Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam

+18
dark36
Uzumaki_Pein
Sokka
Miharu
Shady Asakura
masumcadı
alieser
silver
Ryuk
MondeM
chester999
Deathhowl
kazekage
Coffin
Namikaze Minato
noraktar
kakarotto
Sayuri
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Sayuri

Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:18 pm

Arkadaşlar kusura bakmayın ilhamı denk getirip yeni bölümü yazmak sandfığmdan da uzun sürdü. Gecikme için herkesten özür diliyorum
Yeni bölümü en kısa zamanda burada bulacaksınız. (halledebilirsem bugün bile olabilir:kawai:)
Buralardan ayrılmayın.hyuugalı
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 10:51 pm

Evet sonunda günlerce karın ağrısına neden olan (ama değen:P ) yeni bölümü yayınlıyorum. Beğeneceğinizden kuşkum yok.
Geçenki bölümlerde Naruto onu izlemekle görevlendirilmiş bir casus tarafıondan ciddi olarak yaralanmış, Hinata da medikal yeteneklerini kullanarak onu tedavi etmişti.
Neyse, daha fazla bekletmeden işte yeni bölüm

Bölüm 11: Gözyaşında Saklı Mutluluk

Naruto acıyla haykırarak dizlerinin üzerine yığıldı. Şok içinde titriyordu. Kesik kesik soluyarak karşısındaki adama baktı. Akatsuki lideri Pain’in sağ kalan son bedeni oldukça ciddi yaralanmış olmasına rağmen halen ayaktaydı. Cansız bir sesle “Hazır mısın?” diye sordu.

Genç ninja titreyen bacaklarının üstünde doğrularak “Evet.” diye yanıtladı. Jutsuyu oluşturup chakrasını sağ elinde topladı. “Fuuton: Rasen Shuriken!”

Pain “Hadi yap şunu.” dedi. Tüm vücudu iradeyle kaskatı kesilmişti.

Sol eliyle sağ kolunu destekleyerek tüm gücüyle ona doğru koşmaya başladı. Dişlerini sıkmıştı, ağlamamaya çalışıyordu. Koşarken ayakları yerdeki kan birikintilerinin üzeride ses çıkarıyordu. İyice yaklaştığında sıçradı ve gerilerek Pain’in göğsüne vuruşunu yaptı.

Naruto “Hayır!” diye haykırarak yatağından fırladı. Soluk soluğaydı ve ter içinde kalmıştı. Bir süre başını ellerinin arasına alarak yatağın içinde oturup sakinleşmeye çalıştı. Kontrolsüz bir biçimde titriyordu.

“Naruto-kun?” Genç ninja başını kaldırdığında kapı eşiğinde duran Hinata’yı gördü. Gözlerinde endişe vardı. “Ne oldu, neyin var?” Hemen yatağın kenarına ilişip genç ninjayı kontrol etti. “Ter içinde kalmışsın. Kötü bir rüya mıydı?” İskemlenin üzerindeki küçük beyaz havluyu alıp nazikçe bastırarak genç ninjanın terini kuruladı.

Naruto gördüklerini düşünerek “Evet...” dedi. “Çok kötü bir rüya...” Titreyen ellerini terden ıslanmış saçlarından geçirdi.

Hinata şefkatle “Üzülme, hepsi geçti.” dedi. Yatağın yanına koyduğu tişörtü giymesi için ona uzattı. Naruto tişörtü giyerken karnındaki sargıları fark etti. Yaralanmıştı. Elini sargıların üzerinde gezdirirken olanları hatırlamaya başladı. Kendisi için gönderilmiş bir casus tarafından kamayla deşilmişti… Soran bakışlarla Hinata’ya döndü. Genç Hyuuga anlayışlı bir gülümsemeyle ona bakıyordu. “Ağır yaralıydın. Çok kan kaybettin. Hatırlayamaman normal.”

Genç ninja inleyerek “Neler oldu?” diye sordu.

Hinata bir bardak su doldurup sarışın ninjaya uzatırken neler olduğunun anlatmaya başladı. “... Ve seni buraya getirip tedavi ettim. Tam 3 saattir uyuyorsun.”

“Peşime saldıkları o casus...”

Hinata iç çekerek “Öldü.” diye yanıtladı. “Ona fırlattığın kunai omurgasını parçalamış.”

Naruto elini alnına koydu. Adamı gırtlağından tutup havaya kaldırdığı anki yüz ifadesini hatırladı. O ifadeyi daha önce de görmüştü. Hatta rüyalarına bile girmişti: Katıksız, ölümüne bir korku...

Genç ninja zangır zangır titremeye başlamıştı. Suçluluk duygusu onu yiyip bitiriyordu. Hinata onun bu yenilmiş haline dayanamayarak onu omuzlarından tuttu. “Endişelenme hepsi bitti. Artık evinde güvendesin.” Küçük bir çocuğu avutur gibi kollarını ona sardı.

Naruto başını Hinata’nın omzuna dayayarak derin bir iç çekti. Hinata’nın ılık kokusunda huzur veren bir şeyler vardı. Uzun zamandır ilk kez kendini mutlu ve dünyayla barışık hissediyordu.

Hinata ona her zaman destek olmuş inanmış ve güvenmişti. Derin bir iç çekti. Bu sefer de Naruto’nun ona güvenme sırası gelmişti.

Usulca doğruldu ve savaştan sonra başına gelenleri teker teker anlattı. Hinata hiçbir yorumda bulunmadan onu dinliyordu. Yüzünde şaşkın ve ürkmüş bir ifade vardı.

“Kendimi toparlamak sandığımdan da uzun sürdü. Elime geçen bu yeni gücü nasıl kontrol altına alacağımı bilmiyordum...” Kimseye zarar vermemek için insanlardan uzak durmaya çalışmıştı ancak kızıl chakranın gücüne karşı koymak imkânsızdı. Bir anlık öfke iradesini yenerek kontrolünü yitirmesine neden oluyordu. Ortaya çıkan muazzam güç kendini tatmin edinceye ya da genç ninjanın enerjisini tüketinceye kadar yakınındaki her şeyi yakıp yıkmaya devam ediyordu. Naruto gözlerini açtığındaysa kendini felaketin ortasında tek başına buluyordu... Çaresizlik ve öfke karışımı bir ifadeyle ellerine baktı. “Dostlarımı korumak istedim.”dedi. “Ama tek yapabildiğim bir canavar yaratmak oldu.”Artık yakınındakileri koruyacak güce sahipti ama onları en büyük düşmanından, kendinden koruyamıyordu. Umutsuzlukla ellerini yüzüne gömdü.

Omzuna dokunan ılık el onu kendine getirdi. “Üzülme Naruto-kun.” dedi Hinata içtenlikle “Yaptıklarına bir bak... Akatsuki’yi dağıttın. Konoha’ya yıkım getiren, inanılmaz derecede güçlü bir yaratığı yendin. Her şeye rağmen geri döndün. Beni kurtardın. Konoha’nın geleceğe inanmasını sağladın... Savaştan sonra hiç kimse umut etmeye bile cesaret edemiyordu. Ama şimdi herkes eskisinden de iyi olacağına inanıyor...” Yanakları utangaçlıkla pembeleşti. “Yani demek istediğim...” Hinata’nın sözleri Naruto’nun ona sarılmasıyla yarım kaldı. “Teşekkürler... Hinata.”

Hinata kıpkırmızı kesilmişti. “B-Ben...” Naruto’nun yüzüne baktı. Genç ninjanın yüzünde tarifsiz bir mutluluk vardı. Hinata sevecenlikle gülümseyerek elini Naruto’nun omzuna koydu. “Önemli değil...” O an inanamayacağı kadar çok mutluydu.

Pencereden dışarı baktığında havanın çoktan kararmış olduğunu görerek irkildi. “Olamaz, geç kaldım. Çok geç kaldım.” Nazikçe Naruto’dan ayrılıp ayağa kalktı ve gitmeye hazırlandı.

Hinata’nın hoş sıcaklığından ayrılıp gerçek hayatın insafsız soğukluğuyla karşılaşmak Naruto’nun hiç de hoşuna gitmemişti. ‘Hemen gitmesine izin verme’ düşüncesi bir an için genç ninjanın zihninden geçti ve refleksleri iradesinden erken davranarak Hinata’yı kolundan tutup kendine çekti. Tam o sırada Hinata’nın neler olduğunu anlayabilmek için ona doğru dönmesiyse basit bir hataydı.

Hayatının en güzel hatası...

Naruto sadece onu biraz daha alıkoymak istemişti. Tek istediği Hinata’nın biraz daha yanında kalmasıydı. Onun huzur dolu sıcaklığına alışmıştı. Ama bu kesinlikle aklında yoktu.

Ama bunun bu kadar güzel olacağını tahmin edememişti.

Hinata felç geçirmiş gibiydi. Hiçbir şekilde yerinden kımıldayamıyordu. Naruto’nun eliyse halen Hinata’nın kolunu sıkı sıkıya kavramış halde kalmıştı. Buna bir son vermeleri gerektiğinin farkındaydılar ama ikisi de bu konuda bir şeyler yapmaya yanaşmıyordu.

Sonunda kendini toplayarak ayrılan Hinata oldu. Beceriksizce “B-ben...” diye kekelemeye çalışırken Naruto onu sertçe kendine çekti. “Gitme, Hinata... Lütfen beni yalnız bırakma.”

Her şey o anda oldu. Kristal kadar parlak bir damla gözyaşı Naruto’nun omzuna düştü... Kontrol edilemeyen bir hıçkırık Hinata’nın dudaklarından döküldü... Ve Hinata genç ninjanın kollarında hıçkırarak ağlamaya başladı. Yıllardır içinde sakladığı gözyaşlarını döküyordu. Annesine, onu kabul edemeyen babasına, yaşadığı yenilgilere, hayal kırıklıklarına ve en çok da kendi zayıflığına ağladı.

Naruto ağlayan birilerini teselli etme konusunda tam bir beceriksiz olduğu için hiçbir şey söylememeye karar verdi. Göründüğü kadarıyla Hinata’nın buna ihtiyacı vardı ve şimdilik onun yanında olduğunu bilmesi yeterliydi.

Gözyaşları dindiğinde Hinata bitkinlikten adeta tükenmişti. Yorgunlukla “Gitmeliyim...” diye mırıldandı.

“Bu halde hiçbir yere gidemezsin.” Genç ninjanın sesi kararlıydı. “Şimdi dinlenmeye çalış. Ne yapacağını yarın düşünürsün.”

Hinata olur anlamında başını salladı. İtiraz edecek gücü bile kalmamıştı. Başını genç ninjaya yasladıktan hemen sonra uykuya daldı. Huzur içinde uyurken kirpiklerinde yaşlar, dudaklarındaysa mutlu bir gülümseme vardı.

En son Sayuri tarafından Paz Ağus. 31, 2008 10:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 10:54 pm

Sonunda amacımıza ulaştık uehueh Smile Romantik bölümler herzaman ki gibi yine bitiriyo insanı..

Son cümleye ayrı bi hikaye daha yazılır ama demi xD
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:00 pm

Tüm hikayeyi okuduktan sonraki nalet olası soru...
Rüyadaki Pein'in son bedeni hangisiydi Rolling Eyes
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:09 pm

Süper olmuş Sayuri şu an son bedeni kız olan bedeniydi o olabilir Razz
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:46 am

Hayır orada kastettiğim son beden Naruto'nun 4. kuyruktan sonra yarattığı katliamdan sağ kalan son bedendi. Ben hep onu Pain olarak ortaya çıkan ilk beden olarak düşünmüştüm. (kısa saçlı, Yahiko'ya benzeyen) Neyse sonraki bölümde Naruto neler olduğunu hatırlayacak.
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:55 am

Ben de beynimde canlandırırken öyle düşünmüştüm What a Face
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Miharu
Moderatör
Moderatör
Miharu

Kadın Mesaj Sayısı : 652
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : lel
Hobileri : lel

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 8:57 am

Sabitlenmeyi hakettigini dusundum umarim bir sorun olmaz Smile
MondeM

MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 3:02 pm

(= =)...
Sırıta sırıta bi bölümü daha bitirdim....

İlham peri'ni hızlandırmak için yapabileceğimiz bişi var mı Sayuri..??
evt o son cümle...(kra_tos o cümleyle bi FanFic düşünür müsün..?)
Miharu bu kararını saygıyla ayakta alkışlıyorum..happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:52 pm

Bilmem Yazana sormak lasım; izin verirse neden olmasın Smile
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 5:36 pm

Eeee...... herkesin ruh sağlığı açısından yapmasanız daha iyi olcak gibi. (kra_tos'un Hidan'a neler yaptığını gördüm:pale: oradan biliyorum) Bunun dışında olay gidişatını batırmak da var. Neyse ama olay örgüsü içinde güzel bir yer bulabilirsem kimbilir ilham perisini yardımıyla o cümle bir paragrafa dönüşebilir. Ama garanti veremem, sonuçta malum sahneyi yazarken baya bir karın ağrısı çekmiştim:Ops:

Bu arada Başta miha olmak üzere herkese çok teşekkür ederim Konunun sabitlendiğini duyunca çok sevindim.Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 446873
noraktar

noraktar

Erkek Mesaj Sayısı : 212
Geldiği mekan : Valinor
Meslek : öğrenci
Hobileri : World of Warcraft

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 5:46 pm

Tebrikler konu sabitlenmiş Laughing
Sokka
Banned
Sokka

Erkek Mesaj Sayısı : 64
Geldiği mekan : Heaven
Meslek : Kıl Üye(Hak edene çok pis kıllık yaparım)
Hobileri : Suki Suki Suki Suki Suki Suki Suki Suki Suki Forever Suki

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:17 am

Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 446873 Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 446873 süpeyyyy olmuşşşş #1 naruhina story
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:30 am

Hehe beğenmenize çok sevindim Bundan sonraki hikayede artık kaçınılmaz olan Naruto vs. Sasuke dövüşü yer alacak (uyku tutmadığı için üzerinde uğraşıyorum) Dövüş sahneleri yazma konusundaki tüm hünerlerimi sergilemeye çalışacağım.
lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin bana gaz veriyorsunuz.Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 962868
Uzumaki_Pein

Uzumaki_Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Geldiği mekan : bursa
Meslek : pres operatörü
Hobileri : anime,spor,kitap,video oyunları vs.

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:59 am

Sayuri gerçekten harikasın...hikayeni başından beri takip ediyorum ve her bölümde monitöre yapışıyorum...yazı stilin güzelliği ve hayal gücünün genişliği birleşince ortaya muhteşem hikayeler çıkıyor...sabırsızlıkla bekliyorum her bölümü...böyle devam et lütfen...tebrik ederim bu arada hikayen o kadar ilgi gördü ki sabitlendi konu...ayakta alkışlamak düşer bize...yondaime
dark36

dark36

Erkek Mesaj Sayısı : 52
Geldiği mekan : Dark Citadel
Meslek : Web Tasarım+Grafik anim zıvır bla
Hobileri : Müzik/Pc/

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 10:26 am

Gerçekten güzel yazıyosun devam et merak ediyo herkez benim gibi:**:
masumcadı

masumcadı

Kadın Mesaj Sayısı : 178
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : resim çizmek , manga ve kitap okumak , anime izlemek

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 3:08 pm

Baslığı gçörünce yeni bölüm geldi sandım Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 864449
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 12:47 am

Nerdeeee:T.T:

İlham perisi gene greve gitti olan bana oldu... Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Bir an önce şu hikayeyi bitirmek istiyorum. Yenilerine başlayabilmek için...
dark36

dark36

Erkek Mesaj Sayısı : 52
Geldiği mekan : Dark Citadel
Meslek : Web Tasarım+Grafik anim zıvır bla
Hobileri : Müzik/Pc/

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 8:53 am

Sayuri yaa devamı yokmu?!!böhüüü
masumcadı

masumcadı

Kadın Mesaj Sayısı : 178
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : resim çizmek , manga ve kitap okumak , anime izlemek

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:06 pm

Arkadasa katılıyorum Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 132377 böhüüü Crying or Very sad
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 5:15 pm

Evvvet! Üniversite faciasının ilk dönemini atlattığım için artık devam edebilirim
EY FORUM AHALİSİ, SAYURİ-CHAN MAHALLEYE DÖNDÜ! lol!
Bugünden itibaren forumu boş bırakmamaya çalışacağım. Hikayenin devamı için çalışmalara başladım. Mümkün olabilecek en kısa zamanda yeni bölümü yayınlamaya çalışacağım.
kakarotto

kakarotto

Erkek Mesaj Sayısı : 228
Geldiği mekan : Planet Vegeta
Meslek : Saiyajin Warrior
Hobileri : Savaşmak

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 5:18 pm

hikayenin devamın bekliyor olucam sayuri-chan. Bende zaten yeni yeni kurtuldum üniv .faciasından...
http://dragonballfantr.yetkinforum.com/portal.htm
silver

silver

Erkek Mesaj Sayısı : 243
Geldiği mekan : Bursa>>>>>İstanbul
Meslek : Beleşçilik
Hobileri : içinde fantastizm olan herşey

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 12:34 am

Yaa sayuri yaz artık pls ilham perileri grevdeyse kiralık periler tanıyom lol!
Artık bütün hücrelerim naruxhina diye bağırıyo yaa tamda en ii yerinde kestiin walla happy
Sayuri

Sayuri

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 1:02 am

Geçmiş olsun (Gerçi birileri geçirdi ama...)
İlham olsa bile arık bende heves kalmadı. Tam olarak anayamadığım (ve de bilmeye can attığım) bir takım nedenlerden dolayı kra_tos'un banlandığını öğrendim.
Bu güzel jest(!) için ayrıca, sevgili ve pek saygılı Admin'imiz, güzel insan Manga-ka'ya teşekkür ve tebriklerimi bir borç bilirim.
Bu nedenden dolayı hikayenin devamını bu sayfada devam ettiremeyebilirim (ilgili birimlere kınalarını yollayacağım)

Hikaye konusunda beni destekleyen herkese minnettarım. Kendinize iyi bakın!
silver

silver

Erkek Mesaj Sayısı : 243
Geldiği mekan : Bursa>>>>>İstanbul
Meslek : Beleşçilik
Hobileri : içinde fantastizm olan herşey

MesajKonu: Geri: Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam   Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 1:16 am

Hadi ya 2 hafta forumdan uzak kaldık neler olmuş yaa scratch

Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından (NaruHina) devam
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» NARUHINA FC!!!
» BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi