Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shaman King

+33
SasukeUchiha
Orbayd
Hatake Kakashi
Melancholic
1c_-Animé-_1c
Citizen
Artemis
Miharu
~ Blood *
Asuma
Orion
NarutoRendan
Namikaze Minato
Reanon
ddaallee
Superoz
medusa
denizukanu
~mana~
Alp
Shiniko
Portgas D. Ace
Blood
Pein
Rotea
zombikayhan
dvtchk
Naruto Kun
Nakashima
Scudrox
Manga-ka
gülchin-chan
Akiaya
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

Shaman King - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 9:23 pm

Zek
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 4:22 pm

dün tvdeki bolmunde yoh ortadan ikiye kesti o zek'i zatii

ama bu bence acaaayip saçma oldu lan o kadar güçlüydu herkesi yıgdı etti bilmemne sonra herkes yoh için diye bi havalar girdi sonra caaaart bu kadar kolaymıymış yani e baştan yapsalarmış...alla alla ya lol!
Melancholic

Melancholic

Erkek Mesaj Sayısı : 59
Geldiği mekan : Akatsuki
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Pc-Psp

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 6:50 pm

beni bu ortamlara sokan bir animedir ve devamının geleceği kesinleşmiştir:D
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

Erkek Mesaj Sayısı : 144
Geldiği mekan : Naruto Rpg
Meslek : Jounin
Hobileri : Rp Yapmak

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 7:20 pm

şu shamanın mangasındaki yni bölümleri çekseler iyi olur :D
http://naruto-rp.tr.gg
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 8:42 pm

manga ayda bir cıkıyor bide bi forumda okudum yoh ile anna ın cocukları olmus hana die falan filan onun hikayelrini anlatıyormus

manganın adı buymus ama dah bakamadım Funbari no Uta
Melancholic

Melancholic

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 11:49 pm

yeni bi mangaya baslandiği doru adıda shaman king zeng beng mi ne bu mangada yarıda bırakılan animenin sonu yee alıcak mış 2008 sonu gibi çıkması söz konusuymuş ve mangada hao nun olduğu tahmin ediliyor... afro afro afro
SasukeUchiha

SasukeUchiha

Erkek Mesaj Sayısı : 199
Geldiği mekan : Soul Society
Meslek : Shinigami..
Hobileri : James Hetfield,Metallica,Bleach,Hitsugaya Toushioru,Stark

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 12:42 am

zek öldü bende bıraktım manga sını takip ediyodum fln ama zek öldü bende bıraktım o olmadan olmaz bence artık
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 4:34 pm

ama yüzde yüz yeni kötü karakter gelicek....gelmesse hikaye devam etmez zaten :D

yada zek geri gelir...nede olsa kaaaaç defa geri geldi...
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:10 pm

umarım yani o tam benlik bi karakter hep kendim gibi olanları seviyorum Smile her neyse süper olursa gelirse zaten shaman king ii hep sevmişimdir ama devam etmeyince kıl oldum tam yerinde kestiler bide he tabi zek öldü bende bıraktım izlemeyi bakalım geri dönermi dönmezmi
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:32 pm

aslında dönmesin çünkü biraz tekrar kaçmış olur
şimdi zek geri gelse icabına kim bakacak?
YOH
nasıl?
yine aynı şekilde....
bunu göze almazlar sanırım

üüü
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:16 pm

hayır yani zek in yanı sıra yeni düşmanlar çıksın zek de olsun karakterler fazla olsun çünkü zaten en fazla 10 tane yada 15 tane sağlam shaman vardı diğerleri noob du açıkcası hemen yeniliyolardı evil olarakdan ordada sağlamlar vardı ama şimdi zek kurtulmuş olsun ekip yeniden fln kursa sonrada yoh lar biraz büyüsün tabi yeni düşmanlar çıksın shaman turnuvası devam etsin al sana shaman king in dönüşü Smile bakıcaz artık yani zek umarım olur ama zek olmasada olur heralde yeni karakterler çıkıcaktır kesinlikle zaten yoh un çocuğu oluyomuş digimon daki olay gibi büyüyo ilk animedeki karakterler çocukları fln yeni trainer oluyolardı nese merakla bekliyorum ben Smile
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:41 pm

ben de bekliyorum hemen çıksıııın lol!
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:27 pm

Mangası devam etmiyor muydu bunun?
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:54 pm

Shiniko demiş ki:
Mangası devam etmiyor muydu bunun?

Ediyor ama çıktığı zaman aralıkları çok fazla.
Melancholic

Melancholic

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 10:45 pm

mangayla olmuor ki bu iş çok durgun bize haraket lazım:D Spirit of fire diyinnce hao şöle onun çıkarken endamını tatmamız lazım mangada bunnar yok:S
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:29 am

harbi ben zek ii ve ateş ruhunu özlicem açıkcası dönmezlerse kötü olur ya.. zaten favori karakterimdi
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 3:39 pm

FAUST EN İYİSİDİR BİKEREM!!
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:35 pm

evet o da sağlam da zek ben daha önce dediğim gibi davranış olarak tip olsun filan hep kendime benzeyen karakterleri seçiyorum böyle bi huyum var malesef Smile o yüzden tabiki zek ama öyle olmasaydı benim favorim olmasaydı yine zek en güçlüsü yani ? yanlışım varsa düzeltin Smile

En son SasukeUchiha tarafından Cuma Nis. 11, 2008 9:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 9:08 pm

Yok gayet doğru....İyilerden Faust' u severim de kötülerden favorim Hao' dur. [Hatta şöyle bir şey var Naruto' da Sasuke' yi tanrılaştırıyor insan Sasuke' ye tapıyor Suigetsu' yu seviyor. Bu da onun gibi bişey. Hao' ya tapıyor Faust' u seviyorum ^^ ]

Hatta yeni izledim dün son bölümü anılarım canlandı. Yoh' un dirilişi Hao' yu kesişi [Kahretsin T^T ]. Faust' un bedensiz sevgilisine tekrar küfredişim. Son bölümden hep nefret etmişimdir... [O nedenle yakında mangasına başlıycam ve baştan sona okuyacağım.]
Melancholic

Melancholic

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 11:36 pm

işte manga sarmıo:D
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 12:50 am

oncelikle devam ederse yenı bır kotu karakter olayını unutun cunku nerdeyse anımenın her bolumunde zek ın gelmıs gecmıs en buyuk shaman oldugu belırtılır.hatta yoh un dedesı sanrım zek e o buyuk guclerınden dolayı tanrı yernıe konmaya baslandıgını solemıstır.yoh zek ı yensede bunu tek basına yapmadı butun shamanların gucu yohda bırlestı ancak ole yenebıldı yoksa bırebırde zek alır facasını.Ayrıca zek bılmem ne yıldızının 6 kosesınde hukmetmıs tek shamandır bu yuzden reeankarnosyon yapabılmektedır ama son dovuste bu reaankarnasyon zıncırı yoh kırmıstır yanı zek tamamıyle oldu bır daga dunyaya gelemıcek.bırde cok dandık yerınde bıtırmısler demısınız bence tam yerınde bıtırdıler cunku zaten kımın Shaman Kral olacagı bellı bundan sonrası sıkıcı olurdu.ve aranızde zek e katılan var mı bılmıorm ama ben katılıorum bız ınsanlar bu dunya uzerınde olmayı haketmıyoruz... (dıceksınız kı zek gucsuz shamanlarında dunyasında olmasını ıstemıordu; o sadece yoh ve takımını gaza getrmek guclenmeye tesvık etmek ıcın zek ın kullandıgı bır sozdu) Zek kotu bır karakter mıydı ? tabıkıde hayır! pekı pıskopatmıydı? tabıkıde ole! Elınızde Tanrısal bır guc oldugunu dusunun sız ne yapardınız? Tokyonun en ıyı en calıskan en durust ogrencısı Raıto bıle pıskopata bagladı o mu baglamıcak xD Sozde kotu karakterler her zamankı gıbı dogru oldugunu dusundugu vea gercekten dogru olan seylerın pesınden gıdıorlar.bu arada yoh un shaman kıng olma hayalı gerceklesmesı hereksın hayalının gerceklesmesı anlamına gelmekte.bılmem hatırlarmısınız ama yoh ıle ufak boylu wardı adını unttum xD bır konusma esnasında Bucur kendı kendıne acaba ben shaman kral olsan ne yapardım dıordu yohda ona herhalde herkesın hayallerını gerceklestırrdın dıyor ve bucur ona sen ne yapardın dıe sordugunda kendıme koca bır cız burger hazırladım dıordu xD (aslında bucure dedıgı kendı ıcın gecerlıydı,dıkkat edersenız anımenın hıc bır bolumunde yoh shaman kral oldumu sole yapcam demıordu!ha pardon ufaklıgında shaman kral oldumu kendımı dunyaya rock yıldızı olark tanıtcam dıordu sanrım:lol!: )

EDİT: o bucur Mortı ıdı sımdı aklıma geldı xD

EDit: Ayrıca layzerg(nasıl yazılır bılmem) ıle sasuke bırbırlerıne cok benzemekteler 2 sıde ıntıkamcı ve 2 sıde aılelerının ıntıkamını almak ıcın arkadas guruplarında ayrılıp guc ıcın farklı gruplara katılmıslardır.sasuke orıchye layzergde X-laws lara katıldı sasukede guclenmenın dısındakı bos seylerle ugrsamayı sevmez leyzergde zek ın pesınde dolascaklarına cocuklar eglenmeye basladıgında onlara bu cok gereksız bır an onca guclenmelıyız vea zek ın pesıne dusmelıyız demıstır.sasuke kakashınn ogretılerınn ona yetmıcegını nası anlayıp arıchy nın pesınden gıttıyse laızergde ılk gozuktugu bolumler kendınden guclu bır grup aramk ıstedgını belırtmıs yoh un gucunu gormus yoh un takımna katılmıs daha sonra X-Laws ların daha guclu olduguna ve tek amaclarının zek ı oldurmek oldugunu gormus ve X-Laws a katılmıstır ve en sonda da yoh a gerı donmustur bu yuzden ben hep sasukenın bır sekılde madara ı madara edıcegını ve koyune gerı donucegını dusunmekteyım

Ayrıca shaman kıng de bır cok duygusal yer bulunmakta saun aklıma layzergın kloı ı bırakısında o telı fırlattıgı seyı yerete atması felan ondan sonra yoh o vampırı kurtarmak ıcın kendını one atması ama wamprın bı sekılde yoh un onune atlaması felan(oraları tam hatırlmaıorum xD)Ruh yakalayıcılarının Amıdamaruyu yakalamk ıstedıklerınde yoh un Amıdamarunun onu ne atlaması ve Ruh yakalayıcın cekıl o kotu bır ruh demesı uzerıne hayır cekılmıcem Amıdamaru benım abım gıbdır demesı cıdden duygulandırıcı.Daga sonra Lan ve Yoh un olup tekrar dırılıslerı bunlar guzel sahneler böhüüü

Ayrıca yoh benım gorudgum en ıyımser karakterdır.hıc bır sahnede yoh un sızlandıgını gormedım.Insanların ve ruhların ıcındekı ıyılıgı gormke gıbı bu dunyada az bulunan bır yetenege sahıp(bu sozun aynısını amıdamaru demıstr aklımdan cıkmaz bı turlu)
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 3:43 pm

Ee baska yok mu Mankıng cı xD
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 3:57 pm

amma uzun yazmışsın chester hiç okuyasım gelmedi.
Benim favori karakterim(aslında favori denemez ,bir zamanlar aşık olduğum bir karakter) Hao'dur. **
Shaman King - Sayfa 4 Adszxs0Shaman King - Sayfa 4 171pxhaoaq8

Shaman King - Sayfa 4 Zekeasakuraxv1Shaman King - Sayfa 4 Zekeasafi7

1.sezonu izlememiş olanlar bakmasın!!!(kim izlemeydiyse artık)
Spoiler:
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 4:25 pm

Spoiler:
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Shaman King   Shaman King - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:41 pm

Pein demiş ki:
Spoiler:

... Yok artık o.o Meraklandırdın insanı oğlum, şimdi D. Grayman bitsin bakalım, ona başlıcam... Yanlız yazını okudum ve resmen "yuh" ladım. Anime almış başını gitmiş... Hani genelde sonunu birazcık değiştirirlerde bitirirler animeyi, onlar fanfiction yazar gibi yapmışlar heralde xD

Shaman King
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Shaman King Manga
» Shaman King(DOWNLOAD)
» Shaman King Power of the Spirit
» The King Of Fighters Another Day
» Orjinal The King Of Fighters Serisi [94-2003]