Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MetallicA

+21
hunter lale
Artemis
1c_-Animé-_1c
cahil peri
TokioHoteL
Shiniko
Orbayd
SasukeUchiha
ouz-kun
WeS_DeX
Miharu
Sabaku No Gaara
NaraShikamaru
dvtchk
Pein
Yigidsa
Akiaya
zombikayhan
Manga-ka
VerSuS^FF^
Calintz
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
dark36

dark36

Erkek Mesaj Sayısı : 52
Geldiği mekan : Dark Citadel
Meslek : Web Tasarım+Grafik anim zıvır bla
Hobileri : Müzik/Pc/

MetallicA - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 3:46 pm

E doğru gerçi bütün şarkılarını dinlemezse olacağı bu.Bide Metallicaya Rock demeyi nasıl başardıysa arkadaş lol! nese biraz güldük
SasukeUchiha

SasukeUchiha

Erkek Mesaj Sayısı : 199
Geldiği mekan : Soul Society
Meslek : Shinigami..
Hobileri : James Hetfield,Metallica,Bleach,Hitsugaya Toushioru,Stark

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 5:00 pm

metallica ya metal grubu diğil dedi adam ciddi ciddi hala gülüyorum..
Artemis

Artemis

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bakuman...

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:42 pm

Eğlendiniz anlıyorum. Yanlış yazmışım bir iki gün düzeltmeyince sırf Nothing Else Matters dinlemiş diyorsunuz. Tamamen headbang değil yani başka bir şey demek istemedim... Herkes anlamak istediğini anlamış...
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:52 pm

Eğlenmişsiniz derken senin metal hakkındaki bilginle eğlendik evet çünkü ilk olarak dedinki metallicayla rock camiasına girdim sonrada metallica metal grubu diğil dedin 2 keremi yanlış yazdın yani ? ve düzeltmedin 2sinide.Biz anlamak istediğimizi zaten anladık merak etme sen.

En son SasukeUchiha tarafından Ptsi Nis. 14, 2008 3:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:02 pm

Affedersiniz sizin kadar çok giremiyorum ve evet 2 kere yanlış yazdım(Mutlu oldun mu?)
Calintz

Calintz

Erkek Mesaj Sayısı : 418
Geldiği mekan : Twilight Town
Meslek : Yok nan iş
Hobileri : Fobilerim var amma onlar olmaz heralde

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:02 pm

Artemis demiş ki:
Eğlendiniz anlıyorum. Yanlış yazmışım bir iki gün düzeltmeyince sırf Nothing Else Matters dinlemiş diyorsunuz. Tamamen headbang değil yani başka bir şey demek istemedim... Herkes anlamak istediğini anlamış...

Sanırım her şarkısının headbanglik olmadığını demek istiyorsun(yanlış anlamış olabilirim)..Tamam her şarkısı headbanglik değil ama bu yüzden metal grubu değil diyemezsin..Şöyle bir bakarsak hemen hemen birçok grubun yavaş parçaları vardır ama hepsi kendi bulunduğu kulvarın öncü metal gruplarındandır..Bkz:İn Flames,İt dies today,As I lay dying,killswitch engage......bööyle gider bu
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:15 pm

thrash metal genelde zaten slow bazı yerlerde hızlanır bazı şarkıları sürekli hızlı(blackened) bi tempo da gider bazıları çok yavaş bi tempoda gider(nothing else matters) sözleri hem çok güzel hemde çok ağırdır ağırlıklı olarak da şu konular:anti militarist, devlet ve aile baskisi, istenileni sertlik ve zorbalik kullanarak ele gecirme, olum ve yokoluş uzerinedir sen eğer bunlara yavaş diyosan exodus sonra megadeth dinlemiceksin testament dinlemiceksin sen gidiceksin behemoth,cob,in flames filan dinliceksin eğer çok gürültü ve çok hızlı bişey bekliyosan git slipknot dinle yani thrash metal zaten budur eğer türçkeye çevrilse türkü olur sözlerinden hem yavaş hemde hızlıdır hemde ağırdır thrash metal benim anlamadığım nasıl metal le rock ıı karıştırdın sonrada metallica yı nasıl rock türüne soktun acaba onun da cevabını alim daha bişey demem sana..

En son SasukeUchiha tarafından Paz Nis. 13, 2008 11:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:29 pm

Çok güzel bir cevabım var. Çarşamba günü Fransız sözlüsü 2 hoca ile bir odada 10 konu 5 dakika konuşma, işte bunlara 2 saat çalıştım. lol!
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 11:17 pm

bahaneye bak,senin demek istediin şey şimdi sınavlara çalışıyodm o yüzden giripte değiştiremedimmi doğru biz zaten okumuyoruz apachi ve hanzolar gibi gidiyoruz sokakta abazalık yapıyoruz bakkal la ortam yapıyoruz gelen geçen kızlara bakıyoruz okula gidenleri de inek olarak görüyoruz sonrada eve gelip senin yazdıklarına cevap yazıyoruz,allahm bizimde sınavlarımız var ayrıca editleyip değiştirmek 5 dakikanı almaz..
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 12:14 am

......And justice for all a kadar thras metal ondan sonra arkadasın dedigi gibi hard rocka geçiyo yani sizin dediğiniz gibi heavy metalale deil heavy metal dedinigiz w.a.s.p , manowar gidin bakın nası bisi oldunu görün
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 12:24 am

SasukeUchiha demiş ki:
thrash metal genelde zaten slow bazı yerlerde hızlanır bazı şarkıları sürekli hızlı(blackened) bi tempo da gider bazıları çok yavaş bi tempoda gider(nothing else matters)

arkadasım benim bildiğim thrash zep hızlıdır yani notheng else mattersı bu katagoriye koyarsan .........bilmiyorum yani
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 12:41 am

orda dikkat ettiysen yavaş ve hızlı için örnek verdim thrash metal hep hızlı olursa o zaman speed metal olur artık türleride karıştırıyosan bende bilemiyorum yani....
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 3:45 pm

SasukeUchiha demiş ki:
bahaneye bak,senin demek istediin şey şimdi sınavlara çalışıyodm o yüzden giripte değiştiremedimmi doğru biz zaten okumuyoruz apachi ve hanzolar gibi gidiyoruz sokakta abazalık yapıyoruz bakkal la ortam yapıyoruz gelen geçen kızlara bakıyoruz okula gidenleri de inek olarak görüyoruz sonrada eve gelip senin yazdıklarına cevap yazıyoruz,allahm bizimde sınavlarımız var ayrıca editleyip değiştirmek 5 dakikanı almaz..

Yazdığım herşeyi niye çarpıtıyorsun yani kişisel bir garezin mi var bana?
prince_vegeta

prince_vegeta

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Geldiği mekan : izmir
Meslek : öğrenci
Hobileri : ps2,psp,pc,gitar.wii

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 4:23 pm

METALLİCA TANRIDAN SONRA TAPACAĞIM İKİNCİ SIRADAKİ ŞEYDİR
GİTAR ALMAMA SEBEP OLDULAR ÇALAMAMA SEBEP OLDULAR ONLAR GİBİSİ BİR DAHA GELMEZ HEPİNİZİ 27 TEMMUZDA ALİ SAMİ YEN STADINDA GÖRMEK İSTERİM ARKADAŞLAR
ÖLSEMDE ALİ SAMİ YENE GİTMEM DİYODUM AMA METALLİCA BANA SÖZÜMÜ YUTTURDU HELAL OLSUN ONLARA Smile MetallicA - Sayfa 5 814953 MetallicA - Sayfa 5 814953 MetallicA - Sayfa 5 814953
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:36 pm

Neyse ben sıkıldım bu konudan kapatalım tartışmayı. alem lütfen
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:57 pm

iyi olur..
Yigidsa

Yigidsa

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 11:09 pm

2 gün önce saha içi biletleri aldım Cool elinizi çabuk tutun bu haftaya biter gibi
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 3:13 am

Biletler Tamamdır..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:35 pm

Eheh.. Ewt biletler tamam sadece beklemek kaldı afro
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 9:07 am

3 ay kaldı geçmez zaman şimdi..
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 3:25 pm

bugün ark.ımla konuşurken lafı geçti sizinle paylaşiyim dedim...

şimdi o da gidiyo konsere dedi ki
"konser ali sami yende stadında...orda 4 kapı var ...konsere 46.000 kişi gelecek...her kapıya düşen kişi sayısını ve bizim ordaki halinizi düşünmeyelim..."

biran tırstım...bu problemle ilgili en parlak fikirlerinizi duymak isterim :D

En son 1c_-Animé-_1c tarafından Çarş. Nis. 30, 2008 4:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SasukeUchiha

SasukeUchiha

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 4:03 pm

konser ali samiyende ayrıca biz arkadaşlarla 2 gün önceden gidicez feci kuyruk olucak en az 8000 kişi kuyruk bi kapıda ona göre sizde tedbir alın
ouz-kun

ouz-kun

Erkek Mesaj Sayısı : 341
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : vasıfsız eleman:D
Hobileri : Miha'yı sinir etmek

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 7:57 pm

Spoiler:

valla bende 24-25i gibi İst gitmeyi düşünüyorum sen İstde olursan görüşürüzde OsmanXD
frida

frida

Kadın Mesaj Sayısı : 62
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime müzik

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 9:25 am

orta sondaydım,isyanlardaydım,siyahlar içerisindeydim..içimdeki simsiyah enerjiyi ne şekilde eyleme dönüştüreceğimi bilemiyordum:)derken metallica girdi hayatıma.."tek kaset fiyatına 2 kaset" gibilerinden bir kampanyadan faydalanarak ilk olarak siyah albümü almıştım:)."ride the lightening","and justice for all","master of puppets" geldi sonra.."load" ve "reload"u o zamanki kıt müzik zevkimle bile diğer albümlerden farklı tutumuşum ki,hiç hazzetmedin onları dinlerken,bu yüzden satın da almadım..ardından o dönem hayatımı anlamlandırdığım dergilerden çıkan hediye cd`ler,satın aldığım kitaplar(özellikle `metallica tarih` diye bir kitap almıştım son paramla, ve o kitabı resmen ezberlemiştim:)),tişörtler..işte ben ergenlik dönemimde,hayatımı onlarla anlamlandırdım,müziğe onlarla başladım..

içimdeki simsiyah enerjiyi onlarla eyleme dönüştürdüm..
şimdi ne alemdeler bilemem,yıllar evvel ara verdim, kasetlerimi dinlemeye en azından:)çok farklı şeyler dinledim,ciddi anlamda hastası olduğum Hetfield`dan çok daha iyi frontmanler daha iyi vokaller tanıdım..fakat ne olursa olsun kendimi bulmama yardımcı olan bu gruba çok şey borçluyum..

En son frida tarafından Çarş. Mayıs 21, 2008 3:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: MetallicA   MetallicA - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:34 pm

Heh, ne hayat hikayesiymiş bea MetallicA - Sayfa 5 650158

MetallicA
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Metallica-Death Magnetic