Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shaman King

+33
SasukeUchiha
Orbayd
Hatake Kakashi
Melancholic
1c_-Animé-_1c
Citizen
Artemis
Miharu
~ Blood *
Asuma
Orion
NarutoRendan
Namikaze Minato
Reanon
ddaallee
Superoz
medusa
denizukanu
~mana~
Alp
Shiniko
Portgas D. Ace
Blood
Pein
Rotea
zombikayhan
dvtchk
Naruto Kun
Nakashima
Scudrox
Manga-ka
gülchin-chan
Akiaya
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

Shaman King - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:43 pm

Zaten yoh amıdamaru ıle bır konusma sırasında belkıde Hao'nun kendıne gore haklı tarafları wardır felan demıstı
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

Erkek Mesaj Sayısı : 95
Geldiği mekan : Grand Line
Meslek : Öğrenci & Pirate King :)
Hobileri : One Piece

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:11 pm

ben de shaman king mangayı okumaya başladım, herkeze tavsie ederim animeden 1000 kez farklı daha ilk 9 chapterda farkettim..

yeniden herkeze tavsiye ederim, son chapterı merak edip baktım bakmaz olaydım şuan kalp krizi geçirek üzereyim büyük bi spoil yedim Smile
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:56 pm

İlk bölümü küçükken Jetix'de seyretmiştim çok güzel bi anime fakat kan yok içinde ne yazikki Shocked
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 5:48 am

jetixte izlediin amerikan versyonuydu, amerikan versyonlarda kan olmaz veya siyah renginde olur hatta aynı zamanda öle yoldan çıkarıcı kötü şeler de olmaz, mesela Len (orjinal adı da Ren'dir bu sırada) ve Faust'un psikopat hallerinde japon animesinde gözleri filan sansürlüydü (sırf korkutucu görünmesi için yapmışlar :D ) onun dışında zeke amerikan versyonda izlediinizden bin kat şeytaniydi hele o son bölümdeki tipini filan görmüştüm şeytanın insan halindeki formunu çizmişler Laughing horohoro ilk bölümlerde (ilk olmayada bilir tam bilmiorum) yine bitmeyen tuvaletlerinden birini yaparken tuvalet kaıdı bittii için dışarı çıktı ve çıplak halde bizimkilerle karşılaştı bunu da kaldırmışlar tabi :D ha ve harika speciallerden bahsetmeme gerek yok heralde bunları amerikan versyonda bulmanız mümkün olmuo ne yazıkki Sad

japon versyonu böyle.. manga bundan bin kat daha üstün, mesela hiç aranızda gba oyunu Shaman King Master Of Spirits 2'yi oynayan oldumu bilmiorum ama ordaki ruhların hepsi aynı şekilde mangada var hikayeleriyle birlikte (mesela kanta, bu animede yoktur) ilk 9 chapterda bilinmeyen şeler filan var hiç animede gösterilmemiş daha ilk 9 chapterda..

ve ayrıca şunu sölemek istiyorum, shaman king mangada aynı animede olduu gibi olmadı ve zeke öle hemencecik ölmedi.. anime yalnızca bunun süper-kısalaştırılmış hali zaten manga bitmeden önce animeyi kendi kendilerine uyarlayarak bitirmişler artık neleri tutmadıysa :D ilk bildiiniz shaman king serisi bitiyor zeke elementleriyle birlikte geberip gidiyor.. (çok daha uzun haliyle,
Spoiler:
) yeni çıkan shaman king kang zeng bang da da artık zeke gitti diye rahatlayaraktan hemen turnuvalara devam etmişlerdir kanımca heralde ve ordaki dövüşleri anlatıcaktır nihahaha tabiki yoh king olucak yaşasın iyilik Razz funbari no uta da daha önce hiç okuma-izleme (animesi de varmış sanırım ne kadar doğruysa) fırsatı bulamadım ama onda çok fazla bişey yok sanırım, hana'yla rio'nun gittii o görev de chocolove'ı hapishaneden çıkarmak sanırım :D

UZUN OLMADI UMARIM
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 6:23 am

bu sırada pardon flood oldu ama bi kaç manga resmi vardı paylaşmadan edemedim :D

Shaman King - Sayfa 5 Wasalittlestrongerxdnd8

Shaman King - Sayfa 5 Reninformlxdeo2

:D
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 2:14 pm

bu sırada üst üste 3. mesaj oluo bu ama dier msjların üzerinden 2 saatten fazla geçtii için flood sayılmaz sanırım, topici ayakta tutmak istiyorum arklar Sad

Bu sırada bilmem haberiniz var mı ama Hao'yla olan dövüşün sonunda Yoh'un arkadaşlarından bi çok kişi ölüo yani söliyim bilmem haberiniz varmı (en yakın arkadaşları hem de, anlayın işte) bu cidden acaip bişi o çocuklara yazık oluo alem böhüüü hatta hayalet olarak Yoh'larla filan duruolar çok yazık, acı bişey yaa; manga sayfasına bak bak ağla böyle Sad Sad

onun dışında Funbari No Uta'yı okudum, 5 chapterlık (her chapterda da 5 sayfa var toplam 25 sayfa işte) acayip süper bişi ama orjinal hikayeyle pek bi alakası yok sanırım çünkü ölen kişiler filan da canlıymış hala hayatta gösterilio orda, zaten manganın başlangıcında da gerçek hikayeyle pek alakası olmadını sölemişti hatta hiroyuki takei demiş ki:"sırf joco'nun esprilerini dinleme şerefine bi kez daha erişsinler diye hayatta gösterdim" demiş :D onun dışında funbari no utadaki tiplerine bakarsak karakterlerimizin görüntülerinde genel bi acayip deişme ve tipsizleşme oldunu sölemeliyim :D Sad herkez büyüyünce eskiye oranla acayip tipsiz olmuşlar, kızlarsa tam tersine daha güzel olmuş Tamarayı yeme de yanında yat Razz
Shady Asakura

Shady Asakura

Erkek Mesaj Sayısı : 519
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Akatsuki
Hobileri : Rokudaime Hokage

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 2:16 am

Funbari No Uta'nın son sayfasını tam anlayamadım. Onlar Anna ve Yoh mu gerçekten ? Bana Zeke ve başkası gibi geldi..
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 9:42 am

Yoh saçlarını uzatmışsa Hao' ya benzemesi gayet normal bence :D
Tamara gerçekten çko tatlı ötesi olmuş, ama beklediğimden daha dağınık ve daha kısaydı Funbari no Uta ve Manta' yı çok merak ettim şimdi acaba hala kısa mıdır :D Düşünsenize Hana' yla aynı boyda olduklarını XD çok gülerdim heralde XD

Bu arada eğer son chap. teki sarışın Faust' sa...

Yerim ben onu...

Shaman King
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Shaman King Manga
» Shaman King(DOWNLOAD)
» Shaman King Power of the Spirit
» The King Of Fighters Another Day
» Orjinal The King Of Fighters Serisi [94-2003]