Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Manga (Spoiler icerir)

+98
mythogenic
Mighty Bone Kaguya
kingofgame
Uchiha Itake
kkolikk
10_naruto_10
sasuke_dnb_naruto
Chidori77
Kynosura
00ahmet00
DeathNote
sakuraxino
Cheerio
uyebulut
Miharu
TuRKuS.MuTaNTuS
manyaker
Fordestiny
Shady Asakura
prince_vegeta
~Akatsuki~
KageMage
QuasarFX
sefaryo
dely_merty
muyan
mustafaaege
morpheus812
ninja art
Hanamichi
sixfeetunder
ItachiIsNotDead
yondaimeyandanye
orochimaru1
Orbayd
darkcity87
Khrysaor
Rotea
Celebhol
Akuraz
GerGe
lusi
kakarotto
ilo_62
C4RL0S
_aSaKuRa_
sabrix
garip07
Sasuke Uchiha
infernal
ugur_tatli
Murat344
velvet_
_X_Madara_X_
bizarro
dEwiLmAycRY
tarasbulba
Naruto Kun
Superoz
Ka-BooM
Ekopyen
silent
Hatake Kakashi
belalim-19
ddaallee
DaBEL
-DeidarA-
RazorBuzz
BetrayaL
AngeLorD
legolastamer
krizalid
casper döndü
erpay
hariseldon
Deathhowl
hunter lale
alexgardo
youngyn
HybridTheory
raistlin
umut735
pininfarina
doqukan
HOKAGE_NARUTO
jishun
Ares
ad3m
halis
sasusakusai
Namikaze Minato
Ryuk
Egzentirik
4sprz
SpeeDanger
askerbob_21
angona
denizukanu
102 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

Naruto Manga (Spoiler icerir) Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 3:22 pm

benim merak ettğim narutonun gizli tekniği neydi ? Neutral Resme bakılarak bir şey anlanılmayacağından eminim lol!
angona

angona

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : zonguldak
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 5:06 pm

NArutonun daha yetenekleri yeni yeni çıkıyor.Kaç tane jutsu biliyorki
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 5:12 pm

angona demiş ki:
NArutonun daha yetenekleri yeni yeni çıkıyor.Kaç tane jutsu biliyorki

jiraiya ile aldığı eğitimde sadece rasenshuriken'i öğrenmesi biraz garip Neutral sasuke bile daha çok öğrendi
askerbob_21

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Geldiği mekan : askerbob
Hobileri : anime müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 6:27 pm

hariseldon bu kishinin söylediklerini cevirebilirimisin sana zahmet olmassa kusra bakmiyasin ingilizcem kıt ondan bisey anlamıyom cevirirsen cok makbule geçer
SpeeDanger

SpeeDanger

Erkek Mesaj Sayısı : 90
Hobileri : yok

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:49 pm

4sprz o dediklerin röportajda mı söylendi yoksa sadece teorimi eğer doruysa çok mutlu olcam ilerde :D
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:09 pm

SpeeDanger demiş ki:
4sprz o dediklerin röportajda mı söylendi yoksa sadece teorimi eğer doruysa çok mutlu olcam ilerde :D
walla bilemicem de bize bu paylaşımı yapan arkadaşın alıntı yaptığı sitede kishi ile yapılan röportaj olarak geçiyormuş..ben siteyede bakmadım sadece hoşuma giden tarafı sizlerle paylaşayım dedim
inş. öledir :D
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:27 pm

ninja olmak demek sadece jutsudan ibaret değil naruto jiraiya eğitiminde çok şey öğrendi bunlardan bizim bildiklerimiz
kage bunshinleri çok daha iyi kullanıyor
genjutsudan kurtulmayı öğrenmiş
dikkati taijutsusu comboları taktikleri gelişmiş
ve rasenganı geliştirmiş oodama rasenganı öğrenmiş
bunlar sadece animede gördüklerimiz
sage mod ile ilgili çok süpriz yapacak bize naruto merak etmeyin epeycene jutsu görecez tahminen rasenshurikende dahil

mangayla ilgili teorim ilk zamandan beri jiraiyanın öldüğüne inanmıyorum o kılıçlar saplandıktan sonra hiç cesedini göstermediler ihtimal vermiyorum öldüğüne tabi benim şahsi görüşüm

bence narutoyu konohoya jiraiya götürecek
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:30 pm

Sanmıyorum eğer Kishi öldürdüğü bi karakteri geri diriltseydi İtachi-Kakuzu-Hidan yaşıyor olurdu ayrıca saplanan kılıç etrafında çakra mı ne topluyormuş öyle bişe demişti Shizune o yüzden çakra yetersizliğinden o suların altında bi yerde yatıyordur jiraiya..!
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:39 pm

bana göre jiraiya gibi bir adamın ölümü asuma ve sandaime gibi açık ve bariz olurdu ama o vsden sonra 1 kere bile görmedik kendisini dağ gibi ero senninin öleceğine inanmıyorum ayrıca renk katan bir karakterd i8) kritik bi yerde çıkagelecek heheh
angona

angona

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : zonguldak
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 5:57 am

Bence narutoya gizli birşey öğretti ve naruto bunu kitaptan okuyunca daha iyi anlayacak.kankuro
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 10:49 am

angona demiş ki:
Bence narutoya gizli birşey öğretti ve naruto bunu kitaptan okuyunca daha iyi anlayacak.kankuro
naruto kitabı okudu özetini bile çıkardı.. kitap sadece narutoya ismini veren o hiç pes etmeyen ninjanın hikayesini anlatıyordu.
Ama biryerde haklısın adama cenaze bile yapmadılar...Gerçi yondaimeninde mezarını vebaşka birşeyini görmedik ama ossun jiraiya başka
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 2:24 pm

Bu röportajda verilen spoilerlar doğruysa hem çok büyük spoiller yemiş hem de aynı zamanda baya mutlu olmuş olurum ^^ Umarım öyle olur(özellikle 4.nün tekniklerinden öğrenmesi)
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 5:01 pm

röportajda naruto çok yakın olduğu 3 kişiyi kaybetcek diyor
üzgünüm ama jiraya ölmüştür
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 7:17 pm

1-Jiraiya
2-Kakashi
3-Sakura Rolling Eyes baska teorisi olan..?
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:16 pm

Ryuk demiş ki:
1-Jiraiya
2-Kakashi
ben kishinin o kadar ileri gidiceğini düşünmüyorum.Yani sakura ve kishiyi beraber öldürmek naruto ve seri için çok ama çok kotu olur.belki bu 2'sinden biri olabilir ama 2si beraber olmaz gibi geliyor.Ayrıca Tsunade'nin ölme ihtimali de var.Tek kalan sanin o ve o da ölebilir ( ünvanlarını taşıcakları kişilerde belli zaten Smile ) Bunun dışında Narutonun neslinden birileride ölebilir , gerçi kishi yeni nesile önem verdiği için düşük ihtimal ama ne olacağı belli olmaz.
Tek istediğim Jiraiya-dan sonra bari kakashimiz ölmesin ki benim şahsi fikrim ölmez yönünde..O da ölürse Naruto hokage olunca arkasından sevinen kalmıyacak.
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:21 pm

Ryuk demiş ki:
1-Jiraiya
2-Kakashi
bencede öle olabilir bu kishi kakashi yi de öldürcekkkk kızdıvala
ad3m

ad3m

Erkek Mesaj Sayısı : 168
Geldiği mekan : /dev/null
Meslek : Yok
Hobileri : Anime :P

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 11:44 pm

Eh aylar önce vermiştim bu röportajı ben, hemde 2 kere sanırım pein geldi konohaya eğer genma çıkarda gerçekten kendini gösterirse inandırıcılık katsayısı artacak söylenenlerin.

PS : Kaç zamandır söylüyorum Jiraiya'nın ölü bedeni açık seçik gösterilmeden öldüğüne inanmam ben.Hatta Orochi ile tekrar mangada görürsem şaşırmam =)
2 side soru işaretleri ile gittiler tam olarak öldüler diyemiyoruz tıpkı yaşıyorlar diyemiyeceğimiz gibi.
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 1:46 am

mangada pein ile ilgili bir bilgi daha verildi.O vücutlarında bulunan piercinglerim chakra toplamaya yaradığı ve haraketlerime yö.n verdiğiyle ilgiliydi sanırım.Bir forumdada peinin bu piercingler sayesinde istediği vücudu ele geçirip ( ölü yada diri bilmiyorum ) kullandığını yazmışlardı.Ben pek bir mantık yürütemedim sizlere fikirlerinizi sormak istiyorum.421'in verdiği bilgilerle pein ve piercinglerinin bağlantısı ne olabilir sizce
Ares

Ares

Erkek Mesaj Sayısı : 37
Geldiği mekan : Ölümün Kalbi...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:10 am

Benim fikrime göre piercingler sadece birer alıcı ve dağıtıcı. Painin gerçek bedeninden gelen chakrayı alıp ölü bedenin içinde bir chakra dolaşım sistemi kurmasına neden oluyor bu sayede Pain'in gerçek bedeni orda olmasa bile diğer bedenleri kontrol edebilme gücüne sahip oluyor kendi chakrasıyla. Tabi bu 6bedenden fazla olmamasının nedenine de bi açıklık getirebilir. Sonuçta Pain'in bile chakrası sınırsız değil ve tüm chakrasını en fazla bu kadar paylaştırabiliyor diye düşünüyorum. Tabi bu da şunu yanında getiriyor, tüm bedenler ölürse son kalan gerçek bedende inanılmaz bir chakra gücü olacak, şu anki haliyle bile bedenlerin gücünü göz önüne alınca gerçek bedenin chakra kapasitesi ve gücü insanın aklını alıcak kadar olmalı gibi geliyor bana lol! benim teorime göre böyle =)
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 2:10 pm

Ares demiş ki:
Benim fikrime göre piercingler sadece birer alıcı ve dağıtıcı. Painin gerçek bedeninden gelen chakrayı alıp ölü bedenin içinde bir chakra dolaşım sistemi kurmasına neden oluyor bu sayede Pain'in gerçek bedeni orda olmasa bile diğer bedenleri kontrol edebilme gücüne sahip oluyor kendi chakrasıyla. Tabi bu 6bedenden fazla olmamasının nedenine de bi açıklık getirebilir. Sonuçta Pain'in bile chakrası sınırsız değil ve tüm chakrasını en fazla bu kadar paylaştırabiliyor diye düşünüyorum. Tabi bu da şunu yanında getiriyor, tüm bedenler ölürse son kalan gerçek bedende inanılmaz bir chakra gücü olacak, şu anki haliyle bile bedenlerin gücünü göz önüne alınca gerçek bedenin chakra kapasitesi ve gücü insanın aklını alıcak kadar olmalı gibi geliyor bana lol! benim teorime göre böyle =)
Söylediklerin oldukça mantıklı..Ama bu tekniğin direk rinnegan adlı göz tekniğiyle olan bağlantısını açıklamıyor.Sonuçta rinnegan olmadan da yapılacilecek gibi birşey gibi dursa da illaki rinneganla bir bağlantısı vardır.Demekki isterse Jiraiyayı bile kendi bedeni olarak kullanabilir.Büyük ihtimal öldükten sonra kendi geçmişini dahi hatırlamıyor Rinneganın etkisine girenler.
jishun

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Geldiği mekan : ev
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:08 pm

oroyu mangada zaten görebiliris çünkü kabuto çakrasını mıydı bedenini miydi kendine modifiye eti
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:21 pm

4sprz demiş ki:
mangada pein ile ilgili bir bilgi daha verildi.O vücutlarında bulunan piercinglerim chakra toplamaya yaradığı ve haraketlerime yö.n verdiğiyle ilgiliydi sanırım.
Bence mangada verilen bilgiler dışındaki bilgilere pek inanası gelmiyor insanın bi kere büyük ihtimal öldürdüğü bedenleri kullanabiliyordur ki hepsi jiraiya'nın önceden karşılaştığı ninjalarmış ayrıca shippuuden çizimlerinde zombi gibi bembeyaz bi ten rengi taşıdığına göre öldürdüklerini piercingleri ile cakra vererek canlandırıyordur yada piercingler çakra çektiğinden dolayı yeniden rinneganla yaşama kavuşuyorlardır ama nagato önderliğinde xD
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

Erkek Mesaj Sayısı : 37
Geldiği mekan : KONOHA
Meslek : HOKAGE
Hobileri : YOK

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:23 pm

Kakashi bence öldürmez.Yardım gelir ama bu yardım tsunade'den gelmez.bence Gai'nin oraya gelmesi daha güçlü bir olasılık ama gai'yide bayağıdır görmedim yada hatırlamıyom.

Bide bakarsın bu kishi MS'nin bir özelliğini rinnegandan üstün tasarlar.Kakashi keşfeder yener ama buda zayıf bir olasılık.
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:31 pm

HOKAGE_NARUTO demiş ki:
Kakashi bence öldürmez.Yardım gelir ama bu yardım tsunade'den gelmez.bence Gai'nin oraya gelmesi daha güçlü bir olasılık ama gai'yide bayağıdır görmedim yada hatırlamıyom.

Bide bakarsın bu kishi MS'nin bir özelliğini rinnegandan üstün tasarlar.Kakashi keşfeder yener ama buda zayıf bir olasılık.
MS nin neredeyse tüm özellikleri belli oldu gibi..Daha fazla abartıcağını sanmam ama olurda abartırsa bu MS'yide kakashi bulamaz.Kakashinin ms'si bile rinneganı geçebiliyorsa düşünün siz sasukenin yapacaklarını.
evet birde jiraiya olayı var aslında.jiraiya savaşırken tüm pein bedenlerini tanıyor ve daha önce savaşmışlığı vardı.zaten jiraiyada bunlardan yola cıkarak onun kişiliğini buldu.Bakalım ne cıkacak bunun altınddan
doqukan

doqukan

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Geldiği mekan : Eskişehir
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:34 pm

Gai'nin gelme olasılığı bence oldukça yüksek .. yani Kakashi'yi kurtarsa kurtarsa Gai kurtarır diye düşünüyorum Smile

Naruto Manga (Spoiler icerir)
1 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Naruto Manga TR 385:
» Naruto Manga TR: 386
» naruto manga