Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Arena Tartışma.

+72
MeT-FaN
Equelan
naruto_88
İtachi Uchiha
NARUTO(S)
ccann
Sharingan1
10_naruto_10
kibalid
cagdas123
En Büyük Narutocu
Light_Yagami
alieser
_X_Madara_X_
tenten_naruto
orochimarufan
itachiii
potenza3838
Ryuk
Deathhowl
Flowerygirl
orochimaru1
Miharu
prince_vegeta
chester999
kazekage
sa_dick09
EvrenVarg
jishun
-DeidarA-
ThelasTkaGe
sasuke14
Shady Asakura
soulfly
Artemis
shinigami
Xarch
Uzumaki_Pein
yondaime94
CyradisS
BLizzarD
him_narutokun
hunter lale
KingOfTheAnbu
Shiniko
ugur_tatli
Rurouni Onibu
Superoz
Valendur
taylan
merube erifu
Namikaze Minato
halis
theairbender
1c_-Animé-_1c
Shinigami_Saishin
SasukeAtasoy
Hanamichi
hinata996
alper
VerSuS^FF^
Pein
SaSuKe_NaRuTo
NaraShikamaru
KuRaGaRİ
ouz-kun
TeMaRi
Orbayd
Hatake Kakashi
seras victoria
Citizen
TokioHoteL
76 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

Naruto Arena Tartışma. Empty
MesajKonu: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 12:22 pm

Arkadaşlar bende nruto arena oynuom hemde bayaa dan beri burda tüm naruto arenacılar bikaç takım teorisi anlayamadığı güçleri görevleri ve zorluklarını tartışabilir konu dha önce açıldımı bilmiom ama ben bulamadım Naruto Arena Tartışma. 74142 Bide buraya herkes n.a daki nickini yazsın bi türk clanı oluşturalım yabancılar dolu clan yapıolar hep,klan oluşturmasak ta birbirimizi ark listesine ekleyelim heheh Benim nickim arena-king

Ben oyunda genel karakterlerin güçlerini açıklayayım size:

Sasuke Uchiha
1.Replamance teknik: arkadaşlar kütük resmi olan teknik çoğu karakterde vardır bu sizi 1 elliğine korur ve size saldıramazlar.
2.Sharingan: bu tekniği kullanınca chidori adlı gücü açar(tabi chakra yetiyorsa).Bide 50 percent yazıyor orda buda size gelecek saldırıların hasarları %50 azalacaktır..Mesela adam sasukeye 50 damaj vursa %50 azalır ve 25 damaj alırsınız.teknik 4 el sürer
3.Chidori: bu tekniği sharingan aktif haldeyken kullanabilirsiniz ve istediğiniz bir rakibi seçip 60 damage vurursunuz.
4.lion kombo: rakip e 30 damage vurursunuz.

Inuzuka Kiba
1.Dinamic air marking: bu gücü karşı takımdaki rakiplere ekleyin güç all dır yani bir kerede hepsine dağıtırsınız.Bu güç diğer güçleri açar ve bazı atakların vuruşunu çoğaltır.Etkisi 5 el sürer.
2.Double Headed Wolf: bu gücü kendinizde kullanırsınız 3 el boyunca beşer beşer canınız artar 3 el de 15 can artar yani.Dinamic air marking gücünü rakipte kullandıysanız bu gücü rakibe all vurun ve 3 elde rakiba 60 damage vurur yani her el 20 damage yle ve siz yine 15 can alırsınız.
3.Smoke Bomb: bu sizi 1 el korur.
4.Garouga: bu güçle istediğiniz bir rakibe 30 damage vurursunuz ama double headed wolf kullanıyorsanız rakibe 60 damage vurursunuz.

Gaara Of The Desert
1. Sand shield: bu teknik sizi 1 el korur.
2.Armor of Sand: buda size 75 percent sağlar yani gelcek saldırının hasarını %75 azaltır.
3.Desert Coffin: bu güçle istediğiniz rakibin skillerini(tekniklerini) 2 el kitleyebilirsiniz.
4.Desert Graveyard: bu tekniği kullanmak için rakiplerden birine desert coffin yapmanız gerek desert coffin bi rakipte aktifse bu güçle o rakibi kumla ezerek öldürrsünüz yani tekte alırsınız.

Hyuuga Neji
1.Replamanca teknik: bu sizi 1 el korur.
2.Eight Triagram Palms Heavenly Spin: bu tekniği karşı rakiplere all vurursunuz ve tüm rakiplere 15 damage vuru bide sizi 1 el dokunulmaz yapar yani korur aynı şey.
3.Eight Triagram Sixty-Four Palms Technique: bu tekniği bir rakibe eklerseniz teknik rakibe 2 kez eklenir rakip kendini savunamaz yani savunması bozulur(o korunsa bile yine saldırabilirsiniz.) hemde her el 2 çakra kaybeder yani alttaki çakralarından 2 si yokolur.
4.Gentle Fist Taijutsu: bu tekniklede bir rakibe 2 elde 25 damage vurursunuz yani 2 elde 25 25 damage ile rakip 50 damage yemiş olur.

Nara Shikamaru
1.Meditate: bu tekniği kullanınca diğer tekniklerinizin kullanımı açılır.
2.Shadow Bind: bu teknikle karşıdaki tüm rakiplere all eklersiniz ve 2 el skill leri kitlenir bişi yapamazlar yani.Ve Shadow Neck Bind gücünü 2 ye katlar.
3.Shadow Neck Bind: bu teknik karşıdaki rakiplerden savunmada olan birine hasar verir yani siz birine vursanız bile o takımda hngi kişi savunmadaysa o zarar alır.Shadow bind aktif se savunmadaki kişi 60 damage alır .
4.Replemance teknik: bu sizi bir el korur.

Bu kadar yeter heralde tekniklerin açıklamaları genel olarak böle bunları okuduktan sonra diğer tekniklerin anlamlarını rahatlıkla çözersiniz.

Oyunun görevleride var görevlerler ilgili sorularınızı buraya yazın yardımcı olayım yada bilenlerle birlikte yardımcı olalım.Amacım oyunu herkesin oynaması türkler diğer yabancılara göre çok az sayıda.

En son tarafından Ptsi Şub. 04, 2008 6:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 2:14 pm

Bnde oynuyorum adım:-Citizen- lol!
seras victoria

seras victoria

Kadın Mesaj Sayısı : 562
Geldiği mekan : adana
Hobileri : doujin okumak^^

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 2:26 pm

benimki sakura_chan_92
varmı maç yapmak isteyen looool
http://lovelove13.blogcu.com
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 3:46 pm

Ya ben bişi sorcamda chouji nin haplarının etkisini anlamadım ya yani yazılanı okudum ama deişik kullanılıo filan tam bilen varsa söyleyebilirmi??
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

Erkek Mesaj Sayısı : 144
Geldiği mekan : Naruto Rpg
Meslek : Jounin
Hobileri : Rp Yapmak

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 4:29 pm

bende bilmiyorum ne yazıkki :S ya buralarda karekter açmak için kimlerle gidilebileceğini konuşalım bence daha yardımcı olur(mesela bana :D)
http://naruto-rp.tr.gg
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 5:24 pm

bn çok 10 dan fazla karakter açtım sen hangi görev olduğunu söle sana takım taktikleri verim bide her görevde ihtiyacın olan bi taktik var oda takımını hiç deiştirmemektir.Çünkü karşına bi cs sasuke gelio yenilirsen takım deiştirion bu çok yanlış gsl bir takımla yenildikçe tekrar deniyeceksin mutlaka o görevi başarırsın 5 kerede denenesn 6 kerede denesen olur heheh
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 5:34 pm

hemen söleyim şuanda cs sasuke için yapılan görevlerden Temari ve Shikamaru nun olduğu The Search for Tayuya görevindeyim de burada bu ikiliyle kimi kullansamki Laughing
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 6:56 pm

hmm bence kin tsuchi yada tenten i deneyebilirsin 22 all vuran kişi hoş olur shikamarunun gölge tekniği ve soraki 2 elde all vurursan yenersin ama olmadı dersen hinata yada hakuyu dene heheh Bide şu el sonunda chakra verion ya o çakraların seçimi çok önemli karşıdaki karakterlerin jutsularını çakralarını bilmen gerekki o çakraları vermeye çalışasın ve onların jutsularını engelleyesin shikmaru shikmaru kakashi
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 6:57 pm

Ben böyle yaptım onn için dedim cs sasuke bende var yani ztn çoğu görevde sana sölediğim karakterleri kullanıorum özellikle hinata yı afro
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 7:23 pm

bu arada msn varsa eklesene SiriuS_Black91@hotmail.com
yardımın için sağol deniycem şimdi heheh
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 10:16 pm

verdiğin öneri süperdi birde şuna bak
The Search for Kidoumaru
sence bu görevde neyi kullanıyım nejinin takımda olması lazım :D
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 11:22 pm

aga msn ini eklicem şimdi kidoamaru görevi için 2 adam seç işe yarayanlardan..Hinata,Haku,Sasuke,Naruto,Kiba bunlar güçlü oluo ag bunları dene yada farketmez iyi kullandığın 2 karakteri alıpda yapabilirsin heheh
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 12:24 am

Arkadaşlar oynayan baya kişi var buraya sorularını yada benzeri şeyleri yazsınlar pls. tartışalım herkes bilgilensin yondaime
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 12:36 am

Ben şu oyunu bir kere oynamayı deniyim dedim hiç bir şey anlamadım : )
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 1:23 am

bisi diyecegim hinatanın nejiden farkı ne hinatayı alıyorsunuz neji daha güclu delimi hyuugalı
TeMaRi

TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:19 am

aslına bakarsan sanırım oyunda neji ve hinatanın aynı jutsuları.Valla benim önerim temari shikamaru gaara.Özellikle gaara yı öneriyorum çünkü elemna bi vuruş tek vuruşta öldürüyo.
adım 2 tane üyelik var ama istediğinizi ekleyin.

t3M4R!
temari661
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:51 am

Ya neji ve hinata 2 side güçlü ama hinatanın teknikleri daha kârlı gelio bna shikmaru Arkadaşlar ben en baştaki mesaja en baştaa açık olan karakterlerin güçlerini yazacam yani açıklıcam birasdan yazcam ama bazılarını bilmiom onları bilen varsa pm atarak sölesin heheh
ouz-kun

ouz-kun

Erkek Mesaj Sayısı : 341
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : vasıfsız eleman:D
Hobileri : Miha'yı sinir etmek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 9:12 am

bende yazın oynuyodum baya bu oyunu tenten'i ve kankuroyu tek geçerim oyun içinde süper taktik oluyo bence onlarla tabi bi süre sonra o taktik tutmamaya başlamıştı bende bıraktımXD
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 9:23 am

ouz-kun demiş ki:
bende yazın oynuyodum baya bu oyunu tenten'i ve kankuroyu tek geçerim oyun içinde süper taktik oluyo bence onlarla tabi bi süre sonra o taktik tutmamaya başlamıştı bende bıraktımXD
Kankuro yerine cs sasuke koyuyom çok çok dha karlı.. Smile Oynayan herkes görevleri yapsın görev yapmadan tadı kalmıo oyunun...
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 1:22 pm

aslında bana kalssa gaara,temari ve kankuro süper üçlü kankuro vazgeçilmezim saten ondan sonra temari kiriki mai yi bi koyuyo adamlara zaten kankuronun vurduu adamı allah rahmet eyliyo.gaara son dokunuşlar çin ideal.ayrıca eğer sona bitek gaaranız kalırsa bilinki o oyun yarım saatten 1 saate kadar uzar.
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 4:48 pm

TeMaRi demiş ki:
aslında bana kalssa gaara,temari ve kankuro süper üçlü kankuro vazgeçilmezim saten ondan sonra temari kiriki mai yi bi koyuyo adamlara zaten kankuronun vurduu adamı allah rahmet eyliyo.gaara son dokunuşlar çin ideal.ayrıca eğer sona bitek gaaranız kalırsa bilinki o oyun yarım saatten 1 saate kadar uzar.
Bişi soracam sen karakter açtınmı açmadıysan msn imi ekle görvleri yapmanda yardımcı olurum heheh
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:24 pm

benim nickim kuragari_sasuke en son reset atmıştım bi iki el oynadım uzun zamandur açmıyorum bi bakiim
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 5:27 pm

TokioHoteL demiş ki:
TeMaRi demiş ki:
Bişi soracam sen karakter açtınmı açmadıysan msn imi ekle görvleri yapmanda yardımcı olurum heheh

saol görevleri yapmayı ve karakter açmayı biliyorum.Şuan daha ilk olduğu için sasuke nin görevini yani sound ninjaları açıcam king
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 6:29 pm

TeMaRi demiş ki:
TokioHoteL demiş ki:
TeMaRi demiş ki:

saol görevleri yapmayı ve karakter açmayı biliyorum.Şuan daha ilk olduğu için sasuke nin görevini yani sound ninjaları açıcam king
Oke heheh
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 9:56 pm

ya shizune,css yi açtım bi m.a yı açamadım açsaydım bugün 3 karakter açmış olacaktım bu Ino.Shikamaru,Choıjı bu takım çok güzçsüz yenemiyom kimseyi Sad

Naruto Arena Tartışma.
1 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sonraki
 Similar topics
-