Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Manga (Spoiler icerir)

+98
mythogenic
Mighty Bone Kaguya
kingofgame
Uchiha Itake
kkolikk
10_naruto_10
sasuke_dnb_naruto
Chidori77
Kynosura
00ahmet00
DeathNote
sakuraxino
Cheerio
uyebulut
Miharu
TuRKuS.MuTaNTuS
manyaker
Fordestiny
Shady Asakura
prince_vegeta
~Akatsuki~
KageMage
QuasarFX
sefaryo
dely_merty
muyan
mustafaaege
morpheus812
ninja art
Hanamichi
sixfeetunder
ItachiIsNotDead
yondaimeyandanye
orochimaru1
Orbayd
darkcity87
Khrysaor
Rotea
Celebhol
Akuraz
GerGe
lusi
kakarotto
ilo_62
C4RL0S
_aSaKuRa_
sabrix
garip07
Sasuke Uchiha
infernal
ugur_tatli
Murat344
velvet_
_X_Madara_X_
bizarro
dEwiLmAycRY
tarasbulba
Naruto Kun
Superoz
Ka-BooM
Ekopyen
silent
Hatake Kakashi
belalim-19
ddaallee
DaBEL
-DeidarA-
RazorBuzz
BetrayaL
AngeLorD
legolastamer
krizalid
casper döndü
erpay
hariseldon
Deathhowl
hunter lale
alexgardo
youngyn
HybridTheory
raistlin
umut735
pininfarina
doqukan
HOKAGE_NARUTO
jishun
Ares
ad3m
halis
sasusakusai
Namikaze Minato
Ryuk
Egzentirik
4sprz
SpeeDanger
askerbob_21
angona
denizukanu
102 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sonraki
YazarMesaj
Miharu
Moderatör
Moderatör
Miharu

Kadın Mesaj Sayısı : 652
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : lel
Hobileri : lel

Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 6:53 pm

sakura mali naapcak merak ediyorum sdfsdf sasukeyi kendim getiricem diyo
biri gecen yil 2009 sakura yili olcak diyodu forumda
ama sanirim 2010 sakura yili olcak gibi duruyor
Chidori77

Erkek Mesaj Sayısı : 24
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Üni. Öğrencisi
Hobileri : Futbol,Anime & Manga,Komedi,Müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:10 am

Miharu demiş ki:
sakura napabilir ki?narutonun haberi olucak gibi bitirdi en son bölümü..bakalım bir naruto vs sasuke durumu olucak gibi..
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

Kadın Mesaj Sayısı : 45
Geldiği mekan : Cydonia
Meslek : öğrenci
Hobileri : Yaoi okumak, sasunaru çizmek, müzik dinlemek, stephen king kitapları okumak

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:28 pm

Chidori77 demiş ki:
Miharu demiş ki:
sakura napabilir ki?narutonun haberi olucak gibi bitirdi en son bölümü..bakalım bir naruto vs sasuke durumu olucak gibi..

evet an itibariyle okuduğum üzre sai narutoya sakuranın gerçek amacını söyledi ama sakuranın bunları yapabileceğini bende sanmıyorum. aşkı için öldürecek falandır filan sıkmaya başladı gibi... sasuke vs. narutodan önce madara vs. danzo göreceğiz ki buda bi başlangıçtır. aslında ilk okuduğumda kishimoto bize ne güzel bi kıyak yaptı demiştim ama ikiside birbirini öldürmeyeceğine göre (hani sonuçta tobi ölmez çünkü daha bu adamın planlarıdır bilmemneleri var... danzou ölmez çünkü o kadar şey çıktı adamda merakla bekledik.) ölmelerinden umudu kestiğim için ve geçmişlerinde bir bağ olduğu için anca belki bikaç konuyu aydınlatma amaçlı flashback ler dönebilir. yoksam beklediğim gibi bi savaş olacağını sanmıyorum aralarında ki bu ayrıca tobinin planı için zaman kaybı olmaz mı? tabii danzounun işini bitirip sonra planını yürürlüğe koymak isterse o başka...danzounun kolundaki seal da garibime gitti acep ne çıkacak işin içindenNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Suspect
Miharu
Moderatör
Moderatör
Miharu

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 10:17 pm

gaara cok gidici konusuyor tirsmaktayim
narutoya da gelen vurdu giden vurdu ahahah
kkolikk

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : mekan
Hobileri : müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 9:20 pm

beyler fark etttinizmi bilmiorum ama narıtonun kiyuubinin gucunu kontrol ettiğini goren oldumu hiç (manga lar içerisinde)?
Chidori77

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 1:38 am

kkolikk demiş ki:
beyler fark etttinizmi bilmiorum ama narıtonun kiyuubinin gucunu kontrol ettiğini goren oldumu hiç (manga lar içerisinde)?
kuyruksuz halini kontrol edebiliyor gibiydi ama pek hakim değil gene de..itachi nin verdiği güç eğer kyubiyi kontrol ise,biraz zor yenilir naruto..ama tabi ağlaklıktan vazgeçmesi lazım..
kkolikk

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : mekan
Hobileri : müzik

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 1:16 am

Chidori77 demiş ki:
kkolikk demiş ki:
kuyruksuz halini kontrol edebiliyor gibiydi ama pek hakim değil gene de..itachi nin verdiği güç eğer kyubiyi kontrol ise,biraz zor yenilir naruto..ama tabi ağlaklıktan vazgeçmesi lazım..

Bende bi kaç kere okuyunca fark ettim naruto nagato ile konuşması sırasında nagato mıknatıs fırlayıo narutoya ve naruto kiyuubinin gucunu kullandıgında gozu normal çizgi iken gücüde kullanınca dikey bi çizgi daha gelio 444.manga da dikkat edin ...
Miharu
Moderatör
Moderatör
Miharu

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 1:43 pm

kkolikk demiş ki:
Chidori77 demiş ki:
kkolikk demiş ki:

Bende bi kaç kere okuyunca fark ettim naruto nagato ile konuşması sırasında nagato mıknatıs fırlayıo narutoya ve naruto kiyuubinin gucunu kullandıgında gozu normal çizgi iken gücüde kullanınca dikey bi çizgi daha gelio 444.manga da dikkat edin ...

bahsettigin sayfa bu sayfa

http://media.onemanga.com/mangas/00000004/000163822/04.jpg
Uchiha Itake

Uchiha Itake

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Ninja
Hobileri : Naruto Manga&Anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 11:58 am

Arkadaşlar çok geride kalmışsınız siz [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_lol.gif[/img]
Chidori77

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 6:14 pm

Uchiha Itake demiş ki:
Arkadaşlar çok geride kalmışsınız siz Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_lol
geride kalmışsınız derken?arkadaş narutonun gözündeki değişikliği merak etmiş ki 1 kere oldu bu, yani enteresan bi olay..sorması gayet normal..ayrıca sasuke ,danzo ve diğer ''elder''leri değil bütün köyü yok etmek istiyor..
kingofgame

kingofgame

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : uzunköprü
Hobileri : anime izlemek

MesajKonu: narutonun gücü   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 9:02 pm

itachinin narutoyada bi güç bıraktığı söylenio bence narutoya susanosundaki kılıç ve kalkanı bıraktı ikiside mistik nesneler
Uchiha Itake

Uchiha Itake

Geldiği mekan : Konohagakure
Meslek : Ninja
Hobileri : Naruto Manga&Anime

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 6:23 pm

susano o kılıcını ve kalkanı nı bırakamaz çünkü son baktığımda itachideydi. :D güçlerini verdikten sonra kullandı. bu arada sasuke danzo ve üstleri öldürmek ve buna katılanlardan intikam almak istio ki haklı. ama gidipte herkezin abisini öldürürsee işin boyutu değişir[img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/lol.gif[/img]
Mighty Bone Kaguya

Geldiği mekan : Yalovagakure
Meslek : Öğrenci
Hobileri : NARUTO

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:03 am

kkolikk demiş ki:
Chidori77 demiş ki:
kkolikk demiş ki:

çok geride kalmanı geçtim eksik takip ettiğini düşünüyorum. o kyuubi kontrolü değil tam olarak Kyuubi ve doğal chakra dengesinin kurulmuş hali. yani tam kontrol yerine doğal chakra(hermit modla alakalı)
kyuubi chakrasını biraz bastırdığından kotnrolünü kaybetmemiş oluyor.Tam kontrolün ne demek olduğunu anlaman için KillerBee nin 8 kuyrukluyu nasıl kullandığına bakmanı tavsiye ederim.(manga serisinin numarasını veremem ama Kisame vs KillerBee adlı mangaya bir bak istersen.
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

Hobileri : Yaoi okumak, sasunaru çizmek, müzik dinlemek, stephen king kitapları okumak

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 6:24 pm

477'yi ilk bitiriş anında bi hadi yahu! falan desemde itachi dirilmez bunca şeyden sonra (gerçi bu naruto her an herşey olabilir)...muhtemelen bu sasukenin bir genjutsudur, olmadı 4.hokagenin narutonun içinde olması gibi bişeyde olabilir ama genjutsudan daha bi eminim.

bu arada biyerlerde okumuştum bu hafta 2 dene naruto bölümü olacak falan diye ama gerçek midir acep?Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Suspect
Mighty Bone Kaguya

Geldiği mekan : Yalovagakure
Meslek : Öğrenci
Hobileri : NARUTO

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 11:07 pm

sasuke_dnb_naruto demiş ki:
477'yi ilk bitiriş anında bi hadi yahu! falan desemde itachi dirilmez bunca şeyden sonra (gerçi bu naruto her an herşey olabilir)...muhtemelen bu sasukenin bir genjutsudur, olmadı 4.hokagenin narutonun içinde olması gibi bişeyde olabilir ama genjutsudan daha bi eminim.

bu arada biyerlerde okumuştum bu hafta 2 dene naruto bölümü olacak falan diye ama gerçek midir acep?Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Suspect

evet yılbaşı nedeniyle yayınlamadılar bu perşembe millet tatilde diye.onu affettirmek için 8 kuyruklu kapışmasını 2 bölüm yapacaklar. sanırım bu ikilik bölümde bitirirler bu sasuke olayınıinşallah da geçerler Pein invasion arc a. çünkü sıkıldım artık sasuke görmekten.
Chidori77

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 6:23 pm

Mighty Bone Kaguya demiş ki:
kkolikk demiş ki:
Chidori77 demiş ki:
kkolikk demiş ki:

çok geride kalmanı geçtim eksik takip ettiğini düşünüyorum. o kyuubi kontrolü değil tam olarak Kyuubi ve doğal chakra dengesinin kurulmuş hali. yani tam kontrol yerine doğal chakra(hermit modla alakalı)
kyuubi chakrasını biraz bastırdığından kotnrolünü kaybetmemiş oluyor.Tam kontrolün ne demek olduğunu anlaman için KillerBee nin 8 kuyrukluyu nasıl kullandığına bakmanı tavsiye ederim.(manga serisinin numarasını veremem ama Kisame vs KillerBee adlı mangaya bir bak istersen.
zaten tam kontrol edemiyor diyorum bende..hakim olmadığını söyleidm.
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 8:26 pm

478 itibariylen, itachinin anlık bi gözüküp 5 dakka sonra gitmesi olmadı ya. hani zaten 1 yıldır göremiyorduk adamı sadece 1-2 kare görünce içime oturdu...
o değilde birde yeni bi sharingan tekniği daha çıktı: izanagi...
sasukeyi kaç bölümdür görüyorum hiç sıkılmadım görmekten(hatta tam aksi her gördüğümde daha bi mutlu olduğumu farkettim) ama yakında gidici olduğunu düşünüyorum çünkü susanoo ve ameterasuyu kaç bölümdür arka arkaya kullanıyor. oğlana birşey olacak bu gidişle ona korkuyorum.
Chidori77

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 5:58 am

sasuke_dnb_naruto demiş ki:
478 itibariylen, itachinin anlık bi gözüküp 5 dakka sonra gitmesi olmadı ya. hani zaten 1 yıldır göremiyorduk adamı sadece 1-2 kare görünce içime oturdu...
o değilde birde yeni bi sharingan tekniği daha çıktı: izanagi...
sasukeyi kaç bölümdür görüyorum hiç sıkılmadım görmekten(hatta tam aksi her gördüğümde daha bi mutlu olduğumu farkettim) ama yakında gidici olduğunu düşünüyorum çünkü susanoo ve ameterasuyu kaç bölümdür arka arkaya kullanıyor. oğlana birşey olacak bu gidişle ona korkuyorum.
biraz önce okudum mangayı..sasuke kendini tamamen kaybetmiş gibi ..veya gene bi numaralar çevirip karini oradan kurtardı..bunu haftaya görürüz sanırım..ama bi gerçek var ki artık biri durdurmalı bence bu sasukeyi ,çok abarttı çizer..
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 3:31 pm

sasukeyi biri durdurmalı belki ama danzoyuda alt ettiğine göre artık sasukeye dokunabilecek pek adam kalmadı.zati danzoyu öldürecem derken karinide deşti geçti(gerçi ben halimden memnunum, sevmezdim karini ama)sasuke bu aralar iyice deliliğin sınırını zorluyor gibi...karini tekrar kurtarabileceğini sanmıyorum fekat her savaşta o kadar ölüm döşeğinden dönüyor iyileştirici birine ihtiyacı var yinede. ayrıca narutolu bölümlerde yakındır, uzun süre herhalde sasukeden haber alamayız artık...
10_naruto_10

10_naruto_10

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : ankara
Meslek : yok
Hobileri : futbol anime manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 9:31 pm

Sasuke iyice delirdi eskiden sasuke yi severdm karini deştiği için dha çok sevdim şimdiNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_twisted Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_twisted ama sasuke böyle devam ederse kafayı üşütcek.Kafayı yarıdan üşüttü bile bana kalırsa.Nese inşallah yakın zamanda sasuke naruto savaşı görürüz.Görürsek süper olur.Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 757394 vsNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 230944 Fight XD
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 1:48 pm

10_naruto_10 demiş ki:
Sasuke iyice delirdi eskiden sasuke yi severdm karini deştiği için dha çok sevdim şimdiNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_twisted Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_twisted ama sasuke böyle devam ederse kafayı üşütcek.Kafayı yarıdan üşüttü bile bana kalırsa.Nese inşallah yakın zamanda sasuke naruto savaşı görürüz.Görürsek süper olur.Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 757394 vsNaruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 230944 Fight XD

sasuke iyice delirmiş ve karanlık tarafa geçmiş olarak bi narutoyla savaşsa, bende çok isterim... ama yamulmuyorsam manga-ka'mız, ciğerimiz kishimotonun büle bi planı yok. hatta okuduğum röportajlarında bizim daaaaa çok sasuke vs. naruto bekleyeceğimizi yazıyor.Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_mad çizsen eline mi yapışır yahusu...
10_naruto_10

10_naruto_10

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : ankara
Meslek : yok
Hobileri : futbol anime manga

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 9:30 pm

Dediklerin ilginç geliyo bana.Aslında haklıda olabilirsin ama benim duyduğuma göre yakın zamanda Naruto Sasuke savaşı yapmayı planlıyormuş.(Tabi yanlışta duymuş olabilirim).Ama eğer yaparsa çok iyi olur.Hem Naruto nun mu yoksa Sasukenin mi daha güçlü olduğunu anlarız.
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 11:46 am

ovv haklıymışsın... 3 kelime ilen: SASUKE vs. NARUTO (insan yazarken bilem heyecan yapıyür)
ayrıca yine sakurayı kurtardılar(ben sakuranın yaşamasından sıkıldım onlar kızı kurtarmaktan sıkılmadı.) ama gerçi narutonun böyle sahneye gelmesi daha bi iyi oldu.
yalnız, sasuke kaçıncı savaşından çıktı şimdi ise narutoyla savaşcak fekat sharinganının gidişatı pek iyi değil ve o kadar hırpalandı. narutoyla güçleri pek örtüşmüyor gibi?.. bu sebeple olaya kesinlikle bi madara falan girer diyorum.
mythogenic

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ögrenci
Hobileri : kitap ve manga okumak , film ve anime izlemek , futbol oynamak , cafede takılıp arkadaşlarıyla muhabbet etmek

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 8:41 pm

ark merhaba
yeni üyeyim
herkese selam

bence kesinlikle naruto-sasuke dövüşü olmayacak
araya yine birisi girecektir
yada naruto tam gücüyle dövüşmeyecektir

ama sasuke-naruto dövüsünün olacağını düşünen arkadaslarada sunu söleyebilirim ki
olası bir dövüşte kesinlikle naruto kazanır ama kishi nin ne yapıp edip sasukenin yenmesini saglayacagına ve böylece manganın gidişatını bozmayacagına inanıorm
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Manga (Spoiler icerir)   Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:27 pm

ne zamandır buraya bakan kimse yok... biz hala sasuke naruto karşılaşmasında kalmışız ehehe.Naruto Manga (Spoiler icerir) - Sayfa 23 Suspect
neyse son sayı itibaren naruto anasınıda görmüştür. gelecek bölümde acaba kushina narutoya ne tavsiyede bulunacak? merakla bekliyürük...

Naruto Manga (Spoiler icerir)
23 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Naruto Manga TR 385:
» Naruto Manga TR: 386
» naruto manga