Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Arena Tartışma.

+72
MeT-FaN
Equelan
naruto_88
İtachi Uchiha
NARUTO(S)
ccann
Sharingan1
10_naruto_10
kibalid
cagdas123
En Büyük Narutocu
Light_Yagami
alieser
_X_Madara_X_
tenten_naruto
orochimarufan
itachiii
potenza3838
Ryuk
Deathhowl
Flowerygirl
orochimaru1
Miharu
prince_vegeta
chester999
kazekage
sa_dick09
EvrenVarg
jishun
-DeidarA-
ThelasTkaGe
sasuke14
Shady Asakura
soulfly
Artemis
shinigami
Xarch
Uzumaki_Pein
yondaime94
CyradisS
BLizzarD
him_narutokun
hunter lale
KingOfTheAnbu
Shiniko
ugur_tatli
Rurouni Onibu
Superoz
Valendur
taylan
merube erifu
Namikaze Minato
halis
theairbender
1c_-Animé-_1c
Shinigami_Saishin
SasukeAtasoy
Hanamichi
hinata996
alper
VerSuS^FF^
Pein
SaSuKe_NaRuTo
NaraShikamaru
KuRaGaRİ
ouz-kun
TeMaRi
Orbayd
Hatake Kakashi
seras victoria
Citizen
TokioHoteL
76 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
Shady Asakura

Shady Asakura

Erkek Mesaj Sayısı : 519
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Akatsuki
Hobileri : Rokudaime Hokage

Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:40 pm

ThelasTkaGe demiş ki:
gennin olmadan yapılan academy student görevleride var görerleri leader game de yap !!
Ladder Game olmasın o. afro
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:43 pm

Arkadaşlar ingilizcesi iyi olanlar hiç buraya nasıl oynucam gibi mesajlar yazmasınlar oyunun sitesinde oyunu toptan herşeyi anlatılmıştır yanlız ing. dili ile yazılmıştır onun için ingilizcesi iyi olanlar ordan okusunlar Wink
jishun

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Geldiği mekan : ev
Meslek : öğrenci
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 7:08 pm

ben hiç canlarını idiremiyom neden tekniklerim etki etmiyo
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 3:15 pm

jishun demiş ki:
Her tekniğin bi özelliği var bazı teknikler savunma açısından vs vs..Yane bazıları savunma için bazıları bi saldırıyı gerçeklleştirmene yardımcı olmak için biçok türü var bu tekniklerin Smile Tekniklerin açıklamalarını iyice okuyup anlayınca o tekniği rahatlıkla kullanabilirsin Wink Ve karşı oyuncunun takımındakilerinin tekniklerini bilmekde sana büyük bi avantaj sağlar onun için oyunda game manual>characters and skills e girip her karakterin tekniklerini öğrenebilirsin. farao
Shady Asakura

Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 7:36 pm

jishun demiş ki:
Belki dalgınlığına gelmiş olabilir ama atağını seçtikten sonra saldıracağın kişiyi seçmeyi unutma. yondaime
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 12:40 pm

Arkadaşlar rakip takımdan 1 kişiye 3 vuruş uyguladın diğer birine yaptığın vuruş işlemio hep oluo bnde ilk oyunun bir hatası sandım ama deilmiş.. Wink
ThelasTkaGe

ThelasTkaGe

Erkek Mesaj Sayısı : 83
Geldiği mekan : izmir
Hobileri : anime izlemek wc3 oynamak

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 8:57 pm

jishun demiş ki:
skilleri seçip kendine veya karşı tarafa uyguladıktan sonra press when ready diye bi yazı var oraya tıklayıp + - işaretlerinden jutsuları dağıtmalısın
Shady Asakura

Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 9:54 pm

Açtığınız karakterleri yazsanıza. Böylece açmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz. Ben:
Tayuya - Rock Lee (S) - Naruto (S) - Zabuza - Kabuto'yu açtım..
EvrenVarg

EvrenVarg

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Geldiği mekan : Anime World
Meslek : Web Designer
Hobileri : Yanlız kalmak...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 4:43 pm

Maç yapıcak player arıyorum arkadaşlar..
Evren@metalcastle.org

Ulaşın bir kaç maç yapalım =)
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 10:43 pm

Ben gai-s deidara jiraiya ve diğer 3 hokage hariç tüm karakterleri açtım Smile Arkadaşlar bu aralar yeni karakterler oyuna gelip gelip gidi one zmn gelcek acaba çok merak ediyorum.. scratch scratch
sa_dick09

Erkek Mesaj Sayısı : 36
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ogrencı
Hobileri : manga

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 5:39 pm

bu naruto arena sarıo du ben bıraktım en son hokageyle kapıstım yenıldım bıraktım ugrasamadım ısteyenlere verebılırım yenı baslayanlara karakterımı bır suru acık karakter var ısteyene verebelırım
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 5:45 pm

actıgım karakterler zabuza rock lee kakashi yorouı kurenai iruka shizune kabuto kimimaro tayuya kidamoru jirabou shigure gaara rehabilated cursed seal sasuke
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:06 pm

sa_dick09 demiş ki:
actıgım karakterler zabuza rock lee kakashi yorouı kurenai iruka shizune kabuto kimimaro tayuya kidamoru jirabou shigure gaara rehabilated cursed seal sasuke
istersen hesabını bana verebilirsin
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 2:57 am

birine vericem arkadaslar ama su aralar veremem arena oyunumu cunku hokage olup öle verıcem yeniden girdim hosuma gitti yenı grafıkler kusura bakmayın Smile
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 3:09 am

bu arada
en iyi takım nasıl olusturuulur hangı karkterler nasıl acılır sıze anlatabılırım yardımcı olurum yenı gırenler ıcın bana kalırsa stuned yada chakra yıyıcılerden olusan bır takım olusturun ama chakraları farklı olsun yane 3 takımın hepsının ayrı ayrı chakra ozellıklerı olsun yada 1 tane ortak olasun en fazla sızın ıcın daha ıyı sıze su ısımlerı önerebilirim zabuza shıkamaru tenten bunlar donduranlardan hepsının ozellıgı dondurmak shıkamaru 2 gel donduruyor cooldown=4 bekleme suresı(aynı dondurmayı yapabılmesı ıcın) tenten=1 el cooldown:4 zabuzada=1 el donduruyor tum adamları eger dengelı oynarsanız ve akıllı hıc canınızı kaybetmeden oyunu bitirebilirsiniz yane adamın anasını aglatırsınız dıer takım ıse shıno (akadou yoroı) tayuya bu ucu olabılır adam chakrasız hıc haraket yapamadan oyunu bıtırebılırsın ama tayuya yerıne bır atak oyuncu alırsanız daha ıyı olur dıe dusunuorum mavı veya yesıl chakralı olan bırı olabılır ben genelde bunları kullanıorum ama bır arkadas varsa benım ıcın saglam takım cıkarırmısın dıe yardımcı olurmu
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 3:11 am

KuRaGaRİ demiş ki:
umarım kazanırsın ^^olur ya bende sadece sound4u açtım diğerlerini açamıyorum yardımm
hangısını
acmak ıstıosan yardımcı olabılırım
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 9:21 am

ben Kidoumaru yu aççamda acaba hangi karakterleri önere bilirsin neji-tenten-shikamaru olurmu
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 3:15 pm

ben açtım bi 10 tane civarında şimdi kyuubi ve cursed seal ile ugraşıyorum ancak +6 olmak çok zor geliyor
naruto ve sasukenin bulundugu birer takım önerir misiniz
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 4:28 pm

sa_dick09 demiş ki:
KuRaGaRİ demiş ki:
umarım kazanırsın ^^olur ya bende sadece sound4u açtım diğerlerini açamıyorum yardımm
hangısını
kimimaru meselaa bide cs sasuke:D
jishun

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Geldiği mekan : ev
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 4:39 pm

karakter nasıl açılıyor acaba
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 4:49 pm

nejı-tenten-shıkamaru olmaz cunku nejıde kırmızı chakra kullanıor shıkamaruda artı nejıde yesıl chakra kullanıor tenten de eger sırf atak oynuycaksan neji-kankuro-temari önerebilirim ama çok saglıklı olurmu bilmem kendın denersın dıer bir takım ise nejı kankuro haku olabılır sadece 1 chakrası aynı oluor nejıyle oda kırmızı kankuro da otomatık secıorsun rastgele
dıer arkadasa yanıtım
naruto ve sasukeyı aynı anda kullancaksan en ıyısı baslangıc takımı sasuke naruto sakura bence ayrı ayrı takımlarda olmasını ıstıorsan ona göre takım söyleyebılırım sana
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 4:51 pm

ArİGaToU cheers
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 5:06 pm

KuRaGaRİ demiş ki:
sa_dick09 demiş ki:
KuRaGaRİ demiş ki:
hangısını
kimimaru meselaa bide cs sasuke:D
kimamoru icin lee kankuro haku olabılır lee kankuro shıkamaru olabılır lee temarı shıkamaru olabılır lee shıkamaru haku olabılır sasuke yı acacaksan bence team 7 yı kullan sasuke naruto sakura ha olmadı yapamadım dıorsan sasuke kankuro tenten olabılır ama cok saglıklı olurmu bılmem onu soylıyeyım en saglıklısı team 7
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 5:09 pm

tmmdır şu yazılılar bi bitsin arenaya geri dönecem ozaman denerim taktikleri tekrar arigatou Laughing
sa_dick09

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Tartışma.   Naruto Arena Tartışma. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 5:14 pm

jishun demiş ki:
karakter nasıl açılıyor acaba
arkadaslar karakterlerı acmak ıcın once ninja missions a gırın orda gorevler var ılk bastakı yenı baslayanlar ıcın d ve c goreblerıdır bunları yaptıktan sonra academey bılmem genın chunın ranklarınız artıo ve sızde ona gore yenı gorevler yapabılıorsunuz ha gelelım karakterler nasıl acılıoyor ninja missionsta bir gorev sectıkten sonra altında karakterı acmak ıcın bellı kurallar verıor bıze mesala kendımden ornek verıyım bır tane

* Win a battle against Zabuza with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Haku with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Lee with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Zaku with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Gaara with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against 2 of the Sound Four with Sasuke. (2/2)
* Win 2 battles against Naruto with Sasuke. (2/2)
* Win 6 battles in a row with Sasuke in your team (6/6)

bu cursed sasukenın gorevı neymıs gorevler against gordugunuz zaman mesala ne demıs ılk basta Win a battle against Zabuza with Sasuke. (1/1)
against gordunuzmu sasuke ıle zabuza bır kere yenmemız lazımmıs yanda 1/1 yazıyor cunku mesala burda ne demıs Win a battle against 2 of the
Sound Four with Sasuke sound 4 lusunden herhengıbır ıkısını sasukeyle yenın demıs yanı sasukeyle yenın derken takımınızın ıcınde sasuke olacak demek ıstıor row dedıgı zaman mesala Win 6 battles in a row with Sasuke in your team(6/6) takımnızın ıcınde sasukeyle bırlıkte hıc yenılmeden dıkkatınızı cekıorum hıc yenılmeden ust uste 6 mac kazanmalısınız eger bır kere bıle yenılırsenız 0 lanıo en bastan baslıorsunuz (5/6) gelmıssınız yenılırsenız (0/0) oluor ok anlatabıldıysem ne ala

Naruto Arena Tartışma.
14 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto-Arena Rehberi