Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Manga (Spoiler icerir)

+98
mythogenic
Mighty Bone Kaguya
kingofgame
Uchiha Itake
kkolikk
10_naruto_10
sasuke_dnb_naruto
Chidori77
Kynosura
00ahmet00
DeathNote
sakuraxino
Cheerio
uyebulut
Miharu
TuRKuS.MuTaNTuS
manyaker
Fordestiny
Shady Asakura
prince_vegeta
~Akatsuki~
KageMage
QuasarFX
sefaryo
dely_merty
muyan
mustafaaege
morpheus812
ninja art
Hanamichi
sixfeetunder
ItachiIsNotDead
yondaimeyandanye
orochimaru1
Orbayd
darkcity87
Khrysaor
Rotea
Celebhol
Akuraz
GerGe
lusi
kakarotto
ilo_62
C4RL0S
_aSaKuRa_
sabrix
garip07
Sasuke Uchiha
infernal
ugur_tatli
Murat344
velvet_
_X_Madara_X_
bizarro
dEwiLmAycRY
tarasbulba
Naruto Kun
Superoz
Ka-BooM
Ekopyen
silent
Hatake Kakashi
belalim-19
ddaallee
DaBEL
-DeidarA-
RazorBuzz
BetrayaL
AngeLorD
legolastamer
krizalid
casper döndü
erpay
hariseldon
Deathhowl
hunter lale
alexgardo
youngyn
HybridTheory
raistlin
umut735
pininfarina
doqukan
HOKAGE_NARUTO
jishun
Ares
ad3m
halis
sasusakusai
Namikaze Minato
Ryuk
Egzentirik
4sprz
SpeeDanger
askerbob_21
angona
denizukanu
102 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

Erkek Mesaj Sayısı : 37
Geldiği mekan : KONOHA
Meslek : HOKAGE
Hobileri : YOK

Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:37 pm

görünüşe göre kakashi bölümün sonuna kadar sağ ama kimse yardım etmiyo mu? adam 2 siyle nasıl çarpışsın:hia:

Helal olsun Kakashi tek başına yen onlarıNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 650158
youngyn

youngyn

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Geldiği mekan : izmir
Meslek : öğrencilik mi kaldı :D
Hobileri : sinema

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:56 pm

Chouji ve babası yardıma koşuyorlar Kakashi'ye. Saırım sırasıyla geçen bölümde Tsunade konuşurken gösterilen gruplar bir bir Pein ile olan savaşa gelecekler. Böylece 6 Pein ve Konoha'nın mangada ileri gelenleri arasında geniş bir savaş başlayacak. Tabi birde parşomen kızımız Konan var.

Pein'in bedenlerinden birisinin bir özelliğini daha görüyoruz. Üstündekini çıkarınca garip bir yaratık olduğu görülüyor.

Fakat Chouji ve babasının bir yumruklarıyla öldürebilecekleri bir düşman değil Pein. Jiraiya'mız hermit modda o kadar vurdu kırdı kendisi ölürken anca birisi gitti...

Bu arada büyük umudum Tenten hala ortalarda yok. lol!
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:58 pm

Chouji ve babası da fena vuruyo ha kodummu uçar valla sumo güreşçileri ^^
hariseldon

Kadın Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 7:12 pm

Bu linkte spoiler buldum:
http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=41312

Kapakta Kakashi var.

Konan kağıtlara dönüşüp köyü dolaşmaya başlar.
Konan:Uzumaki Naruto nerede?
Ninja:Söylemeyeceğim.

Sahne değişir.

Paininin diğer vücutları köyde Naruto'yu ararken diğer yandanda karşılarına çıkan ninjaları öldürürler.

Hokage anıtlarının üstündeki tepede duran Tsunade köyü üstten izlerken sümüklü böceğini yaralıları toplayıp getirmesi için yollar.

Sahne Kakashi'ye geri döner.
Saldırı başarısız olur.Pain giysilerini çıkarır.Çok kollu çok yüzlü Asura'ya benzer bir görüntü ortaya çıkar.
Şaşırmış olan Kakashi Pain'in gözleri etkisi altına girmeye başlar.Kendini derhal toparlar.
Kakashi:Demek yeteneği buymuş.Tek bir kişi ona karşı kazanamaz.Yardım çağırmalıyım.
Tam o anda Pain Kakashi'nin karnını deşer.
Ama meğerse deştiği sadece bir kagebunshinmiş.
Painin arkasında iki dev el belirir.
Chouji ve babası yardıma gelmiştir.

Kakashi yıkıntıların arasından ortaya çıkar.
Kakashi: Aslında ben de hazırlığımı tamamlamıştım. Ama gene de yardım için teşekkürler.

SON.
erpay

erpay

Erkek Mesaj Sayısı : 409
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 7:46 pm

bu hafta güzel görünüyo
http://www.yazilimindir.com
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 8:22 pm

kakaski MS'yi kullanıcak anlaşılan.. İşte o zaman dişli bir sharingan vs rinnegan izleyeceğiz.
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 8:40 pm

MS'le Pein'i şak diye iki snde yatırıyomuş ^^ Pein'in hikayesi havası gizemi yalan olur mwhahah ^^ Neyse şaka bi yana Kakashi ölmese bari, Kishi sadece Naruto gelene kadar zaman geçirmek için kullanmıştır Kakashi'yi umarım.
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:11 pm

Bi dakka ya şimdi bu 18 sayfadaki herşey bu spoiler çevirisinde olanlar mı yok canım artık daha neler..!
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
casper döndü

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Geldiği mekan : cd
Meslek : cd
Hobileri : anime izlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:39 pm

Arkadaşlar ben birşeyi merak ettim... bir kaç yabancı sitede uzumaki clanı hakkında bilgi veriyo ama tam anlayamadım bilen varsa söyleyebilir mi?
uzumaki clanına ne olduğunu ve özelliklerini.....cevapları bekliyorum..son bir şey daha elinde naruto türkçe mangası olan özellikle 382. mangasının linkini verebilir mi? saygılar....yımyım
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 10:48 pm

casper döndü demiş ki:
Arkadaşlar ben birşeyi merak ettim... bir kaç yabancı sitede uzumaki clanı hakkında bilgi veriyo ama tam anlayamadım bilen varsa söyleyebilir mi?
uzumaki clanına ne olduğunu ve özelliklerini.....cevapları bekliyorum..son bir şey daha elinde naruto türkçe mangası olan özellikle 382. mangasının linkini verebilir mi? saygılar....yımyım
bu sorunun aynısının tıpkısını bir yerde daha görmüştüm !! Uzumaki diye bi clan yok arkadaşım benim ! ..Uzumaki bir ad sadece tıpkı Hatake Kakashi gibi..
doqukan

doqukan

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Geldiği mekan : Eskişehir
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 11:44 pm

422 cok güzel olucak bence heyecanla bekliyorum o kadar konustuk hiç biri doğru çıkmayacak cok alakasız şeyler olucak ona cok gülerim işte xPp
youngyn

youngyn

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Geldiği mekan : izmir
Meslek : öğrencilik mi kaldı :D
Hobileri : sinema

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 11:51 pm

Aslında "klan yok" demek yanlış olur. Sonuçta "Uzumaki" bir aile adı. Japoncada aile adları (bizdeki soyadı) önde yazıldığından klan adı olabilir. Zira Nara Shikamaru, "Nara" klanından ve Chouji'nin falanda aile isimleri klanlarından geliyor. Fakat biz Uzumaki olarak sadece Naruto ve annesi Kushina'yı tanıyoruz.

Baba tarafından yani "Namizake"lerden mükemmel bir çakra aldığını biliyoruz. Bunun sayesinde ninjutsu olayında kendisini nasıl geliştirdiğini biliyoruz. Sage moddayken taijutsuda harikalar yaratacağını biliyoruz. Bu yüzden ben eksik olan kısmını, yani genjutsuyu "Uzumaki" kanından aldığını düşünüyorum.

Hele ki mangada genjutsu rengi biraz olsun kırmızı. (sharingan, Kurenai'nin gözleri, Kishi hep bu yönde tercih yapmış) Anneside kızıl saçlara sahipken ben annesinin (zaten iyi bir kadın ninja olduğunu biliyoruz) genjutsu üzerinde etkili olduğunu düşünüyorum.

Bu çocuk mükemmel olacağına göre genjutsuyuda annesi tarafından almıştır.
krizalid

krizalid

Erkek Mesaj Sayısı : 15
Geldiği mekan : ADANA
Hobileri : anime ,sinema ,müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 12:05 am

[code]Kakashiye chouji ve babası yardıma geliyor..bu haftayıda böyle geçeceğiz gibime geliyor..şimdiden öbür haftayı beklemeye başladım desem yalan olmaz...keşke manga 3 günde 1 çıksa ..study bööğğk Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Nagatoooooooyl0Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Naaaaaaaaaagggaaaaaaaaaut9
alexgardo

alexgardo

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : mimarlık
Hobileri : anime izlemek.çizim yapmak

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 1:11 am

çizim gercekten de guzel olmuş bıde naruto yu rınnegan lı gorebılısek cok daha guzel olur:rasengan:
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 12:15 pm

4sprz demiş ki:
casper döndü demiş ki:
bu sorunun aynısının tıpkısını bir yerde daha görmüştüm !! Uzumaki diye bi clan yok arkadaşım benim ! ..Uzumaki bir ad sadece tıpkı Hatake Kakashi gibi..
hatake klanı yok mu??
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 3:14 pm

Japonyada yada japoncada nasıldır bilmiyorum ama siz hiç Naruto mangasında Uzumaki clanı yada hatake klanı dendiğini duydunuz mu ? benim şahsen hiç dikkatimi çekmedi.Narutoda geçen Clanlar genellikle o klana has sadece o klandaki insanların yapabildiği bloodline limit denilen yeteneklere sahip olan, O soyun bir lideri ,reisi yada gücüne ,bilgeliğine saygı duyulan bir üyeye sahip olan ve kendi kültürleri olan topluluklardır..
Bir arakdaşın dediği gibi narutonun cakrasının çok olması babası ve ya annesinden gelen bir yetenek olup tüm uzumaki soyunda gözüken birşey değil..Aynı şey kakashi içinde geçerli babasına benzediği için babası gii giyiniyor..
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 3:19 pm

4sprz demiş ki:
Japonyada yada japoncada nasıldır bilmiyorum ama siz hiç Naruto mangasında Uzumaki clanı yada hatake klanı dendiğini duydunuz mu ? benim şahsen hiç dikkatimi çekmedi.Narutoda geçen Clanlar genellikle o klana has sadece o klandaki insanların yapabildiği bloodline limit denilen yeteneklere sahip olan, O soyun bir lideri ,reisi yada gücüne ,bilgeliğine saygı duyulan bir üyeye sahip olan ve kendi kültürleri olan topluluklardır..
Bir arakdaşın dediği gibi narutonun cakrasının çok olması babası ve ya annesinden gelen bir yetenek olup tüm uzumaki soyunda gözüken birşey değil..Aynı şey kakashi içinde geçerli babasına benzediği için babası gii giyiniyor..
yani uzumaki clanı diye bişi yok mu???
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 3:20 pm

ayyy Konan-chaan çok tatlı ^^
baya aksiyonlu bir sayı olcak
4sprz

4sprz

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 3:25 pm

halis demiş ki:
4sprz demiş ki:
yani uzumaki clanı diye bişi yok mu???
ben yok diyorum var diyen varsa bilemem Smile
jishun

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Geldiği mekan : ev
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 5:53 pm

bazı şeylar çok saçma geliyor bana neden akatsuki yugitoyu yakaladında 8 kuruklu veya raikageyi görmedik onlar neden bu işe el atmadılar ayrıca zanedersem kum köyünün tek jinjurikisi gaara değil
legolastamer

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Geldiği mekan : yağmur köyü
Meslek : ögrenci
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:31 pm

alexgardo kardeş avatarının masaüstü boyutunda olanı var mı
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:42 pm

jishun demiş ki:
bazı şeylar çok saçma geliyor bana neden akatsuki yugitoyu yakaladında 8 kuruklu veya raikageyi görmedik onlar neden bu işe el atmadılar ayrıca zanedersem kum köyünün tek jinjurikisi gaara değil
Köyü belli olmayan tek 6 kuyruklu var sanırım.

1 Sand
2-8 Cloud
3 Mist
4-5 Rock
6 ?
7 Waterfall
9 Leaf
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:46 pm

jishun demiş ki:
ee sonradan gördük ya artık canlarına tak etti
ne bu bijuularımızı çalıyolar dedi elemanlar isyan ettiler
AngeLorD

AngeLorD

Erkek Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 10:40 pm

jincuuriki leri zaten hiç kimse sewmedigi icin koruma geregi duymadılar
8 kuyruklu raikage nin kardesi oldugu icin naruto da akatsuki hakkında
konoha nın bilgileri oldukları icin we sewildiginden korunuyor. gaara
kacırıldıgında bile koyun danısmanları bi bakıma gaara nın kacırılması
iyi oldu diyodular
Egzentirik

Egzentirik

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Streetball Basketballl

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 10:48 pm

AngeLorD demiş ki:
jincuuriki leri zaten hiç kimse sewmedigi icin koruma geregi duymadılar
8 kuyruklu raikage nin kardesi oldugu icin naruto da akatsuki hakkında
konoha nın bilgileri oldukları icin we sewildiginden korunuyor. gaara
kacırıldıgında bile koyun danısmanları bi bakıma gaara nın kacırılması
iyi oldu diyodular

gaara yenilmeden önce öyle bir an öyle düşünüldü ama sonra gaaranın mücadelesini görünce kurtarmak için danışman manışman tüm köy seferber oldu

Naruto Manga (Spoiler icerir)
3 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Naruto Manga TR 385:
» Naruto Manga TR: 386
» naruto manga