Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Manga (Spoiler icerir)

+98
mythogenic
Mighty Bone Kaguya
kingofgame
Uchiha Itake
kkolikk
10_naruto_10
sasuke_dnb_naruto
Chidori77
Kynosura
00ahmet00
DeathNote
sakuraxino
Cheerio
uyebulut
Miharu
TuRKuS.MuTaNTuS
manyaker
Fordestiny
Shady Asakura
prince_vegeta
~Akatsuki~
KageMage
QuasarFX
sefaryo
dely_merty
muyan
mustafaaege
morpheus812
ninja art
Hanamichi
sixfeetunder
ItachiIsNotDead
yondaimeyandanye
orochimaru1
Orbayd
darkcity87
Khrysaor
Rotea
Celebhol
Akuraz
GerGe
lusi
kakarotto
ilo_62
C4RL0S
_aSaKuRa_
sabrix
garip07
Sasuke Uchiha
infernal
ugur_tatli
Murat344
velvet_
_X_Madara_X_
bizarro
dEwiLmAycRY
tarasbulba
Naruto Kun
Superoz
Ka-BooM
Ekopyen
silent
Hatake Kakashi
belalim-19
ddaallee
DaBEL
-DeidarA-
RazorBuzz
BetrayaL
AngeLorD
legolastamer
krizalid
casper döndü
erpay
hariseldon
Deathhowl
hunter lale
alexgardo
youngyn
HybridTheory
raistlin
umut735
pininfarina
doqukan
HOKAGE_NARUTO
jishun
Ares
ad3m
halis
sasusakusai
Namikaze Minato
Ryuk
Egzentirik
4sprz
SpeeDanger
askerbob_21
angona
denizukanu
102 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
pininfarina

pininfarina

Erkek Mesaj Sayısı : 197
Geldiği mekan : asd
Meslek : asdf
Hobileri : wasd

Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:39 pm

Namikaze Minato demiş ki:
Şimdilik gözü gitti sadece bence. Belki devamını da sonra getirir Pein. Hatta umarım olmaz ama Kakashinin bedenini bile alabilir(bu da Naruto-Pein savaşını dramatikleştirir ve dövüşten çok konuşma görürüz :/ )
Pain'in sadece gözüne attığını sanmıyorum.Çünkü Pain Kakashi'ye,''seni şimdi öldürücem,senin gibi biri ilerde başıma dert olabilir'' demişti.Ayrıca son çiviyi attığı sahnede ise ''Her ihtimale karşı sana yaklaşmıyacam'' demişti.

Pain bunları söyledikten sonra Kakashi'yi sağ bırakmaz.Ancak Kakashi bir şekilde kurtulursa bilemem ama Pain Kakashi'yi sağ bırakmaz.
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:46 pm

Sağ bırakıcak demedim ya ^^ "you'll learn the meaning of real pain" demişti çiviyi atmadan önce onun için yavaş yavaş öldürücek bence ^^

Hayvanların savaşı olucak kısmı olucaksa Naruto tarafındaki hayvanlar belli zaten kurbağalar, Peinin o yeni bedeni rapor verirken Animal Realm demişti Pein o bedeninin yardımını kullanıcak sanırım Narutoyla savaşında.
dEwiLmAycRY

dEwiLmAycRY

Erkek Mesaj Sayısı : 99
Geldiği mekan : İzmir Sezmel
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Narutoooo

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 10:16 pm

Arkadaslar Babalı oglu bunlar öldümü ya
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 10:33 pm

DaBEL demiş ki:
pardon beyler bayanlar biraz konu dısı olcak ama 423ün türkçeye çevirdiler mi??foruma biraz kapaca baktım ama göremedim mangayı okumadan yorumları okumak hıc hos olmadıgından...
https://narutofantr.canadian-forum.com/genel-f5/423-tr-cevyry-way-of-the-nynja-t2052.htm
bu hafta vakit bulamağımız için biraz geciktik haftayadan itibaren aksilik çıkmazsa cuma günü tr mangayı çıkartacağız
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 10:49 pm

Sağ bırakıcak demedim ya ^^ "you'll learn the meaning of real pain" demişti çiviyi atmadan önce onun için yavaş yavaş öldürücek bence ^^

Hayvanların savaşı olucak kısmı olucaksa Naruto tarafındaki hayvanlar belli zaten kurbağalar, Peinin o yeni bedeni rapor verirken Animal Realm demişti Pein o bedeninin yardımını kullanıcak sanırım Narutoyla savaşında.
Kuuyubiyi untma en büyük hayvan o Smile
Ayrıca Senin bahsettiğin pein bedeni ile savaşmıcakmış gibi geliyor bana..Sanki bu gerçek pein bedeni ve rinneganın daha hayvansı bir gücü varmış gibi geliyor..
Hadi bakalım görücez artıık Smile
tarasbulba

tarasbulba

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Geldiği mekan : lüleburgaz
Meslek : gıda müh.
Hobileri : belli bir hobim yok

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 5:25 am

Ben şunu anlamıyorum niye sadece Pein saldırıyor Konohaya. Madem Narutoyu istiyorlar bütün Akatsuki üyeleri birleşsin saldırsın. Böylece çok rahatlıkla Narutoyu ele geçirebilirler. Çok avanak bir grupmuş bence bu Akatsukiler. Tek tek gideceğine toplan git işini gör ne kasıyorsun kendini.
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:05 am

[b]pein tek değil ardında ki bedenleri saymadım... ve konanda var tabii... akatsukinin iş tarzı ayrık, ayrık aynı anda, yani biri bir işi hallederken öbürü başka bir yerde başka bi işi bitiriyor(bu biri terimindeki kullandıklarım, ikili takım) ard arda iş yapmıyorlar; daima aynı anda...
doqukan

doqukan

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Geldiği mekan : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:52 am

Eğer ölmemişse Kakashi'nin MS' ini görmek biraz zor gibi geliyor bana . 423 de yarı chakram kaldı diyordu ve ayrıca Deidara ile dövüşürken baya bi uğraşmıştı MS açmak için.Pain'e karsı kim koruyacak o kadar süre Kakashi'yi diye düşünüyorum x)
umut735

umut735

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Geldiği mekan : izmir
Meslek : ögrenci
Hobileri : sinema manga anime müzik kitap

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:55 am

kakashi zekidir gerekli zamanı yaratır kendini (bunshin olur baska bir şekilde olur bilemem)kakashi bu kadar cabuk harcanmaz harcanmamalı!!!
yondaimeyandanye

yondaimeyandanye

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Geldiği mekan : ist
Meslek : bebe
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:12 pm

bence sasuke imana gelip kakashiyi kurtaracak:D
Naruto Kun

Erkek Mesaj Sayısı : 415
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Okuldan kaçmak xP

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 1:17 pm

puahaha!!!biraz fazla uçtun yondaimeyandanye :D:D sasuke mal gibi her halta inanıyor deli bu sasuke yaa.. adama mars yok olmus desek ayy ziyaret edemeden yok oldu tuh der bu kadar mal adam yaa :D:D madara ne güzel kandırdı sasukeyi!!hemen inandı!!
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha

Erkek Mesaj Sayısı : 487
Meslek : öğrencilik sayılırmı XD
Hobileri : anime,manga,müzik,resim vb.

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:09 pm

madara:akatsukinin gerçek amacı sana doğum günü hazırlamak
sasuke:oleeey
xD
http://www.sonicfan.forumotion.com
doqukan

doqukan

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Geldiği mekan : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:30 pm

Sasuke Uchiha demiş ki:
madara:akatsukinin gerçek amacı sana doğum günü hazırlamak
sasuke:oleeey
xD

Zaa x] Güzeldi heheh
umut735

umut735

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Geldiği mekan : izmir
Meslek : ögrenci
Hobileri : sinema manga anime müzik kitap

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:53 pm

Naruto Kun demiş ki:
puahaha!!!biraz fazla uçtun yondaimeyandanye :D:D sasuke mal gibi her halta inanıyor deli bu sasuke yaa.. adama mars yok olmus desek ayy ziyaret edemeden yok oldu tuh der bu kadar mal adam yaa :D:D madara ne güzel kandırdı sasukeyi!!hemen inandı!!

orochiye de inandı sanmıstık?bence her sey yolunda...sasukenin ona inandıgı yok itachinin idealleri vardı(belki de painin amacını biliyordur öncesinden?) onun rotasından devam edecek gibime geliyor ve bence madarayı sasuke öldürecek

sasukenin su anda yardım etmesi hayal gibi(bence). ama team kakashi ve madara savasıcaklardı (kishinin röportajından) team kakashi de büyük kayıplar olacaktı bu sırada sasuke eder gibime geliyo?

pain naruto savasından cok sasuke ne yapacak itachinin amacı neydi vs vs ön planda benim içinn.umarım sasuke geri döner:T.T:
Namikaze Minato

Namikaze Minato

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 5:06 pm

4sprz demiş ki:

Kuuyubiyi untma en büyük hayvan o Smile
Ayrıca Senin bahsettiğin pein bedeni ile savaşmıcakmış gibi geliyor bana..Sanki bu gerçek pein bedeni ve rinneganın daha hayvansı bir gücü varmış gibi geliyor..
Hadi bakalım görücez artıık Smile
Yok öyle demek istemedim ^^ Pein bedeni + Yeni bedeni savaşır heralde havanlar işin içine giricekse ^^ Ya da Pein'in Major Summon'ı falan da olabilir.

Bu arada Sasuke'yi boşuna Kakashi'yi kurtarıcak diye beklemeyin bence Smile Olabilir ihtimal var ama ben sanmıyorum.
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 8:57 pm

Bi ihtimal olabilir bence de ama merak ettim şimdi sasuke ne yapıyor diğer bölüm onu da araya sıkıştırsınlar da merakımı gidersinler bari XD
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
ItachiIsNotDead

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Istanbul
Hobileri : MANGAA

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:04 pm

Yalnız eğer Kakashi ölmez ve sharinganını da kaybetmezse Pein'in jutsuları da aldı heheh

Bu arada sitedeki Türkçe çeviride görüntü kalitesi pek iyi değil, onemanga çevirisi buldum bir tane, buradan :
http://ankaceviri.forumportal.org/forum/viewtopic.php?p=5#5
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha

Erkek Mesaj Sayısı : 487
Meslek : öğrencilik sayılırmı XD
Hobileri : anime,manga,müzik,resim vb.

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:25 pm

teşekkürler paylaşım için
http://www.sonicfan.forumotion.com
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:47 pm

ItachiIsNotDead demiş ki:
Yalnız eğer Kakashi ölmez ve sharinganını da kaybetmezse Pein'in jutsuları da aldı heheh

Bu arada sitedeki Türkçe çeviride görüntü kalitesi pek iyi değil, onemanga çevirisi buldum bir tane, buradan :
[url=http://ankaceviri.forumportal.org/forum/viewtopic.php?p=5#5
http://ankaceviri.forumportal.org/forum/viewtopic.php?p=5#5[/quote[/url]]
Walla peinin jutsularını kopyalayabileceğini sanmıyorum..Kopya ninja olsa bile kopyalayamayacağı bazı jutsularda var..Painin jutsularıda rinneganla bağlantılı olduğundan pek sanmıyorum..
Namikaze Minato

Namikaze Minato

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:00 pm

Ben de sanmam kopyalayabileceğini. Rasenganı yapamıyo tam anlamıyla mesela Smile Kendine göre çok üst düzey jutsuları kopyalayamıyo.
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:54 pm

zaten bu kakashi Konohamarunun sahip olduğu çakrayla aynı çakraya sahip..Sen git 100 küsür jutsu kopyala ama gel 3 tanesini arka arkaya zor kullan..Yerler öle aşkın ızdırabını Smile
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:01 am

ölürse yeridir bence. zamanı gelmişti artık, narutoya öğreteceği ne kaldı ki? ms'mi öğretecek? pein'i hafife aldı, deidarayla aynı kefeye koydu, sonunada katlanacak...
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:05 am

orochimaru1 demiş ki:
ölürse yeridir bence. zamanı gelmişti artık, narutoya öğreteceği ne kaldı ki? ms'mi öğretecek? pein'i hafife aldı, deidarayla aynı kefeye koydu, sonunada katlanacak...
aslında ben su ışınlanma tekniğini öğretmesini bekliyordum narutoya ( eğer öğrenmediyse Smile ) Çünkü bir tane sealli bıçak kakashide mevcut..Ancak su şartlar altında öğretmesi mümkün değil..
Birde Narutoya öğretcek birşeyi kalmayanların illa ölmesi mi lazım ya Razz
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:11 am

birşey kalmayınca ölmesi lazım dediğimi hatrlamıyorum...

koskoca jiraiya peinin karşısında duramamış, bu mu duracak?

kastettiğim şey ölsede olur, ölmesede pek bir kayıp oluşturmaz; narutoya ailesinden kim bahsedecek derseniz ki kesin dersiniz siz, jirayanın kitapları afedersiniz b..kmu? ayrıca bırakalımda bi kez kendisi öğrensin birşeyi...

ne diyorsun? O.O sen hiraishindenmi bahsediorsun? yondaimenin efsanevi ışınlanma tekniği? yok artık bu kadar da olmaz. kakashi bunu biliyormu da yahu?
Khrysaor

Khrysaor

Erkek Mesaj Sayısı : 23
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : öğrenci
Hobileri : müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:31 am

Anlamadığım birşey var.Neden sevmediğiniz karakterler hakkında atıp tutuyorsunuz.Yok Kakashi neymiş ne yapmış.Jiraiya yenemedi omu yenicek falan.Ölmesi kayıp olcak hiç bir karakter yoktur.Kimler öldü,belki Kakashide ölücek ama sevmiyosanız die küçümsemeyin.Kakashi ölsün,Tsunade ölsün,Sasuke ölsün,Sakure,Rock lee ölsün nede olsa ilk bölümlerden beri varlar.Zamanının gelip gelmediğine kim nasıl karar veriyor onu çözemedim.

Naruto Manga (Spoiler icerir)
12 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Naruto Manga TR 385:
» Naruto Manga TR: 386
» naruto manga