak devam ederse 1 hafta içinde onu yakalayamayız.
-İhtimal ne kadar düşük olursa olsun onu yakalayacağım.

Saat akşam 9 civarındaydı.Sasuke'nin Konoha'ya uzaklığı 40 km idi.Naruto'nun Sasuke'ye uzaklığı 25 km'ye kadar düştü.Sasuke ve Taka ertesi gün yola devam etmek için sabaha kadar dinlenmeye başladılar.Kiba Sasuke'nin kokusunun hareket etmediğini farketti.Bunu Naruta'ya söyleyerek dinlenmeyi teklif etti.Naruto:
-Zaten bu yorgunlukla savaşa girersem yenilirim ancak Sasuke'ye söylemek istediğim 2 kelime var.O yüzden Sasuke'yi Sasuke Konoha'ya varmadan önce görmeliyim.Gece boyuncada sürecek olsa sasuke'nin yanına varmalıyım.Yola devam.

Saat sabah 7 civarlarındaydı.Sasuke'nin yanına gelmişti.Onu eski gürültücü usulüyle uyandırdı.Sasuke karşısında Naruto'yu görünce Şaşırdı ve:
-Yine mi sen?Oldukça yorgun görünüyorsun.İstersen hemen savaşıp burda bu işi bitirelim ve artık önümde hiç engel kalmasın.
-Buraya savaşmaya gelmedim.Sadece 2 sözüm var. Geri dön.

Sasuke bir kahkaha patlattı.O kadar yüksek sesle güldü ki diğer Taka üyeleri uyandı Sasuke:
-Artık beni istediğin zaman geri döndürebileceğini gerçekten düşünüyor musun? Konoha bugünlerini Uchiha'yı dışlamadan ve abimin hayatını feda etmeden önce düşünecekti.

Zaten yorgun olan Naruto'yu tek hamlede yere düşürdü ve Taka'nın elemanlarını alıp Konoha'yı yok etmek için yola koyuldu.
10_naruto_10

10_naruto_10

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Geri: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:48 pm

Bölüm3:Saldırı

Sasuke Konoha’ya doğru gidiyordu.Bu arada Konoha’nın Hokagesi olan Hatake Kakashi 1 hafta dolmuş olmasına rağmen Naruto’nun Sasuke ile beraber dönmediğini fark edince görevinde başarısız olduğunu ve Konoha’nın sonunun yaklaştığını biliyordu.Aslında Sayı olarak Konoha kat kat fazlaydı ancak Taka’nın 1 adamı 20 chuunin ve 2 jounin’e eş değerdi.Kakashi bir istisna olarak tek başına takanın 1 adamına bedeldi ancak bu da konoha’yı kurtarmıyordu.Sasuke Konoha’ya varmıştı.Taka grubundakiler Konoha’nın Etrafını sarmıştı.Naruto’nun köye dönmesine 5 km vardı.Sasuke planlara göre savaşmayacaktı bile.Sadece komut verecekti.Yanında ise Madara vardı.Madara Sasuke’ye savaşı yönetirken bazı tavsiyeler verecekti.Sonunda saldırıya kalktılar.Konoha yaklaşık 20 dk.da nerdeyse yok olmuştu Kakashi kendi hesapladığına göre 1 Taka üyesine eşdeğerdi.Ancak.Kakashi Gai ile birleşerek beraber 1 tane Taka grubuna üye olan kişiyi öldürmüştü.Bu kişi Suigetsu idi.Jugo kısıtlı arkadaşlarından birini kaybedince kendini kontrol edemez oldu ve Gai’yi tek başına öldürdü.Kakashi’yi de öldürecekti ancak Jugo Kakashi ile savaşırken arkadan sasuke Fuuja Shiruken fırlatarak eski öğretmenini öldürdü.Sasuke Madara’ya savaşmasını söyledi.Jugo her ne kadar kontrolden çıkmış olsada .Bütün Konoha’yı kendi başına yok edemezdi.Sasuke Konoha’nın hızlıca yok olmasını istediği için kendiside savaşa girecekti.Ancak

Bir ses:

-Kaçıyor musun”dedi. Bu Naruto idi.Sasuke:

-“Haha.Her zamanki gibi görevini yerine getiremedin.Bu sefer bedeli ağır oldu. Şuraya bak.Neji,Tenten, Lee, Kakashi ve Gai öldü.Hiç Jounin kalmadı.Sadece 13 adet chuunin kaldı.Geninler ise bebek oyuncağı.Senin beceriksizliğin yüzünden tüm Konoha yok oldu.

-Şimdi biz 3’ümüz beraber seni öldürsek ne olur.

-Bu imkansız ama Madara yeni lider olur.Jugo dahada kontrolden çıkar ve hiç sakinleşemez.Madara’yı Jugo öldürür ve tabi sizi de.Sonuç Yıkılmış bir köy Konohalıların ve Takalıların ölüleri.Tek sağ kalan jugo ve tüm Ninjalardan intikam isteyeceği için ölene kadar ninjalara saldırma ve Jugo’nun da ölümü.

-Peki önce Jugo’yu öldürüp sonra seni öldürsek.

-O zamanda Madara duruma el koyacaktır ve Konoha ile beraber sizde ölürsünüz.

-Madara ile Jugo arkadaş mı?

-Hayır.

-O halde önce Madara’yı öldürüp sonra Jugo ve en son seni öldürsek

-Bu imkansız.

-Neden

-Çünkü Madara’yı öldüremezsiniz.Öldürseniz bile o yorgunlukta Jugo’yu öldüremezsiniz.Yine öldürseniz bile beni öldüremezsiniz

TSBurak

TSBurak

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Antalya - Kumluca
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Tuning,Naruto

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Geri: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 10:25 am

hikaye çok güzel devamını bekliyorum
10_naruto_10

10_naruto_10

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Geri: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 7:51 pm

Naruto ne yapacağını bilemiyordu.Ağlamaklı bir ses tonuyla:
-"Bir kerecik olsun Konoha'yı affedemez miydin."dedi.Sasuke:
-"Konoha Uchiha'yı affetti mi?!"diye bağırdı.Birden Madara boğazını tuttu ve sanki onu gırtlaklıyorlarmış gibi sesler çıkarmaya başladı.Naruto sinsice sırıtırak:
-İyi işti Sakura.Bende ıskaladığını sanmıştım.Orada ben yorulmuş olmama rağmen benden tek hamlede kurtulabileceğini mi sanıyordun?Sakura sizin öldürmüş olduğunuz Tsunade'den öğrendiği Posion Bomb özelliğini kullandı.Bu özellik isabet ettiğikişiyi 12 saat içerisinde öldürür.En önemli özelliği ise görünmemesidir.
-Görünmemesi mi?
-Evet.Bu özellik isabet ettiği kişiyi sinsi bir şekilde öldürmek için görünmez.Yani siz farketmeden ölürsünüz.
-Kahrolası
-Kiba! Sakura!Madara zaten öldü.Siz ikiniz Jugo'yu halledin.Sasuke benim
-Madara senin benden daha güçlü olduğunu söylüyordu.Bunu göremeden öldüğüne üzüldüm.

Sasuke ile Naruto arasındaki savaş başladı.Naruto Sage moda geçmişti.Sasuke ise Mangekyou Sharingan'ını açmıştı.İlk hamle Naruto'dan gelmesine rağmen savaşta Sasuke'nin baskısı fazlaydı.Naruto:
Ben daha savaşmaya başlamadım ama bu saçmalıktan vazgeç.
-Ne o beni öldüremiyeceğini anladın mı?Aslında bende daha yeni başlıyordum

Bu arada Jugo ile Kiba ve Sakura arasındaki savaşta Jugo ve Kiba ölmek üzereydi ancak Sakura yaralanmamıştı bile.Jugo Kiba'ya son darbe'yi vurdu ve bunu gören sakura Jugo'ya Kunaisini saplayarak öldürdü.
Sasuke Naruto'yu duvara yaslamıştı ve Chidori'si ile öldürmek üzereydi.Sakura koşup yetişmeye çalıştı ancak başaramadı.Naruto ölmüştü ancak Sasuke'de çok yaralanmıştı.Sasuke'de yere yığıldı ancak Sasuke ölmemişti.Koşarak yaklaşmakta olan Kabuto'yu gören Sakura saklandı.Naruto'nun ölmüş olup Sasuke'nin yaralandğını gördü.Sakura saklandığı için Sakura'yı göremeyen Kabuto Sasuke'yi orada tedavi etmek istedi.Sakura Kabuto'yu öldürmek istedi ancak bunu başaramazdı.Tek çarenin bu olduğunu düşünüyordu ancak aklına Sasuke'ye shiruken fırlatarak öldürme fikri aklına daha çok yatmıştı.Öylede yaptı.Sasuke bunu farketmişti ancak kendini savunamayacak kadar bitkin düştüğü için savuşturamadı.Sasuke'de ölmüştü.Sakura Konoha'yı tek başına tekrar kuramayacağı için hala isyanları bastırmakla uğraşan Kazekage Gaara'nın köyüne sığınmıştı.
NsDenT

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Naruto Shippuuden

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Narutonun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 8:07 pm

Bu gerçekten doğru mu naruto ölecek mi? Yoksa uydurdun mu admin
NsDenT

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Naruto Shippuuden

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Hikaye   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 8:08 pm

Hikayeyi çok beğendim ellerini sağlık
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

Naruto'nun Ölümü Empty
MesajKonu: Geri: Naruto'nun Ölümü   Naruto'nun Ölümü Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 4:52 pm

Konu yanlış başlık üzerine açılmıştır.Taşıyorum!
http://www.narutofantr.web.tr.tc

Naruto'nun Ölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Manga (Spoiler icerir)