Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Arena Tartışma.

+72
MeT-FaN
Equelan
naruto_88
İtachi Uchiha
NARUTO(S)
ccann
Sharingan1
10_naruto_10
kibalid
cagdas123
En Büyük Narutocu
Light_Yagami
alieser
_X_Madara_X_
tenten_naruto
orochimarufan
itachiii
potenza3838
Ryuk
Deathhowl
Flowerygirl
orochimaru1
Miharu
prince_vegeta
chester999
kazekage
sa_dick09
EvrenVarg
jishun
-DeidarA-
ThelasTkaGe
sasuke14
Shady Asakura
soulfly
Artemis
shinigami
Xarch
Uzumaki_Pein
yondaime94
CyradisS
BLizzarD
him_narutokun
hunter lale
KingOfTheAnbu
Shiniko
ugur_tatli
Rurouni Onibu
Superoz
Valendur
taylan
merube erifu
Namikaze Minato
halis
theairbender
1c_-Animé-_1c
Shinigami_Saishin
SasukeAtasoy
Hanamichi
hinata996
alper
VerSuS^FF^
Pein
SaSuKe_NaRuTo
NaraShikamaru
KuRaGaRİ
ouz-kun
TeMaRi
Orbayd
Hatake Kakashi
seras victoria
Citizen
TokioHoteL
76 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

Erkek Mesaj Sayısı : 144
Geldiği mekan : Naruto Rpg
Meslek : Jounin
Hobileri : Rp Yapmak

Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 10:57 pm

sound four dan ikisi kaldı hadi bismillah cs sasukeye gidiyorum looool
http://naruto-rp.tr.gg
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 1:18 am

Çok şanslıyım bu gün 12 de başladım ve Shizune,Curset seel sasuke,Yakushi Kabuto,Mitarashi Anko,Umino Iruka,Shigure yı çıkardım demon brothers ve zabuzayı çıkarıp yatıcam afro
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 8:46 am

Ya arkadaşlar bi şey dha var oyunda onuda sölim size mesela atıyorum cs sasuke görevini açmak için sound our u çıkartmak lazım ama cs sasuke görevine rütben yetiyorsa giremesen bile onun gerektirdiklerini tamamlasan cs sasuke açılabilio bu her görevde geçerli rütben yetiyorsa şartları bilmen gerekli ama bi şey dha var göreve girmeden görevi normalde ne kdr tamamladığını göremiyosun onun için dıştan yapmak baya bi zorlaşıo en iisi sıraya uyup gitmek heheh Bir şey dha dicem karakter açma görevlerinin ne gerektirdiğini nerden bilcem diosanız game manual charaker and skills den o karaktere gidion yorum sayfalarında yazıyo herkes ordan görebilirsiniz neyse ben bakiyi çıkrıcam şimdi Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 681154
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 10:36 am

Arkadaşlar ben savaşteyken orda bi seçenek varya Open Chat Window diye ben chat i açamıom açıomda bembeyaz sayfa oluo bilen varmı nası olcağını?
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 11:40 am

vallaha o hep öyle
TeMaRi

TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 1:29 pm

bozuk bozuk Laughing
SaSuKe_NaRuTo
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Geldiği mekan : hepsi
Meslek : LEGAND SANİN
Hobileri : naruto arena oynama

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 2:56 pm

yhaa abi sen bana lazımsın msnni ver görüşelim :D
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 3:26 pm

kim Question Shocked
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:19 pm

AnTi_SaCKuRa demiş ki:
yhaa abi sen bana lazımsın msnni ver görüşelim :D
dark_snake_94@hotm... Al abicim ne demek n.a hakkında yardım isteyenler eklesin türkler güçlensin artık cheers cheers Bu arada resmimin kenarına küçük bi türk bayrağı resmi koycam anlaşılsın diye arena-king bu oyundaki nick im shikmaru
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 10:48 pm

ahaley Jiraiyayı açtım Orochimaruyada bir shizune kaldı öncelikle bazıları bişiler yazmış ama ben size tüm karekterleri güzel güzel açıklıyım :D

Uzumaki Naruto

Klasik Team 7 insanı 50 percent her vakit işinize yarar.Rasengan Chidori kadar güçlü değildir ama kullanın işe her vakir yarar.

Uchiha Sasuke

Naruoyla benzerlik gösterir ama bence daha güçlü.Sharingan daha kısa süre kalır Sasukede ama Chidori süperdir ve Lıon Comboyuda her zaman kullanabilirsiniz.

Sakura

Karekter olarak ne kadar sevmesemde hakkaten iyi bir karetkerdir.Takım arkadaşlarını iyileştirmesi süper bir özellik aynı zamanda K.O Punchda her vakit işe yarar

Hatake Kakashi

En sevdiğim 2. Jounin Lee'nin yanında çok iyi gider,Sharingan doğru kullanıldığında teke tek dövüşte çok işe yarar.Aynı zamanda chacra çalan biriyle süper bir şekilde kullanılabilir...

Shino

Başlarda hiç beğenmiyordum ama aslında çok iyi bir karektermiş Kabuto ve Akadou Yoroi'nin yanında iyi gider güzel chacra çalar aynı zamanda Bug Wall'la takımı çok iyi korur

Kiba

Favori karekterim kullanılması iyi bilinince muhteşemdir.Jutsusu bence oyundaki en iyi Jutsu bir tavsiye benden size Hekreze 20-20-20 vuran saldırısını yapmadan önce Elinizde Taijutsu(Yeşil Chacra)olmasına dikkat edin böylece sadece Kibayla tüm karekterleri yenebilirsiniz.

Hinata

Takımını 25 percent yapar ama byakuganı açmak biraz zordur çok çok işe yarar değil ama Gentle Fist iyi bir skilldir

Kurenai

Açmam biraz uzun sürdü ama çok çok beğenmedim bir Jounine göre o kadar iyi değil.Asuma ve Kimimaronun yaında iyi gider...

Lee

Ahaley süper bir karekter Chacra kapılarını açmadan önce elinizde 2 veya 3 taijutsu olsun böylece 2 karekteri hemen yenebilirsiniz.Yanına kaburo koyarak rakibinizin kendisini korumasını engelleyin ve kolayca 2sini Leeyle indirin 3. adam da Kabuto veya Sasuke olabilir kolayca yenebilirsiniz böylece rakibinizi

Neji

Pek kullanmadım normal Nejiden epey güçsüz Tenten bile daha güçlü ama kendini korurken aynı zamanda zarar vermesi güzel...

Tenten

Klasik çoğu kişinin kullandığı bir oyuncu.Temari,Kimimaro,Kankuro,Asuma gibi karekterlerin yanında iyidir.Zabuza ve Shikamaruyla birlikte kullanarak rakibinizin size saldıramamasını sağlayabilirsiniz...

Gai

Bence bayağı yanlış yapılmış bir karekter şu yumruk saldırısı yararlı ama ne yazıkki en kötü Jounin benim gözümde...

Shimaru

Güzel yaralı bir karekter akıllıca kullanılmalı.Lee ve Gaara yada Tenten ve Temarinin yanında iyi gider dostlar...

Chouji

Çok kral karekter bir arkadaş başlarda pill'lerin ne işe yaradığını sormuştu bilmiyorum cevap verildimi pillerin her birini yuttuğunuzda 20 dmg alırsıız ama ama saldırılarınz galiba 2 katına çıkıyordu doğru hatırlıyorsam.Ynına Sakura ve Shizune yanında iyi gider...

Ino

Bence çok çok kötü bir karekter değil.Shika ve Tentenle iyi gidebilir.

Asuma

En sevdiğim Jounin karekter her yanıyla süperdir tabi doğru kullanan için herkeze çok iyi zarar verir.Taijutsunuz 2 ve 2 tane ninjutsunuz varsa çok rahat kullanılır.Kimimaro,Temari gibi karetkerlerle iyi gider...

Sakon

Sound Fourun hepsini tanımıycam ama bu adamı atlamadan olmaz bence en iyi karekterlerden biri çünkü ölmüyor Smile bir karekter açmak istemiyorsanız sakon'la başlayın

Gaara

Süper adam hemen öldürür herkezi Leeyle iyi gider

Kankuro

Muhteşem adamdır savunması yoktur ama özel bir chacra istemediği için iyi kullanılır...

Temari

Yine favorilerimdendir ama iyi savunmanız gerekir yoksa çabuk ölür.Yanına taijutsu kullanan birini koymanız tavsiyemdir...

CS2 Sasuke

E yani açması biraz uğraştıraiblir belki ama süper bir karekter ama Kyuubi Naruto daha iyi bence

Kyuubi Naruto

Rasengan biraz düşük ama Kyuubi Rage saldırısı Kankuronun Poisonı ve Kurenainin Cherry Blossumyla süper gider...

Gaara Rehab

Ulan çok şey beklkedim bu karekterden saldırısı çok iyi ama çok fazla chacra istiyor o yüzden Chacra Çalan karekterlerle kullanmanız Tavsiyemdir

Anko

Bence çok iyi bir karekter Jiraiyayı onla açtım yanında 25 20 30 dmglik saldırıları olan insanlar koyun rahat rahat kazanırsınız...

Kimimaro

Yine çok sevdiğim karetkerlerden canı çabuk bitebilir buna çözüm olarak Yanında Saskura veya Shiune konulabilir...

Yeniler için takımlar

Kankuro-Kiba-Temari

Gaara-Sakura-Lee

Shimaru-Tenten-Temari

Naruto-Sasuke-Sakura

Chouji-Sakura-Ino(veya Lee)

Hinata-Temari-Shino

tam tüm karekterleri açıklamadım yoruldum az buçuk bir görev yada birşeyde yardım isterseniz yardım etmeye çalışırım
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 1:45 am

saol valla süper bi bilgi oldu ama ben aynı takımda shikamaru temari ve gaara yıda öneririm silent
Citizen

Citizen

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:51 am

Oyunda Patlama yaptım takımım :

Kimimaru
Kyubi Naruto
CSS(Cursed Seel Sasuke)-yakında kakashiyi çıkaracağım sasuke yerine onu koyacağım geek

oyun hakkında yardım bilgi için: crazy_knight@w.cn pek fazla açmam pm yada söleyin açarım heheh
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 10:01 am

Hepinize çok teşkkürler shikmaru Pein çok güzel anlatmışın eline sağlık gsl bi bilgilendirme olmuş heheh Oynayan herkes görev filan yapsın bunun turnuvası vardı ama yine yapalım gsl oluo piff
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 2:30 pm

Ahaley Orochimaruda açtım ama iki sannin sanki pek gitmiyor çünkü sadece bir tane summoning çağırabiliyorsunuz ama Jiraiya daha iyi oynamak isterdim onlarla ama malum görev beni bekliyor Tsunade gel anam...XD
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 3:37 pm

kimseyi kucumsemiyorum oynamayi iyi bilenler var ama bu konu bosuna acilmistir forum oyunlari war ordanda konusabilir taktik verebilirsin

10dan fazla karakter acmisin ya o actiklarin adammi ya cs2 sasuke kyubi onlara artik tek atiyoruz
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:35 pm

Sadist demiş ki:
kimseyi kucumsemiyorum oynamayi iyi bilenler var ama bu konu bosuna acilmistir forum oyunlari war ordanda konusabilir taktik verebilirsin

10dan fazla karakter acmisin ya o actiklarin adammi ya cs2 sasuke kyubi onlara artik tek atiyoruz
Ya neden bunu dionki ben bu konuyu kendimi övmek için filan açmadım bak burda taktik filan veroz hem bu tartışma adı üstünde anlayamamışın galba ama önemli deil sende oynuosan burda bişiler de bilgi taktik ver filan böle konuşmayla biyere varamazsın...
alper

alper

Erkek Mesaj Sayısı : 182
Geldiği mekan : türkiye
Hobileri : kopya çekenleri öğretmene söylemek ablamın saçını çekmek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:46 pm

oyunu nereden bulacam yaaaa bende oynamak istiyorum nerden buluyorsunuz bu oyunu
hinata996

hinata996

Kadın Mesaj Sayısı : 56
Geldiği mekan : tokyo
Meslek : acedemy student
Hobileri : resim,şiir,naruto ve shugo chara izlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:47 pm

naruto-arena.com a gir oyna
http://narutofanlari.hooxs.com
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:55 pm

ii peki

taktikmi himm....
valla bilemem ben tum admlari elimden geldigince guzel kunlanmaya calisiyorum

bakin simdi jounin seniz onunuze hep kakashiyi acmaya calisan arkadaslar olcak sadece team 7 wardir onlarda(naruto=sakura=sasuke)
onlari yenmek icin klasik ama guzel eski taktik

lee=gaara=kiba bunu bana arkadasim ogretti cok iyide oynar

eyer reset attiysaniz yine klasik
zaku=temari=tenten(warsada Kimimaru)

sadece zehirle oldurmek isteyneler icin

kyubi naruto=kankuro>shigure

eyer adm gibi bir takim isterseniz

kakashi=kiba=gaara(diger gaara normal olan degil)

wc ye gidiyorum gelice yazarim lol!
SaSuKe_NaRuTo
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Geldiği mekan : hepsi
Meslek : LEGAND SANİN
Hobileri : naruto arena oynama

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:55 pm

şu oyunda bi türlü şu adamları anlıyamadım yhaa adam 54 win 6 los jounin ve bana çakra yedirmiyo hiç çakra gelmio adamın teamı yoroi kabuto ve shino bunlar çakramı çalıo ne????? lol! Suspect lol! Question
Citizen

Citizen

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:14 pm

AnTi_SaCKuRa demiş ki:
şu oyunda bi türlü şu adamları anlıyamadım yhaa adam 54 win 6 los jounin ve bana çakra yedirmiyo hiç çakra gelmio adamın teamı yoroi kabuto ve shino bunlar çakramı çalıo ne????? lol! Suspect lol! Question
yoroi tamamiyle çakra emiyor ve kabutonun ninjutsu kullanarak yaptığı bir güçte 15 hasar verip 1 çakra alıyor ve shinoda family bug ı yerleştirdiği oyunculara 15 hasar verip 1 cakra alıyor bu takım tam bir çakra alma takımı lol!
seras victoria

seras victoria

Kadın Mesaj Sayısı : 562
Geldiği mekan : adana
Hobileri : doujin okumak^^

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 11:09 am

Spoiler:
ehehe 10. sıradayım dünyada!!!!!
http://lovelove13.blogcu.com
Hanamichi

Hanamichi

Erkek Mesaj Sayısı : 563
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : anlamadım :D
Hobileri : anime,manga,sinema, müzik, kitap,dergi,anime sohbetleri,oyunlar,vb...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 9:14 am

tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.
Citizen

Citizen

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 9:15 am

Tebrikler sakura chan
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 10:03 am

Derslerini merak etttim :D

Naruto Arena Tartışma.
2 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto-Arena Rehberi