Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Manga (Spoiler icerir)

+98
mythogenic
Mighty Bone Kaguya
kingofgame
Uchiha Itake
kkolikk
10_naruto_10
sasuke_dnb_naruto
Chidori77
Kynosura
00ahmet00
DeathNote
sakuraxino
Cheerio
uyebulut
Miharu
TuRKuS.MuTaNTuS
manyaker
Fordestiny
Shady Asakura
prince_vegeta
~Akatsuki~
KageMage
QuasarFX
sefaryo
dely_merty
muyan
mustafaaege
morpheus812
ninja art
Hanamichi
sixfeetunder
ItachiIsNotDead
yondaimeyandanye
orochimaru1
Orbayd
darkcity87
Khrysaor
Rotea
Celebhol
Akuraz
GerGe
lusi
kakarotto
ilo_62
C4RL0S
_aSaKuRa_
sabrix
garip07
Sasuke Uchiha
infernal
ugur_tatli
Murat344
velvet_
_X_Madara_X_
bizarro
dEwiLmAycRY
tarasbulba
Naruto Kun
Superoz
Ka-BooM
Ekopyen
silent
Hatake Kakashi
belalim-19
ddaallee
DaBEL
-DeidarA-
RazorBuzz
BetrayaL
AngeLorD
legolastamer
krizalid
casper döndü
erpay
hariseldon
Deathhowl
hunter lale
alexgardo
youngyn
HybridTheory
raistlin
umut735
pininfarina
doqukan
HOKAGE_NARUTO
jishun
Ares
ad3m
halis
sasusakusai
Namikaze Minato
Ryuk
Egzentirik
4sprz
SpeeDanger
askerbob_21
angona
denizukanu
102 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:44 am

bende şunu anlamıyorum : kakashiyi sevmediğime dair birşey belirtmedim lakin tuhaftır ki ben öyle bir şey demişim gibi konuşuyosun...

jiraiya ölmeseydi naruto genede daha çok şey öğrenebilirdi ama kakashiden bir şey kalmamıştı. üzerine düşeni yaptı. senseinin oğlunu minatonun onu yetiştrdiği gbi özen göstererek eğitti. şetefli bir vaziyette ölecek tabii... ben dedim ölsede olur; ölmesede... farketmez demeye çalıştım anlamıyorsan... bu senin sorunun (=

ve evet şu lafımda ısrarlıyım kimsede vazgeçiremez şuracıkda 1000 post boyunca sürdürürüm : jiraiyanın hermit modunda bile sopa atan b adamın karşısında kakashinin ms'i olan kamui nedir ki? bunu bana insancıl bir biçimde mantığının sınırlarıyla açıkla, bende görüşümden vazgeçeyim, hayatta olmaz hiç bir mantık jiraiya gibi bir sannin'in boyutunu küçültemez....

senin bunu nerden çıkardığını çözemedim... jiraiya-fanıyım evet ama fanatiği değilim anladıysan, bu demektir ki; jiraiya ve kakashinin arasına büyük mesafe koyduysam tarafçılık değil, mantık...

kakashiyi sevdim çünkü emeği geçti... ona bi kindarlık beslemiyorum, besleseydim belirtmeye üşenmeden açık, açık yazardım...
Khrysaor

Khrysaor

Erkek Mesaj Sayısı : 23
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : öğrenci
Hobileri : müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:12 am

Bende Kakashi Peini öldürsün hiç ölmesin demedim.Sadece senin yürüttüğün mantık bana doğru gelmedi.Jiraiya yenemedi Kakashi de ölsün o zaman.Pein manganın gördüğü en güçlü karakterlerden birisi.Elbette Kakashi nin onu öldürebilceğini sanmıyorum.Ama bu Kakashinin ölmesini gerektirmez.Tıpkı ölmemesi gerektiği gibi.Senin zamanı geldi artık deyip yaptığın açıklamayı sorguladım.Yoksa şu ölmesin bu ölsün demedim.Jiraiya dan çok şey öğrenebilirdi Kakashiden öğrenecek bişeyi kalmadı derken teknik olarak bunu sölüyosun sanırım.Herşey teknik deil.Unutma Naruto rasenganı tip deiştirirken aynı anda hem sola hem sağa nasıl bakabilirim dediğinde Kakashinin ona nasıl akıl verdiğini.O yüzden artık bişi öğretemez işe yaramaz bu adam mantığı çok yalnış.Şimdi diceksin ben işe yaramaz demedim ama bazen yazdığın cümle asıl anlatmak istediğin şeyin dışına çıkabilio.Kelimeleri iyi seçmek lazım.Saygılar.
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:28 am

şimdi aynı dilde konuşmaya başladık... artık manga tartışmaya başlayabiliriz...

ben teknikden bahsediyorum evet ve senin dediğinde akıl hocalığı. fakat jiraiyanın narutonu dilinden nasıl anladığını sende biliyorsundur; kakashi ona bir fikir verirken(ki farkettiysen ordaki fikri farketmeden verdi) jiraiya sözel olarak 3 fikir verebilir. kakashi üzerine düşeni yaptı artık ölürse gam yermi sence? naruto shippuuden öncesi çocuk değil. kabullenin bunu!

unutmayın ki kendi başının çağresine bakmasını talep ediyor çoğu karakter. rasenshuuriken eğitiminde kakashi, minato ve narutoyla alakalı vaatleri rahat verebiliyordu, neden? çünkü yondaimeyi iyi tanıyordu, öğrencisiydi fakat unutmaki jiraiya yondaimenin öğretmeniydi. sence daha iyi tanıyor olması gerekmiyormu? o halde jiraiya daha etkili olurdu dürüst olayım jiraiyanın yaşamasını kakashinin ölmesini tercih ederdim... bunun sevip sevmemeyle alakalı oladığını anlamışsındır artık. gönül ister ki ikiside ölmesin biri teknik öretsin diğeri akıl hocalığı yapsın ama nafile "manga-ka" heycan yaratmak da ısrarlı.

+ komik olma jiraiya yenemedi kakashi ölsün değil... jiraiya dayanamıyosa kakashi nasıl dayanacak demek istediğim kolayca anlaşılabilir. aradaki farkı belirtmeme lüzum yoktur umarım...

neyse ben uyuyorum, yarın gene uğrayacağım buralara o zamanda dalarım tartışmaya aradan :D
sixfeetunder

sixfeetunder

Erkek Mesaj Sayısı : 56
Geldiği mekan : rain forest
Hobileri : çizim

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 9:07 am

orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 2:49 pm

HIRAISHIN çeviri grubu

çeviri:ekopyen
edit:tensei(orochimaru1)

cumartesi yayımladık başka bi sitede (orayla anlaşmalıyız) fakat buradakilerinde bayaa bi ihtiyacı var paylaşayım dedim...

423:

http://rapidshare.com/files/160241032/423.zip.html

ii okumalar...
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:25 pm

bence kakashi ölmicek en azından tobiyi görsün iaterim ^^ evet hala inananlardanım
kishi bir röportajda team 7 dan biri ölecek biri kör kalacak demişti
büyük olasılıkla kör kalan kakashi ölen de sai (ühüüüü neden tanrım böhüüü ) olacak
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:39 pm

ama unutma ki sai büyük bir şeye yol açacak... onun ölümü büyük bir trajedi olamıyacağına göre...? pein sainin abisi çıkarsa bilemem tabii xD xD xD bana kalırsa kakashi ölecek. ve sai'de danzouyu ele verecek...
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:46 pm

kakashı yorumlarda biraz fazla ezilmiş tamam jiraiya kadar güçlü değil ama jiraiya yenemedi kakashimi yenecek söylemleri saçma çünkü daha güçlü karakterlere daha güçsüz ama ters gelecek rakipler olabilir

kakashi farklı bir karakter çok zeki tuzaklar kuran çok zeki analiz yapan soğuk kanlı ilginç bir adam ms ve 100den fazla tekniği var paini yenebilceğini düşünmüyorum ama paine ters gelen bir rakip olup jiraiyadan çok zorlayabilir
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:20 pm

yorumlarımda söz konusu olan dayanacağı süre değil; dayanaıp dayanamayacaığıdır... kakashiyi genin kefesine koymuyorum tabi... belki rakiplerin karşısında chakra tipi olsun, daha diğer kozlar olsun kişiden kişiye değişir elbette... ama ben zaten diyorum kakashi'nin sharinganı limitli... ben burda genelleme yapmıyorum ki..! neden herkez genelleme yapıormuşum gibi konuşuyor anlamadım :S kakashiden bahsediorum ben her ne kadar güçlü olsada peinin karşısında hayatta kalamaz bir destek olmadan... yanıldıımı kanıtlayın bana. genelleme yapıyor olsaydım senin kastettiğin şey benim teorimi çürütürdü ama ben burda karakterleri tanıyarak konuşuyorum... atıp tutmuyorum ki bi önceki arkadaşın ima ettiği gibi...
Hanamichi

Hanamichi

Erkek Mesaj Sayısı : 563
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : anlamadım :D
Hobileri : anime,manga,sinema, müzik, kitap,dergi,anime sohbetleri,oyunlar,vb...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:43 pm

ya kardeşlerim doğmamış bebeğe don biçmekle erken hareket etmiyormusunuz.
jiraianın ne olduğu belli hepimizce kabulümüzdür. kakashinin de ne derece güçlü olduğunu biliyoruz. hatta potansiyel olarak tsunade bile varisi görüordu. kakashi o kadar kötü biri deil. ha rakibi pein jiraiayı harcamıştır. ama ancak 1e 6 bir maçta dikkat ederseniz teke tekte hepsini almasına hiç bir sebeb yoktu. ama vadesi doldu. şimdi kakashi ölsünmü ölmesinmi. bence çok saçma bi yorum heleki fotoğraf gölgeli ve gerçeği tam yansıtmıyorken öldü denmeside saçma. ha böyle güçlü bir düşman karşısında kaybetmesi ölmesi doğal karşılanabilir. ama tsunade ve kurbağa ile yapılan görüşmelerde her daim peinin potansiyeli tartışılmıştır. kurbağa bizzat jiraianın yanındaydı ve tecrübelerini anlattı. jiraianın nasıl karşı koyduğunu az çok öğrenen kakashi kendini yağlı kazığa geçirtecek kadar saf deildir bence.yaptığı klon ile chakrasının yarısını yemiştir. ama bu son saldırıda bütün hepsini harcadı anlamına gelirmi? bugün sasuke bile olmayan yerden chakra çıkartıosa bunun kakashi için zor olmıyacağı görüşündeyim. kakashi zekice tuzaklarıyla ünlüdür. ki peinle en baştan beri tuzaklarla dövüşmüştür. her ne kadar chakrası bitme eğrisi gösterse de kakashi kendini peinin kucağına atacağına inanmam. ha 424 çıkar bakarız ne derece doğru ne derece yanlış. bir suçlu suçu kanıtlanmadığı sürece suçlu kabul edilmez. o yüzden kakashinin öldüğünü görmeden ölmeden onu öldü demekte bi o kadar saçma sadece bekleyin 1 hafta daha. o zaman öldüğünü görürsek ardından ağıtlar yakarız.
ve kakashi her ne kadar sasukenin üzerine düşmüş olsada hep gözünün bir ucuyla narutonun gelişimini takip etmiştir. sasukeyi kaybetmesiyle narutoyla daha fazla vakit geçirmiş, yondaime samanın kendisine nasıl öğrettiyse aynı şekilde narutoyuda eğitmiştir. şu durumda kakashi naruto için elinden gelenin fazlasını yapmıştır. ne varki sage yolu kurbağalardan geçtiği için jiraia olsun minato olsun hep kurbağalardan ders almışlardır. haliyle narutonun kurbağalardan eğitim alma zamanı geldi ve çattı şimdi bu devredeyken kakashi ve yamatoyu hiçe sayamayız. neyse ya lafı uzatmiim. haftayı bekliyelim derim.
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:53 pm

"yondaime samanın kendisine nasıl öğrettiyse aynı şekilde narutoyuda eğitmiştir."

bu lafını bende belirttim hana :D ayrıca ben burda diyorum ki şimdi ölmese bile karşısında daha fazla durursa ölür. bu hafta öldü demedim :D ölürsede naruto dünyası büyük bir şey kaybetmez kanımca, neden? öğretecek bir şeyi kalmadı. yanılıyormuyum hana? bi arkadaş dedi işte, akıl hocalığı fln... bunları bir başkasıda yapabilir belki kakashinin yerini dolduramaz ama gözden kaçırdığınız bir şey daha var. kurbağa efendisi de ona akıl hocalığı edebilir; master yoda hesabı... o yüzden gelecek için büyük bir kayıp oluşturmaz ben demiyorum ki ölünde, ölsün diye :D güldürmeyin beni...
infernal

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Geldiği mekan : pc bası
Meslek : ögrenci
Hobileri : genciz hobim habire degisiyor

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:22 pm

orochimaru1 bir lafın digerini tutmuyor bütün mesajlarında ben böle mi dedim ben söle mi dedim ben bunu mu kastetdim sen bi yazdıgın mesajı oku anlarsın
ItachiIsNotDead

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Istanbul
Hobileri : MANGAA

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:32 pm

Kakashi'nin öldüğünü zannetmiyorum, şu ana kadar ne zaman böyle bir sahneyi gölge olarak görsek, ya kawarimi ya bunshin ya da o kişinin kurtulmasını sağlayacak bir şey çıktı, eğer ölürse net bir şekilde gösterilir diye düşünüyorum, ve şimdiye kadar da çok "epik" bir sahne olmadı bu savaşta, Kakashi gibi bir karakterin ölümü "gaz" bir şekilde olur bence Smile
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:53 pm

kakashinin painle olan savaşında öleceğini düşünüyorum ama nerden baksanız ölmesi 2-3 chapter sürer..Bu kadar cabuk ve basit bir ölümü kishi kakashiye yakıştırmaz..Aynı jiraiya gibi bizi şaşırtıcak birşeyler yapıp Onurlu bir Shinobi olarak öleceğini düşünüyorum ( belki jiraiyanın şifresini çözer yada çok önemli 1-2 şey bırakır arkada )
Kakashinin öleceğini düşünmemin sebebi ise karşısındaki pain bedeninin ( ismi yahiko idi sanırım ) Hem Akatsukinin lideri olarak ggözüken Pain bedeni olması , hem nagoto ve karin arkadaşları olması dolayısıyla bu bedenin öleceğine ihtimal vermeyip en sona kadar yaşayacağını düşünmemdir..
Eğer ki biri gelip kendini feda ederek kakashiyi kurtarmazsa ( ki bu olay bana mantıksız geliyor ) Painin kakashiyi hiç bir şekilde sağ bırakacağını sanmıyorum..
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:59 pm

infernal demiş ki:
orochimaru1 bir lafın digerini tutmuyor bütün mesajlarında ben böle mi dedim ben söle mi dedim ben bunu mu kastetdim sen bi yazdıgın mesajı oku anlarsın

öyleyse diğerlerinin yorumlarından etkilenmişimdir değilmi? kafanı yor biraz! bi arkadaşın benimkinin üzerine yaptığı yorumdan eğer doğru bir şey görürsem bendeki hatayı doğruyla değiştiririm yani çevremdekilerden birşeyler kapıyorum anladın mı?

o halde düşüncemin son halini aktarayım sizlere ok?

kakashi ölesede olur, ölmesede. naruto aleminde sarsıcı bir kayıp olmaz ne açıdan olmaz? narutonun geleceği açısından! kakashi tam bir shiobi gibi üzerine düşeni yaptı. senseinin onu eğittiği gibi narutoyu eğitti artık ölsede gam yemez. yondaimeye borcunu ödedi. peini karşısına alabilecek biri olmadığı "kanaatindeyim" ne kadar gözde bir jounin olsada... yenilmesi zor biri olsada eninde sonunda kaçmazsa ölür...

farkettimde infernal, sen burda manga yorumlamıyorsun sen sadece yorum yapanları yorumluyorsun... canınmı sıkılıyor?

hiç mi dikkatini çekmedi mi? burada biz kehanet vb. şeylerde bulunmuyoruz görüşlerimizi ve teorilerimizi "paylaşıyoruz" nere bura savaş alanı fln mı? eğer öyleyse savaşırımda yani...

bi arkadaş desin "naruto ölecek" ben saygı duyarım; demem ki illa sasukede sharingan var diye narutonun ölmesimi lazım diye... yani ben saygı duyuyorum sizin fikir ve görüşlerinize. bende sizin benimkilere saygı göstermenizi istiyorum, çok şey mi istyorum? bu sitede bayaadr varım bir çok manga tartışmasında böyle şeyler yaşadık eminim bu konuşmam yararlı olur ve bir şeyi değiştirebilmişimdir...
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:11 pm

kakashi geberir ama bu kadar kolay degil bence,asuma bile hidanla savaşırken kaç kere ölümden döndü kakashinin zart diye ölecegini sanmıyorum savaşmaya devam ederse ölebilir ama biraz daha kapışır muhtemelen en azından ne biliyim bi mangekyou falan görürüz umarım(hoş çakrası bitti bitcek nasıl açıcak mangekyouyu onuda bilmiorum ama)
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:12 pm

orochimaru1 demiş ki:
" ölürsede naruto dünyası büyük bir şey kaybetmez kanımca, neden? öğretecek bir şeyi kalmadı.

ilginç bir mantık yani kakashinin öğreticek bir şeyi kalmadığı için ölürse büyük bir kayıp olmaz diyorsun

kakashi jiraiya hatta sarutobi asuma bu adamlar sadece öğretileri içinmi önemliler sanıyorsun?konohanın en önemli koruyucuları neslin en önemli kahramanları sadece naruto değil herkez için gerekli olan insanlar ölmeleri çok büyük kayıp

jiraiya ve asumayı örnek olarak verdim onları söylememiştim diye yorum gelir hani
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:15 pm

haklısın evet ama devamını okursan; ne açıdan? narutonun geleceği açısından büyük bir sarsıntı olur. öte yandan tabiiki konoha yavaş yavaş zayıf düşüyor. bu gözle görülür bi durum (= ve harcandılar başka yönlerden bunuda kabul ediyorum lütfen biraz daha dikkat et yazdıklarıma ^^

ısrarla dediğimi saptırıyor bazıları; bu gerçekten komik :D yazık... eski yorumcular aratıyor kendilerini ): son mesajımı okumadan 2 sayfa önceki mesajımdan alıntı yapıyor; geliyor bana ilginç mantık diyor... biri geliyor bi dediğin bi dediğini tutmuyor ama bakarsın ki adam akıllı mangaya yorum yapmamış bile... bu da zaten konuyu anlamadın direk polemiğe dalmanın kanıtı. ne diyim, cidden gülünç... gsdgzfhzfgsh

21. sayfa son msj alıntı yapmadan önce bi zahmet okuyun orayı :D

kryhsaor, 4sprz bide hanamichi, deidara; sanırım bi tek bu arkadaşlar beni anlayabiliteye sahip
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:33 pm

Egzentirik demiş ki:
orochimaru1 demiş ki:
" ölürsede naruto dünyası büyük bir şey kaybetmez kanımca, neden? öğretecek bir şeyi kalmadı.

ilginç bir mantık yani kakashinin öğreticek bir şeyi kalmadığı için ölürse büyük bir kayıp olmaz diyorsun

kakashi jiraiya hatta sarutobi asuma bu adamlar sadece öğretileri içinmi önemliler sanıyorsun?konohanın en önemli koruyucuları neslin en önemli kahramanları sadece naruto değil herkez için gerekli olan insanlar ölmeleri çok büyük kayıp

jiraiya ve asumayı örnek olarak verdim onları söylememiştim diye yorum gelir hani
orochimarunun demek istedigini anlamadın
gelecegi etkileyecek birşeyi kalmadı adam yapabilicegi herşeyi yaptı artık narutoya ögretebilicegi birşey kalmadı nerdeyse naruto ona ögretir bundan sonra,o yüzden ölürsede ne pein vs narutoyu nede diger savaşları etkileyecek birşey yapamaz büyük ihtimal
ha yaşıyor ama hiç ortaya çıkmıyor ha ölmüş birşey farketmez
DaBEL

DaBEL

Erkek Mesaj Sayısı : 125
Geldiği mekan : ist
Meslek : ögrenci
Hobileri : müzik anime sinema

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:54 pm

Bence bu tartısma cok uzadı..Hee eger kakashi ölürse asuma gibi bi son verirler.Nasıl artık asuma shikamaruya akıl hocalıgı yapıyosa son zamanlarında kakashide narutoya akıl hocalıgı yapma asamasına gelmıstı eger ölürse naruto daha fazla kızıcaktır ve tek hedefi pain olcaktır
bu arada kakashi narutoya su ana kadar teknik ögretmedigini dusunuyorum sadace ona teknıklerı nasıl ulasacagını gosterıyodu yanı narutonun kafasını kullanarak bulucagı seylerı kakashi bulup narutoya uygulatıyodu isterseniz narutonun teknıklerını bı dusunun kımler tarafından ogretıldı...
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:09 pm

haklı olabilirsin, aslında evet akıl hocası olarak işi yürüttü..

shikamaru gibi bir misyon üstlenmişti belliki.

ölümü mangada değilde animede etkileyici olacağına inanmaktayım. mangada asumada da etkilenmemiştim ama animede bayaı etkilendim doğrusu...
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:12 pm

İlk serinin genin takımı nerde ya onlardan sadece chouji savaşıyo :/ Diğerlerini ve tekniklerini de görseydik bi ^^
Khrysaor

Khrysaor

Erkek Mesaj Sayısı : 23
Geldiği mekan : İzmir
Hobileri : müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:16 pm

orochimaru1 demiş ki:

ölümü mangada değilde animede etkileyici olacağına inanmaktayım. mangada asumada da etkilenmemiştim ama animede bayaı etkilendim doğrusu...
Evet asuma nın ölümünü salya sümük izlemiştim bende.Asuma ölmeden bi ton filler bölüm vardı.Kakashi içinde 10 bölüm filler izleriz artık.ichipradise
orochimaru1

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:19 pm

orası kesin... heycanımı söndürüyor fillerlar. hiç çizerin düşündüğü gibi olmuyor. neyden zaman kazanmaya çalışyor filler'la hiç anlam verememişimdir anime hayatım boyunca...
silent

silent

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Geldiği mekan : mars
Meslek : part time shinigami,full time hayalperest
Hobileri : yaoi fanı olmak,bishounenlerden harem kurmak

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:43 pm

kakashi ölmez naruto bitmez vatan bölünmez lol!

Naruto Manga (Spoiler icerir)
13 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Naruto Manga TR 385:
» Naruto Manga TR: 386
» naruto manga